Popis

Ovsený nápoj v prášku Organic

Produkt s názvom Bio vegan probiotics creamer je vhodný aj pre ľudí, ktorí trpia intoleranciou na mlieko. Táto zdravšia verzia smotany obsahuje ovsený nápoj v prášku Organic, ktorý je vhodnou alternatívou klasického kravského mlieka.

Zahŕňa aj vyšší podiel vlákniny a, okrem iného, ovos je bohatý práve na beta-glukány. Tieto zložky napomáhajú pri zlepšení prirodzenej obranyschopnosti organizmu a podporujú aj činnosti srdca. Bio vegan probiotics creamer zároveň dokáže zabezpečiť správnu funkciu tráviaceho systému, pričom priaznivo ovplyvňuje cholesterol. Vďaka týmto účinkom môže fungovať táto zdravšia verzia smotany aj ako možná prevencia civilizačných ochorení.

MCT olej

Bio vegan probiotics creamer obsahuje aj MCT olej. V rámci zdravej smotany do kávy prináša benefity, ako napríklad podporu spaľovania tukov, zlepšenie celkovej vytrvalosti a zároveň pôsobí aj ako dobrý zdroj energie.

Výhodou je, že MCT olej je ľahší a oveľa rýchlejšie ho je možné aj stráviť, na rozdiel od bežných olejov. To prináša ďalšie výhody, pretože MCT olej vám tak zlepší aj trávenie a vy nebudete pociťovať žiadne ťažkosti. Okrem iného, najčastejšie sa získava z kokosového oleja a z plodov orechov, čo platí aj pre prípad produktu Bio vegan probiotics creamer.

LactoSpore

V zdravšej verzii smotany do kávy sa nachádza aj LactoSpore. Ide o probiotiká, ktoré sú založené na tých viac prospešných baktériách. Podporujú ich rast a tvorbu. Vďaka tomu dochádza k výraznému zlepšeniu trávenia a tráviacich funkcií rôzneho druhu. LactoSpore pôsobí aj ako prevencia ochorení tráviaceho traktu. V produkte Bio vegan probiotics creamer sa táto zložka nachádza v množstve približne 3,33 g.

Do kávy, smoothie a kaše

Zdravú verziu smotany je možné pridať do kávy, čaju, smoothie, ale napríklad aj ovsenej kaše. Ide o produkt, ktorý je odporúčané konzumovať na dennej báze. Dôvodom je prírodné zloženie, bez akýchkoľvek emulgátorov, aditív, farbív či škodlivého cukru. Bio vegan probiotics creamer je vďaka tomu vhodný aj pre vegánov. Zároveň osvieži chuť nápoja alebo jedla. Dôvodom je najmä to, že zdravšia verzia smotany je veľmi lahodná a jemná.

Jednoduchá príprava

Jedna dávka v tomto prípade predstavuje množstvo 6 gramov (1 lyžičku). To je potrebné pridať priamo do kávy, smoothie, poprípade obľúbenej kaše. Čo sa týka skladovania, Bio vegan probiotics creamer je nutné chrániť pred priamym slnečným žiarením a mrazom. Skladovať ho je potrebné v suchu, pri teplote do 25 stupňov Celzia a zároveň mimo dosahu detí.

ZLOŽENIE

Ovsený nápoj v prášku Organic *, MCT olej Organic * (Cocos nucifera (triglyceridy so stredne dlhým reťazom z orechov (MCT), LactoSpore* (Bacillus Coagulans 1205 – LactoSpore 6BLN) *

* surovina Organic z kontrolavaného ekologického poľnohospodárstva

Výživové údaje na 100g 1 porcia 6g
Energetická hodnota 1883,5 kJ / 447,1Kcal 113 kJ / 26,8 Kcal
Tuky 13,73 g 0,8 g
z toho nas.mast.kys. 10,82 g 0,6 g
Sacharidy 70,75 g 4,2 g
 z toho cukry 11,43 g 0,7 g
Bielkoviny 10,02 g 0,6 g
Soľ 0,21 g 0,0 g
Vláknina 8,17 g 0,5g

UŽÍVANIE

6g (1 lyžičku) pridajte priamo do kávy, obľúbenej kaše alebo smoothie.

 

SKLADOVANIE

Chráňte pred mrazom a priamym slnečným žiarením. Skladujte v suchu pri teplote do 25 C. Skladujte mimo dosah detí. Výrobca neručí za škody vzniknuté nevhodným použitím alebo skladovaním.

Altevita BIO Vegan Probiotics Creamer 120g

8,99 

Ďalšie informácie

Doprava zdarma pri nákupe nad 40 €

Podobné produkty

Prečo nakupovať u nás?
Overená kvalita
Všetky naše produkty sú testované a overené, aby sme zabezpečili ich bezpečnosť, kvalitu a účinnosť. Spolupracujeme iba s dôveryhodnými výrobcami a dodávateľmi, aby sme Vám poskytli iba tie najlepšie produkty.
Výhodné ceny
Snažíme sa poskytovať naše produkty za najlepšie možné ceny, aby sme zabezpečili dostupnosť pre čo najširšie spektrum zákazníkov. Naše ceny sú konkurencieschopné a často ponúkame špeciálne zľavy a akcie.
Rýchle a spoľahlivé doručenie
Chápeme, že rýchle doručenie je dôležité pre našich zákazníkov, preto spolupracujeme s overenými prepravnými spoločnosťami, ktoré zabezpečujú rýchle a spoľahlivé doručenie objednaných produktov.
Bezpečné a jednoduché platby
Ponúkame viacero možností platby vrátane platby kartou, bankovým prevodom a dobierkou, aby sme vyhoveli individuálnym potrebám našich zákazníkov. Naše platobné systémy sú zabezpečené a šifrované, takže si môžete byť istí, že vaše platby sú v bezpečí.
Profesionálny a osobný prístup
Naším cieľom je poskytovať profesionálny a osobný prístup pre každého zákazníka. Naše zákaznícke centrum je pripravené vám pomôcť so všetkými otázkami týkajúcimi sa našich produktov, objednávok alebo doručenia. Rádi Vám poradíme a pomôžeme vybrať najlepší produkt pre vaše potreby.
Zodpovedný prístup k životnému prostrediu
V našom e-shope dbáme na životné prostredie a udržateľnosť. Snažíme sa minimalizovať používanie plastov a obalov, spolupracujeme s dodávateľmi, ktorí zdieľajú naše hodnoty a podporujeme ekologické a udržateľné produkty. Nakupovaním u nás podporujete zodpovedný prístup k životnému prostrediu a prispievate k ochrane našej planéty pre budúce generácie.
Hodnotenie uživateľov
Zanechajte hodnotenie

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

heartusermagnifiercross