Popis

Doplnok výživy ENZYME FORTE COMPLEX je určený pre zdravý stav tráviaceho traktu. Práve zdravé trávenie určuje celkovú pohodu jednotlivca.
ENZYME FORTE COMPLEX je určený pre tých, ktorí majú problémy so vstrebávaním živín, s hmotnosťou, s častými nevoľnosťami, zápchou či hnačkou, bolesťami žalúdka, nevoľnosťou, ale aj s refluxom či syndrómom dráždivého čreva. ENZYME FORTE COMPLEX je vhodný aj pre jedincov, ktorí chcú zlepšiť svoj životný štýl a stravovacie návyky.
Narušená činnosť tráviacich enzýmov alebo enzýmová nedostatočnosť sa dá oprimalizovať práve jedinečným produktom ENZYME FORTE COMPLEX.
Enzýmy možno opísať ako jednoduché proteíny nachádzajúce sa v každej živej bunke, kde pôsobia ako „biologické katalyzátory“ na reguláciu rôznych biologických reakcií vrátane trávenia. Podieľajú sa  na rozklade bielkovín, uhľohydrátov a tukov a ďalších zložitých molekúl prítomných v potravinách. Týmto pôsobením uľahčujú tráviaci proces a napomáhajú tak lepšiemu vstrebávaniu živín. Nedostatok optimálnej tráviacej funkcie spojený s nedostatočnosťou enzýmov môže viesť k malabsorpcii a mnohým súvisiacim zdravotným problémom, ak sa nedostatok enzýmov nerieši.
Doplnok výživy ENZYME FORTE COMPLEX je unikátnou zmesou špecifických tráviacich enzýmov, ktorá ponúka oveľa viac než len napomáhanie správnemu tráveniu a lepšiemu vstrebávaniu živín.
Zloženie produktu ENZYME FORTE COMPLEX:
EMUGOLD ®Akácivoá vláknina
Akáciová vláknina je druh rozpustnej vlákniny, ktorá sa získava zo šťavy stromu akácie. Pôsobí aj ako prebiotikum.
DIGEZIME Enzymes ® – komplex enzýmov:
DigeZyme®  je patentovaný komplex 5 tráviacich enzýmov – amyláza, proetáza, laktáza, lipáza a celuláza, ktoré podporujú zdravé trávenie a vstrebávanie živín zo stravy. Rozkladajú molekuly jedla na dostatočne malé jednotky, ktoré organizmus dokáže absorbovať, čo súvisí s celkovou telesnou kondíciou.
Účinky tráviacich enzýmov:

  • Trávenie sacharidov, laktózy, celulózovej vlákniny, tukov a bielkovín.
  • Výborná odolnosť voči žalúdočným šťavám.
  • Lepšia absorpcia živín: minerálov a vitamínov.
  • Obnova správnych hladín a aktivity tráviacich enzýmov.
  • Vhodné aj pre ľudí s intoleranciou laktózy, vegetariánov a vegánov.
  • Výživový doplnok neobsahuje žiadne zložky GMO (geneticky modifikované organizmy).

Amyláza – trávenie sacharidov
Proteáza – trávenie bielkovín
Laktáza – trávenie mliečneho cukru (laktózy)
Lipáza – trávenie tukov
Celuláza – trávenie celulózy – rastlinných druhov vlákniny
Užívanie: 2 kapsule denne po jedle.
Balenie: 80 kapsúl
Upozornenie: Prípravok nie je vhodný pre deti a tehotné ženy. Neprekračovať odporúčané dávkovanie. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Skladovať mimo dosahu detí

 

Uvedené informácie o rastlinách, rastlinných zložkách, rastlinných extraktoch a ich všeobecnom požití nie sú a nesmú byť považované za výživové a zdravotné tvrdenia podľa nariadenie Európskeho parlamentu a Rady (ES) č. 1924/2006 z 20. decembra 2006 o výživových a zdravotných tvrdeniach o potravinách.

Nanovitae ENZYME FORTE COMPLEX 80 kapsúl

34,49 

Ďalšie informácie

Doprava zdarma pri nákupe nad 40 €

Podobné produkty

Prečo nakupovať u nás?
Overená kvalita
Všetky naše produkty sú testované a overené, aby sme zabezpečili ich bezpečnosť, kvalitu a účinnosť. Spolupracujeme iba s dôveryhodnými výrobcami a dodávateľmi, aby sme Vám poskytli iba tie najlepšie produkty.
Výhodné ceny
Snažíme sa poskytovať naše produkty za najlepšie možné ceny, aby sme zabezpečili dostupnosť pre čo najširšie spektrum zákazníkov. Naše ceny sú konkurencieschopné a často ponúkame špeciálne zľavy a akcie.
Rýchle a spoľahlivé doručenie
Chápeme, že rýchle doručenie je dôležité pre našich zákazníkov, preto spolupracujeme s overenými prepravnými spoločnosťami, ktoré zabezpečujú rýchle a spoľahlivé doručenie objednaných produktov.
Bezpečné a jednoduché platby
Ponúkame viacero možností platby vrátane platby kartou, bankovým prevodom a dobierkou, aby sme vyhoveli individuálnym potrebám našich zákazníkov. Naše platobné systémy sú zabezpečené a šifrované, takže si môžete byť istí, že vaše platby sú v bezpečí.
Profesionálny a osobný prístup
Naším cieľom je poskytovať profesionálny a osobný prístup pre každého zákazníka. Naše zákaznícke centrum je pripravené vám pomôcť so všetkými otázkami týkajúcimi sa našich produktov, objednávok alebo doručenia. Rádi Vám poradíme a pomôžeme vybrať najlepší produkt pre vaše potreby.
Zodpovedný prístup k životnému prostrediu
V našom e-shope dbáme na životné prostredie a udržateľnosť. Snažíme sa minimalizovať používanie plastov a obalov, spolupracujeme s dodávateľmi, ktorí zdieľajú naše hodnoty a podporujeme ekologické a udržateľné produkty. Nakupovaním u nás podporujete zodpovedný prístup k životnému prostrediu a prispievate k ochrane našej planéty pre budúce generácie.
Hodnotenie uživateľov
Zanechajte hodnotenie

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

heartusermagnifiercross