COLLAGEN PEPTIDES – Bioaktívne kolagéne peptidy

Výrobca ALTEVITA

0,99 32,99 

Collagen Peptides je bioaktívny kolagénový doplnok stravy obohatený o esenciálne peptidy, ktoré podporujú zdravie vlasov, nechtov, kĺbov a pokožky. Obsahuje kyselinu hyaluronovú a množstvo vitamínov a minerálov, ktoré prispievajú k celkovému zdraviu tela. S príjemnou jahodovou príchuťou je ideálny na pridanie do nápojov a pokrmov. Objem 300g.

Množstvo

Popis

Bioaktívny kolagénový doplnok stravy, Collagen Peptides, je obohatený o bioaktívne kolagéne peptidy, ktoré sú kľúčovou súčasťou proteínov. Tieto peptidy sú nevyhnutné pre mnohé biologické procesy v tele, spojené so zdravým stravovaním.

Výhody produktu:

  • Výživa vlasov a nechtov: Collagen Peptides posilňuje a regeneruje vlasy a nechty.
  • Kĺbová a kostná výživa: Podporuje zdravie kĺbov a kostí.
  • Pokožka: Obsahuje aminokyseliny, vrátane kyseliny hyaluronovej, ktorá dodáva pleti prospešné látky, čím prispieva k jej hydratácii a elasticity.
  • Jahodová príchuť: Produkt má príjemnú jahodovú príchuť a arómu, čo zabezpečuje lahodný zážitok pri konzumácii.

Zloženie: Produkt obsahuje ORAFTI Inulín z čakanky, VERISOL Bioactive Collagen Peptides, Kolagén hydrolizovaný hovädzí izolát, Dračie ovocie, Kyselina citrónová, MSM methylsulfonylmetan, Kyselina hyaluronová, BEAUTY VITAMIN PREMIX a prírodnú arómu jahody.

Odporúčané dávkovanie: Na dosiahnutie optimálnych výsledkov sa odporúča pridať 2 odmerky produktu do vody alebo iného nápoja. Môže byť tiež pridaný do kaše, smoothie alebo pudingu.

Upozornenie: Produkt je určený ako doplnok stravy a nie je náhradou pestrej a vyváženej stravy. Skladujte v suchu pri teplote do 25°C mimo dosahu detí. Výrobca neručí za škody vzniknuté nevhodným použitím alebo skladovaním.

Význam kolagénu: Kolagén je bielkovina, ktorá tvorí základnú súčasť pokožky, vlasov, nechtov, kĺbov a väzov. Jeho peptidy sú malé kúsky tejto bielkoviny, ktoré sú ľahko stráviteľné a vstrebateľné do tela. Pomáhajú pri obnove a regenerácii tkanív, čím prispievajú k mladistvému vzhľadu a celkovému zdraviu tela.

Zdroje vitamínov a minerálov: Produkt obsahuje vitamíny a minerály ako Riboflavín B2, Niacín B3, Pantothenic acid, Biotín B7, Pyridoxine B6, Vitamín C, Zinok, Selenium a mnoho ďalších, ktoré prispievajú k celkovému zdraviu a pohode.

Záver: Collagen Peptides je komplexný doplnok stravy, ktorý kombinuje výhody kolagénu s vitamínmi a minerálmi. Je ideálny pre tých, ktorí hľadajú spôsob, ako podporiť svoje zdravie pokožky, vlasov, nechtov, kĺbov a kostí.

Ďalšie informácie

Hmotnosť 0,1 kg
Objem

300g, 10g

Buďte prvý, kto napíše recenziu na „COLLAGEN PEPTIDES – Bioaktívne kolagéne peptidy“

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Recenzie

Zatiaľ tu nie sú žiadne recenzie.

Dodanie produktu je 2 dni. Tovar odosielame v spolupráci s našim partnerom Packeta. Objednávku si môžete prevziať v Z-Boxe, HD Home (Kuriér) a na výber máte aj expresné večerné doručenie v BA.