ENZYME FORTE – Pre zdravý stav tráviaceho traktu

Výrobca NANOVITAE

34,49 

ENZYME FORTE je výživový doplnok zameraný na podporu zdravého tráviaceho traktu. Ideálny pre osoby s tráviacimi problémami, ako sú nevoľnosť, zápcha či reflux. Obsahuje unikátnu kombináciu tráviacich enzýmov, ktoré podporujú správne trávenie a lepšie vstrebávanie živín. Vhodný pre tých, ktorí sa snažia zlepšiť svoj životný štýl a stravovacie návyky. Balenie obsahuje 80 kapsúl.

Na sklade

Množstvo

Popis

ENZYME FORTE je výživový doplnok zameraný na podporu zdravého tráviaceho traktu, ktorý je kľúčovým faktorom pre celkovú pohodu jednotlivca. Tento produkt je ideálny pre osoby, ktoré čelia problémom s trávením, ako sú nevoľnosť, zápcha, hnačka, bolesti žalúdka, reflux alebo syndróm dráždivého čreva. ENZYME FORTE je tiež vhodný pre tých, ktorí sa snažia zlepšiť svoj životný štýl a stravovacie návyky.

Enzýmy sú biologické katalyzátory, ktoré sa nachádzajú v každej živej bunke a regulujú rôzne biologické reakcie, vrátane trávenia. ENZYME FORTE COMPLEX obsahuje unikátnu kombináciu tráviacich enzýmov, ktoré pomáhajú rozkladať bielkoviny, uhľohydráty, tuky a ďalšie zložité molekuly v potravinách, čím uľahčujú tráviaci proces a podporujú lepšie vstrebávanie živín.

Zloženie produktu ENZYME FORTE COMPLEX:

 • EMUGOLD ®Akácivoá vláknina: Akáciová vláknina je prebiotikum, ktoré podporuje zdravú črevnú mikroflóru.
 • DIGEZIME Enzymes ®: Patentovaný komplex piatich tráviacich enzýmov, ktoré podporujú zdravé trávenie a vstrebávanie živín. Tieto enzýmy zahŕňajú amylázu (pre sacharidy), proteázu (pre bielkoviny), laktázu (pre laktózu), lipázu (pre tuky) a celulázu (pre rastlinné vlákniny).

Účinky tráviacich enzýmov:

 • Podpora trávenia a lepšie vstrebávanie živín.
 • Obnova optimálnych hladín a aktivity tráviacich enzýmov.
 • Vhodné pre ľudí s intoleranciou laktózy, vegetariánov a vegánov.

Užívanie: Odporúča sa užívať 2 kapsule denne po jedle. Každé balenie obsahuje 80 kapsúl.

Upozornenie: Produkt nie je určený pre deti a tehotné ženy. Neprekračovať odporúčané dávkovanie. Skladovať mimo dosahu detí.

Informácie o rastlinných zložkách a ich vlastnostiach nie sú a nesmú byť považované za výživové a zdravotné tvrdenia podľa nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (ES) č. 1924/2006.

Ďalšie informácie

Hmotnosť 0,1 kg
4.50
1 hviezdička 0 0
2 hviezdičiek 0 0
3 hviezdičiek 0 0
4 hviezdičiek 50 3
50 3
Pozrite si všetky recenzie
Pridať recenziu

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

 1. Michal (overený zákazník)

  Cena zodpovedá kvalite, odporúčam.

 2. Ondrej (overený zákazník)

  Pekne balené, dorazilo v poriadku.

 3. Petra (overený zákazník)

  Rýchle dodanie, super produkt.

 4. Michal (overený zákazník)

  Už po prvom použití som si všimol rozdiel. Skutočne mi pomáha udržať sa fit.

 5. Tatiana (overený zákazník)

  Produkt presne zodpovedá mojim očakávaniam.

 6. Stanislav (overený zákazník)

  Super produkt!

Dodanie produktu je 2 dni. Tovar odosielame v spolupráci s našim partnerom Packeta. Objednávku si môžete prevziať v Z-Boxe, HD Home (Kuriér) a na výber máte aj expresné večerné doručenie v BA.