ASHWAGANDHA – Prírodný zdroj vitality, energie a zdravého sexuálneho života

Výrobca ALTEVITA
1 recenzia

9,90 

Ashwagandha, známa aj ako indický ženšeň, je cenná bylina v ajurvédskom medicíne, ktorá podporuje energiu, vitalitu a sexuálnu zdravosť. Táto bylina môže posilňovať svaly, zvyšovať libido a podporovať celkovú pohodu. Obsahuje 100% Withania somnifera. 60 kapsúl.

Na sklade

Množstvo

Popis

Ashwagandha, známa aj ako Withania somnifera alebo indický ženšeň, je jedným z najcennejších darov prírody, ktorý sa využíva v ajurvédskom medicínskom systéme. Jej názov, ktorý v preklade znamená “vôňa koňa”, odkazuje na silu a vitalitu, ktorú môže priniesť ľudskému telu.

Účinky:

  • Energia a vitalita: Ashwagandha je známa svojou schopnosťou dodávať energiu a vitalitu, čo je obzvlášť prospešné pre športovcov a ľudí, ktorí sa cítia vyčerpaní.
  • Omladenie: Má regeneračné a omladzujúce účinky, ktoré pomáhajú telu obnoviť sa a cítiť sa mladšie.
  • Podpora rastu: Môže pomôcť pri zvyšovaní telesnej hmoty, čo je užitočné pre ľudí, ktorí majú problémy s prírastkom váhy alebo svalovej hmoty.
  • Sexuálna vitalita: Funguje ako afrodiziakum, zvyšuje libido a pomáha pri rôznych sexuálnych poruchách.
  • Podpora tehotenstva: Je cenná pre tehotné ženy, kde môže pomôcť stabilizovať plod a podporiť hojenie.
  • Srdce a krv: Má pozitívny vplyv na srdcový sval, môže zvyšovať hladinu hemoglobínu v tele a harmonizovať hladinu glukózy v krvi.

Zloženie:
Tento produkt obsahuje 100% Withania somnifera v práškovej forme. Každá kapsula obsahuje 400 mg tejto cennej byliny.

Dávkovanie:
Odporúča sa užívať 1-2 kapsule denne po jedle a zapiť dostatočným množstvom tekutiny. Pre optimálne výsledky sa odporúča užívať produkt po dobu 3 mesiacov.

Upozornenie:
Ashwagandha je výživový doplnok a nemal by nahrádzať vyváženú a pestrou stravu. Skladujte v suchu a pri teplote do 25°C. Produkt nie je vhodný pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Výrobca neručí za škody vzniknuté nevhodným použitím alebo skladovaním.

Výrobca:
Tento produkt je vyrobený spoločnosťou Altevita s.r.o., ktorá sa nachádza v Piešťanoch.

Ashwagandha je prírodný dar, ktorý môže pomôcť zlepšiť kvalitu vášho života na mnohých úrovniach. Jej mnohostranné výhody robia z nej ideálny doplnok pre každého, kto hľadá prirodzený spôsob, ako zlepšiť svoje zdravie a pohodu.

Ďalšie informácie

Hmotnosť 0,1 kg
5.00
1 recenzia
1 hviezdička 0 0
2 hviezdičiek 0 0
3 hviezdičiek 0 0
4 hviezdičiek 0 0
100 1
Pozrite si všetky recenzie
Pridať recenziu

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

1 recenzia pre ASHWAGANDHA – Prírodný zdroj vitality, energie a zdravého sexuálneho života

  1. Richard (overený zákazník)

    Super cena a kvalita.

Dodanie produktu je 2 dni. Tovar odosielame v spolupráci s našim partnerom Packeta. Objednávku si môžete prevziať v Z-Boxe, HD Home (Kuriér) a na výber máte aj expresné večerné doručenie v BA.