MORINGA HISTAMIN – Prírodný bojovník proti histamínu

Výrobca ALTEVITA

29,99 

Moringa Histamin je výživový doplnok, ktorý je vhodný pre ľudí s potravinovými alergiami a histamínovou intoleranciou. Obsahuje moringa, quercetín, ružu šípovú a kurkumín, ktoré majú priaznivý vplyv na zdravie organizmu. Tieto prírodné zložky majú antioxidačné, protizápalové a imunitné účinky. Moringa Histamin pomáha zmierniť symptómy alergií, posilňuje imunitný systém a podporuje celkovú vitalitu. Je vhodný aj pre celiatikov, diabetikov, vegetariánov a vegánov, pretože neobsahuje lepok, laktózu ani konzervačné látky. Výživový doplnok Moringa Histamin sa má užívať podľa odporúčaných dávok a je dôležité skladovať ho v suchu a chrániť pred slnečným žiarením. 140 kapsúl.

Na sklade

Množstvo

Možno by sa Vám páčilo…

 • MORINGA HISTAMIN – 6 + 1 ZADARMO

  MORINGA HISTAMIN je prémiový výživový doplnok navrhnutý špeciálne pre ľudí s histamínovou intoleranciou a alergiami. Obsahuje kombináciu Moringy, kvercetínu, ruže šípovej a kurkumínu, ktoré poskytujú prirodzenú podporu imunitnému systému, bojujú proti zápalom a podporujú celkové zdravie. Výrobok je vhodný pre celiatikov, diabetikov a vegetariánov.
  182,99 

Popis

Moringa Histamin je výživový doplnok určený predovšetkým pre ľudí s potravinovými alergiami a histamínovou intoleranciou (HIT). Je navrhnutý tak, aby pomáhal zmierniť symptómy alergií a poskytoval podporu pri bežnom a plnohodnotnom fungovaní organizmu. Produkt je vhodný aj ako podporný prostriedok počas rekonvalescencie, pri vírusových epidémiách a pri regenerácii po úrazoch a operáciách.

Zloženie výživového doplnku Moringa Histamin:

 1. Moringa: Prášok z listov rastliny Moringa oleifera je známy pre svoju schopnosť zvýšiť energiu a odolnosť organizmu. Obsahuje prírodné antihistaminiká a je bohatý na vitamíny, minerály, bielkoviny, antioxidanty, chlorofyl a aminokyseliny. Moringa obsahuje komplexný zdroj vitamínov, minerálov, bielkovín a antioxidantov v jedinečnej rovnováhe, ktorú organizmus dokáže efektívne využiť.
 2. Quercetin 95% extrakt: Quercetín je silným antioxidantom a bojovníkom proti voľným radikálom. Je jedným z najbežnejších polyfenolov vo strave a prirodzene sa nachádza v ovocí, zelenine a čaji. Okrem antioxidačných účinkov má protizápalové účinky a môže znížiť tvorbu histamínu. Podporuje zdravie dýchacieho systému a posilňuje celkovú odolnosť organizmu.
 3. Ruža šípová: Plod ruže šípovej obsahuje účinné triesloviny, flavonoidy, vitamíny a minerály. Má prečisťujúci a protizápalový účinok a podporuje optimálnu hladinu cholesterolu v krvi. Šípka povzbudzuje organizmus počas rekonvalescencie, zvyšuje celkovú odolnosť a prispieva k zlepšeniu imunitnej odpovede organizmu.
 4. 95% Kurkumín C3 komplex: Kurkumín je žltý flavonoid, ktorý sa nachádza v korení kurkumy. Má silné protizápalové účinky a podporuje zdravie pečene, krvi a lymfatického systému. Spoločne s ostatnými zložkami výživového doplnku Moringa Histamin dopĺňa a zosilňuje ich účinky.

Výživový doplnok Moringa Histamin je vhodný pre celiatikov, diabetikov, vegetariánov a vegánov, pretože neobsahuje lepok, laktózu, škrob ani konzervačné látky.

