CHOCO SHELLS – Kakaové delikatesy v podobe škrupiniek!

podľa Jerry

2,99 

CHOCO SHELLS – Lahodné kakaové cereálne škrupinky bez gluténu, mlieka, palmového oleja, laktózy, vajec a orechov. Zložené z obilnín s prídavkom odtučneného kakaa a nádychom škorice. Vyrobené s hrdosťou v EU. Ideálne pre zdravé a výživné raňajky! Skladujte chladno a suchom mieste.

Na sklade

Množstvo

Popis

Obľúbený raňajkový rituál teraz v novej, vzrušujúcej forme s CHOCO SHELLS. Tieto kakaové cereální škrupinky prichádzajú s lahodnou kombináciou kukuričnej a ryžovej kaše, ktorá tvorí 62,3% ich zloženia. Pridaný cukor, ryžový sirup a odtučnené kakao v množstve 4,7% zaručujú sladkú a intenzívnu kakaovú chuť, ktorá okamžite osloví nielen deti, ale aj dospelých.

Za zmienku stojí skutočnosť, že CHOCO SHELLS sú špeciálne vyrobené tak, aby boli prístupné pre čo najširšiu skupinu konzumentov. Sú absolútne BEZ gluténu, mlieka, palmového oleja, laktózy, vajec, orechov a konzervantov. Týmto spôsobom môžu byť súčasťou diéty aj tých, ktorí majú potravinové intolerancie či alergie.

A hoci sú tieto cereálie vyrobené tak, aby boli bez mnohých bežných alergénov, je dôležité upozorniť na prítomnosť sóje a výrobkov z nej v zložení, ktoré sú jasne označené tučným písmom.

Výživové hodnoty CHOCO SHELLS svedčia o ich výnimočnosti. 100 g tohto produktu obsahuje 1 662 kJ / 394 kcal, 6,4 g tukov, 0,7 g nasýtených mastných kyselín, 74,4 g sacharidov, 21,3 g cukrov, 6,7 g bielkovín, 0,5 g soli a pôsobivých 5,8 g vlákniny.

Na záver je potrebné zdôrazniť správne skladovanie týchto cereálií. Aby si zachovali svoju čerstvosť a výraznú chuť, odporúčame ich uskladniť na chladnom a suchom mieste mimo dosahu priameho slnečného svetla.

S hrdosťou vyrábané v Európskej únii, CHOCO SHELLS predstavujú moderný spôsob, ako si vychutnať tradičné cereálné raňajky v novom, inovatívnom prevedení.

Buďte prvý, kto napíše recenziu na „CHOCO SHELLS – Kakaové delikatesy v podobe škrupiniek!“

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Recenzie

Zatiaľ tu nie sú žiadne recenzie.

Dodanie produktu je 2 dni. Tovar odosielame v spolupráci s našim partnerom Packeta. Objednávku si môžete prevziať v Z-Boxe, HD Home (Kuriér) a na výber máte aj expresné večerné doručenie v BA.

Naposledy prezerané položky