BACOPA MONNIERI – Podporuje kognitívne funkcie

12,59 

BACOPA MONNIERI podporuje kardiovaskulárny systém, trávenie a duševné zdravie vrátane kognitívnych funkcií ako myšlienkové procesy, koncentrácia a poznávanie. Dávkovanie je 1-2 kapsuly ráno a večer po jedle. Bez konzervačných látok, umelých farbív a chemikálií. Neobsahuje látky živočíšneho pôvodu. Zem pôvodu: Srí Lanka.

Na sklade

Množstvo

Popis

BACOPA MONNIERI, je uznávané v Ayurvedickej medicíne za jeho mnohé prospešné účinky na zdravie. Tento produkt obsahuje 60 kapsúl, každá naplnená 350 mg 100% čistého práškového pupočníka ázijského. Táto bylina je známa pre svoje prospešné vlastnosti, vrátane podpory kardiovaskulárneho systému, zlepšenia trávenia a poskytovania úľavy pre ťažké nohy.

Brahmi, známy aj ako Bacopa monnieri alebo Pupočník ázijský, je tradičná bylina, ktorá sa využíva v Ayurvedickej medicíne. Jeho účinky zahŕňajú:

 1. Podpora kognitívnych funkcií: Brahmi je najznámejší svojimi nootropickými účinkami. Môže podporovať pamäť, učenie, koncentráciu a celkovú duševnú ostrosť.
 2. Podpora duševného zdravia: Brahmi sa tradične používa na podporu duševnej pohody. Môže pomôcť zmierniť úzkosť a stres, prispievať k psychickej rovnováhe a podporovať kvalitný spánok.
 3. Antioxidant: Brahmi obsahuje vysoké množstvo antioxidantov, ktoré pomáhajú chrániť telo pred škodlivým účinkom voľných radikálov.
 4. Podpora tráviaceho systému: Tradícia používania Brahmi zahŕňa aj podporu tráviaceho systému. Môže pomôcť udržiavať normálne trávenie a zlepšovať celkovú tráviacu funkciu.
 5. Podpora kardiovaskulárneho systému: Brahmi môže podporovať zdravie srdca a ciev tým, že pomáha regulovať krvný tlak a podporuje celkovú funkciu srdcovo-cievneho systému.
 6. Uľava pre ťažké nohy: Brahmi sa tiež používa na podporu zdravia dolných končatín a na uľavu od pocitu ťažkých nôh.

Treba však poznamenať, že aj keď je Brahmi považované za bezpečné pri správnom dávkovaní, môže spôsobiť určité vedľajšie účinky, ako sú suchosť úst, nevoľnosť alebo únava. Taktiež by ho nemali užívať tehotné alebo dojčiace ženy, deti alebo osoby s citlivosťou na konkrétnu bylinu bez konzultácie s odborníkom. Ako vždy, je dôležité hovoriť so svojím lekárom alebo zdravotníckym odborníkom pred začatím akejkoľvek novej doplnkovej terapie.

Okrem toho Brahmi pozitívne ovplyvňuje duševné zdravie a kognitívne funkcie. Môže pomôcť zlepšiť myšlienkové procesy, koncentráciu a poznávanie, čo je ideálne pre tých, ktorí hľadajú prírodnú podporu pre mentálnu výkonnosť.

Každá kapsula tohto produktu je tiež doplnená o 100 mg rastlinnej celulózy. Tento prírodný doplnok je navrhnutý tak, aby bol bezpečný a čistý – neobsahuje konzervačné látky, umelé farbivá, chemikálie alebo pesticídy. Takisto neobsahuje žiadne látky živočíšneho pôvodu, čo ho robí vhodným pre vegetariánov a vegánov.

Dávkovanie je jednoduché: užívajte 1-2 kapsule ráno a večer po jedle. Bez ohľadu na to, či hľadáte podporu pre fyzické zdravie alebo mentálne výkonnosť, Brahmi môže byť skvelým doplnkom k vašej dennej rutine.

Napriek jeho mnohým výhodám je dôležité vždy dodržiavať pokyny pre dávkovanie. Neprekračujte stanovenú dennú dávku a uchovávajte mimo dosahu detí. Tento produkt nie je určený ako náhrada pestrej stravy a nemal by sa užívať deťmi, tehotnými alebo dojčiacimi ženami. Uchovávajte v suchom a chladnom mieste a nevystavujte slnečnému žiareniu.

Brahmi je hrdosťou Srí Lanky, kde je pestovaný a zhromažďovaný s vysokým rešpektom k prírode a jej darom. Tento produkt prináša na dosah ruky starodávnu múdrosť Ayurvedy v kombinácii so súčasnými výrobnými postupmi, aby ste mohli získať maximum z týchto mocných bylinných kapsúl.

Obsah: 60 kapsúl

Zloženie 1 kapsule: 350 mg (prášok) 100% Pupočník ázijský- celá bylina, 100 mg rastlinná celulóza

Čistá hmotnosť: 27 g

Dávkovanie: 1-2 kapsúl ráno a večer po jedle.

Bez konzervačných látok, umelých farbív, chemikálií a pesticídov. Neobsahuje látky živočíšneho pôvodu

Upozornenie: Neprekračujte stanovenú dennú dávku. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Nie je určené deťom, tehotným a kojacim ženám. Uchovávajte v suchom a chladnom mieste, mimo dosah detí. Nevystavujte slnečnému žiareniu.

Zem pôvodu: Srí Lanka

Ďalšie informácie

Hmotnosť 0,1 kg
4.33
1 hviezdička 0 0
2 hviezdičiek 0 0
3 hviezdičiek 0 0
4 hviezdičiek 66.666666666667 4
33.333333333333 2
Pozrite si všetky recenzie
Pridať recenziu

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

 1. Urban (overený zákazník)

  Perfektný pre každodenné použitie.

 2. Stanislav (overený zákazník)

  Tento produkt je neuveriteľný! Má skvelú chuť a ešte je aj zdravý.

 3. Nataša (overený zákazník)

  Naozaj kvalitný produkt, odporúčam.

 4. Petra (overený zákazník)

  Naozaj hodnotný produkt, vrelo odporúčam.

 5. Ema (overený zákazník)

  Tento zdravý produkt je absolútne skvelý! Cítim sa oveľa lepšie a plný energie.

 6. Ondrej (overený zákazník)

  Pekne balené, dorazilo v poriadku.

Dodanie produktu je 2 dni. Tovar odosielame v spolupráci s našim partnerom Packeta. Objednávku si môžete prevziať v Z-Boxe, HD Home (Kuriér) a na výber máte aj expresné večerné doručenie v BA.