CHOCO BALLS – Raňajkový zážitok v podobe kakaových guľôčok!

Výrobca Jerry

2,99 

CHOCO BALLS – Chutné kakaové guľôčky z obilnín bez gluténu, mlieka, palmového oleja a ďalších alergénov. Doplnené odtučneným kakaom a štipkou škorice. Vyrobené v EU. Perfektne vyvážené pre zdravé a výživné raňajky. Skladovať na chladnom a suchom mieste.

Na sklade

Množstvo

Popis

Začnite svoj deň s nádhernou harmoniou chuti a výživy s CHOCO BALLS. Tieto kakaové cereálne guľôčky sú skvelým spojením kvalitných obilnín, ktoré tvoria až 62,3% ich zloženia, so sladkou chuťou odtučneného kakaa. Základ týchto guľôčok je z kukuričnej a ryžovej kaše, doplnený cukrom a ryžovým sirupom, s jemným dotykom škorice a vybranou arómou, vytvárajúc tak neodolateľný raňajkový zážitok.

CHOCO BALLS sú nielen lahodné, ale aj priateľské pre tých s potravinovými obmedzeniami alebo alergiami. Sú vyrábané s ohľadom na potreby moderných konzumentov, čo znamená, že sú BEZ gluténu, mlieka, palmového oleja, laktózy, vajec, orechov a konzervantov. Vďaka tomu môže byť tento produkt bez obáv zaradený do jedálnička tých, ktorí majú špecifické diéty alebo sú citliví na určité zložky.

Dôležité je však pamätať na prítomnosť sóje a výrobkov z nej v zložení, ktoré sú jasne označené tučným písmom, aby konzumenti boli vždy informovaní o možných alergénoch.

Výživové údaje týchto guľôčok hovoria za všetko – 100 g obsahuje energiu 1 662 kJ / 394 kcal, 6,4 g tukov, z toho 0,7 g nasýtených mastných kyselín, 74,4 g sacharidov, z toho 21,3 g cukrov, a 6,7 g bielkovín. Soľ je v množstve 0,5 g a vláknina dosahuje hodnotu 5,8 g.

Pre zachovanie optimálnej čerstvosti a chuti CHOCO BALLS je dôležité skladovať ich na chladnom a suchom mieste, mimo dosahu priameho slnečného žiarenia.

S hrdosťou vyrábané v Európskej únii, CHOCO BALLS sú dokonalým spôsobom, ako začať deň s energiou a chutným raňajkovým zážitkom!

Buďte prvý, kto napíše recenziu na „CHOCO BALLS – Raňajkový zážitok v podobe kakaových guľôčok!“

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Recenzie

Zatiaľ tu nie sú žiadne recenzie.

Dodanie produktu je 2 dni. Tovar odosielame v spolupráci s našim partnerom Packeta. Objednávku si môžete prevziať v Z-Boxe, HD Home (Kuriér) a na výber máte aj expresné večerné doručenie v BA.