Benefity

Moringa Histamin môže poskytnúť množstvo zdravotných výhod vďaka svojmu jedinečnému zloženiu:

 1. Antihistamínové účinky: Moringa a quercetín, ktoré sú obsiahnuté v tomto doplnku, sú známe svojimi antihistamínovými vlastnosťami. Toto môže byť obzvlášť užitočné pre ľudí trpiacich alergiami alebo histamínovou intoleranciou.
 2. Podpora imunitného systému: Moringa, quercetín a ruža šípová môžu pomôcť posilniť imunitný systém a zvýšiť celkovú odolnosť organizmu.
 3. Podpora zdravia dýchacieho systému: Quercetín je známy svojou schopnosťou podporovať zdravie dýchacieho systému.
 4. Antioxidanty a boj proti voľným radikálom: Moringa, quercetín a kurkumín sú všetky silné antioxidanty, ktoré môžu pomôcť ochraňovať telo pred poškodením voľnými radikálmi.
 5. Protizápalové vlastnosti: Quercetín a kurkumín majú protizápalové účinky, ktoré môžu pomôcť zmierniť množstvo zdravotných problémov.
 6. Podpora zdravého cholesterolu: Ruža šípová je známa svojou schopnosťou podporovať optimálnu hladinu cholesterolu v krvi.
 7. Zlepšenie energetických hladín a vytrvalosti: Moringa je známa svojou schopnosťou zvýšiť energiu a vytrvalosť, čo môže byť obzvlášť užitočné pre ľudí, ktorí sa zotavujú z choroby alebo úrazu.

Dôležité upozornenie: Tento doplnok by nemal byť používaný ako náhrada za pestrostrannú a vyváženú stravu. Taktiež by nemal byť používaný deťmi, tehotnými alebo dojčiacimi ženami bez konzultácie s lekárom. Tento produkt by mal byť skladovaný v suchu a mimo priameho slnečného svetla.

Upozornenia: Prípravok nie je vhodný pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Nemalé dosiahnutie odporúčanej denné dávky sa nesmie prekročiť. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Uchovávajte mimo dosahu detí.

Skladovanie: Skladujte v suchu a chráňte pred priamym slnečným žiarením.

Odporúčaná denná dávka: 2 kapsuly 2x denne po jedle. Zapiť dostatočným množstvom vody.

Minimálna trvanlivosť: Viď obal.

Hmotnosť: 63 g (140 kapsúl, 1 kapsula – 450 mg)

Obsah aktívnych látok v 1 kapsule:

 • Moringa olejodárna (Moringa oleifera) – 148 mg
 • Quercetin 95% extrakt – 105 mg
 • Ruža šípová (Rosa canina) – 60 mg
 • Curcumin C3 complex® 95% extrakt z kurkumy pravej (Curcuma longa) – 37 mg

Upozornenie: Tento výživový doplnok nie je vhodný pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Výživový doplnok by nemal byť používaný ako náhrada pestrej stravy.

Skladovanie: Skladujte v suchu pri teplotách 6-25 °C, mimo dosahu mrazu a vlhkosti. Chráňte pred slnečným žiarením.

Ďalšie informácie

Hmotnosť 0,063 kg
Účinné látky

Kurkumín, Moringa, Quercetin, Ruža

Určenie

Potravinové intolerancie

4.57
1 hviezdička 0 0
2 hviezdičiek 0 0
3 hviezdičiek 0 0
4 hviezdičiek 42.857142857143 3
57.142857142857 4
Pozrite si všetky recenzie
Pridať recenziu

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

 1. Tatiana (overený zákazník)

  Výborný, rozhodne doporučujem.

 2. Karol (overený zákazník)

  Dodanie bolo rýchle.

 3. Adam (overený zákazník)

  Maximálna spokojnosť, super nákup.

 4. Helena (overený zákazník)

  Cena zodpovedá kvalite, odporúčam.

 5. Michal (overený zákazník)

  Cena zodpovedá kvalite, odporúčam.

 6. Jana (overený zákazník)

  Som úplne potešený z toho, ako tento zdravý produkt funguje. Cítim sa lepšie ako kedykoľvek predtým.

 7. Dušan (overený zákazník)

  Super cena a kvalita.

Dodanie produktu je 2 dni. Tovar odosielame v spolupráci s našim partnerom Packeta. Objednávku si môžete prevziať v Z-Boxe, HD Home (Kuriér) a na výber máte aj expresné večerné doručenie v BA.