TRIPHALA POWDER – Dar prírody pre vnútornú detoxikáciu a regeneráciu

Výrobca ALTEVITA
1 recenzia

7,19 

TRIPHALA POWDER, považovaná za “trojovocie”, je tradíčnou ajurvédskou zmesou Amalaki, Bahera a Haritaki. V Indii je známa ako všestranný detoxikant a regeneračný doplnok, často popísaný ako starostlivá matka pre vnútorné orgány. Okrem toho, že posilňuje tráviaci systém, podporuje aj celkovú rovnováhu tela, čistí krv a pomáha pri chudnutí. Ideálny spoločník pre tých, ktorí hľadajú prirodzenú cestu k lepšiemu zdraviu a vitality. 60g.

Na sklade

Množstvo

Popis

V srdci ajurvédskych tradičií, kde sa o telo staráme s láskavým rešpektom a uznávaním jeho prepojenosti s prírodou, sa narodila Triphala. Táto starodávna kombinácia je často označovaná ako duchovné ovocie, ktoré nám dáva prírodu, aby sme sa cítili vyživení, očistení a znovuzrodení.

Účinky Triphaly:

 1. Detoxikačné a očistné vlastnosti: Triphala je jedným z najsilnejších prípravkov na očistu a harmonizáciu celého tela. Pomáha v odstraňovaní toxínov z organizmu, vysokých hladín kyseliny močovej a cholesterolu.
 2. Podpora trávenia: Triphala zvyšuje apetít a zlepšuje proces trávenia, čím napomáha lepšiemu vstrebávaniu živín.
 3. Podpora tráviaceho systému: Očistou čriev sa zvyšuje vstrebávanie živín, čo napomáha efektívnosti tráviaceho systému.
 4. Harmonizácia tela: Triphala pôsobí regeneračne na všetky orgány a navodzuje rovnováhu v organizme.
 5. Podpora chudnutia: Triphala pomáha pri zvyšovaní odbúravania tukov, čo môže viesť k chudnutiu.
 6. Posilnenie obehového systému: Zvyšuje počet krvných buniek, čo je základným predpokladom pre zdravý obeh.
 7. Zlepšenie kvality pokožky: Je vhodná pri kožných ochoreniach a vďaka prečisteniu krvi sa zlepšuje kvalita pokožky.
 8. Podpora dýchacieho a močového ústrojenstva: Triphala môže prispievať k lepšej funkcii týchto systémov.
 9. Viazanie ťažkých kovov: Pomáha viazať ťažké kovy a vylučovať ich z tela von.
 10. Regulácia životosprávy: Doporučuje sa pri častom cestovaní, zmenách a nepravidelnostiach v životospráve, aby sa telo udržiavalo v rovnováhe.

Triphala je prírodný zázrak, ktorý ponúka široké spektrum účinkov na zdravie a pohodu človeka. Ako pri všetkých prírodných doplnkoch je vždy dôležité konzultovať sa so svojím lekárom alebo špecialistom pred začatím užívania.

Triphala je spojením troch jedinečných bylín – Amalaki, Bahera a Haritaki. Každá z týchto bylín prináša svoje špecifické liečivé vlastnosti, čím vytvára silný synergický účinok, ktorý je v ajurvédskom medicínskom systéme považovaný za jeden z najpotentnejších.

Nie je prekvapujúce, že v Indii je Triphala oslavovaná a rešpektovaná. Jej schopnosť harmonizovať trávenie, zvyšovať vstrebávanie živín, podporovať činnosť tráviaceho a dýchacieho ústrojenstva, spolu s regeneráciou orgánov, ju robí ideálnym doplnkom pre tých, ktorí hľadajú vyvážený a zdravý životný štýl.

Táto unikátna kombinácia takisto podporuje chudnutie tým, že podporuje odbúravanie tukov a zvyšuje počet krvných buniek. Je to silný detoxikačný prostriedok, ktorý čistí krv a prispieva k lepšej kvalite pokožky, čo sa prejavuje zdravším a žiarivejším vzhľadom.

Pri užívaní Triphaly je dôležité pamätať na to, aby sa dbalo na správne dávkovanie a dodržiavala sa odporúčaná doba užívania. Ako všetko v ajurvédskom svete, aj Triphala pracuje v harmónii s telom a je dôležité poskytnúť jej dostatok času na to, aby mohla naplno rozvinúť svoje liečivé účinky.

Pre tých, ktorí sa vydávajú na cestu objavovania ajurvédskych tradícií a chcú v sebe podporiť skutočný pocit obnovy a regenerácie, Triphala je tým pravým darom, ktorý čaká, aby bol objavený.

Zloženie: Phyllanthus emblica, Terminalia belerica, Terminalia chebula (prášok)

Dávkovanie: 2 čajové lyžičky po jedle ideálne večer pred spaním. Zapiť teplou vodou alebo mliekom. Triphalu je vhodné užívať najmenej 3 mesiace (minimálna doba účinku detoxikácie), pretože byliny účinkujú postupne.

Objem: 60g

Výživové údaje na 100g:

Energetická hodnota 1198 kJ/ 287 kcal
Tuk 0,7g z toho nas.mastné kyseliny 0,2g
Sacharidy 46g z toho cukry 10,3g
Bielkoviny 3,9g
Soľ <0,1g

 

Ďalšie informácie

Hmotnosť 0,1 kg
4.00
1 recenzia
1 hviezdička 0 0
2 hviezdičiek 0 0
3 hviezdičiek 0 0
4 hviezdičiek 100 1
0 0
Pozrite si všetky recenzie
Pridať recenziu

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

1 recenzia pre TRIPHALA POWDER – Dar prírody pre vnútornú detoxikáciu a regeneráciu

 1. Jana (overený zákazník)

  Nemôžem uveriť, koľko energie mi tento produkt dáva. Je to úžasná prírodná alternatíva.

Dodanie produktu je 2 dni. Tovar odosielame v spolupráci s našim partnerom Packeta. Objednávku si môžete prevziať v Z-Boxe, HD Home (Kuriér) a na výber máte aj expresné večerné doručenie v BA.