Popis

Je určený hlavne pre ľudí, ktorí majú alergie z potravín, trpia tzv. ochorením HIT (histamínová intolerancia) a hľadajú pre uľahčenie bežného a plnohodnotného fungovania hlavne prírodné zdroje antihistaminík.

Oceníte ho nielen pri histamínovej intolerancii, alergiách (sezónnych aj celoročných), ale aj ako všestranný podporný prostriedok na udržanie zdravia (obdobie vírusových epidémií, regenerácia po úrazoch a operáciách).

Zloženie výživového doplnku MORINGA HISTAMIN:

Moringa

Prášok z listov rastliny Moringa oleifera zvyšuje energiu a odolnosť organizmu. Patrí k prírodným zdrojom antihistaminík. Má veľmi priaznivý vplyv na celkové zdravie, keďže obsahuje veľké množstvo vitamínov, minerálov, bielkovín, antioxidantov, chlorofyl či aminokyseliny.

Moringa obsahuje komplexný zdroj vitamínov, minerálov , bielkovín a antioxidantov, pričom obsiahnuté látky sú zastúpené v jedinečnej rovnováhe a forme, ktorú organizmus dokáže efektívne využiť.

 Moringa je zdrojom rastlinných proteínov, dôležitých vitamínov a minerálnych látok, vitamínov A, E, K, B1, B2, B3, B6, B12, minerálov ako draslík, vápnik, fosfor, horčík, železo, zinok, mangán, meď, selén, síra a pod.

Quercetin 95% extrakt

Kvercetín extrakt je bohatým zdrojom vysoko koncentrovaného bioflavonoidu kvercetín. Je silným antioxidantom a bojovníkom proti voľným radikálom. Je to jeden z najbežnejších polyfenolov v strave, prirodzene sa nachádza hlavne v ovocí ako jablká, brusnice, čerešne, hrozno a v zelenine ako cibuľa, paprika, špargľa a pod., ale aj v čiernom a zelenom čaji.

Okrem antioxidačných účinkov má preukázateľné účinky protizápalové, znižuje hladinu zápalového enzýmu (enzým COX2 podporuje opuch a zápal) a tým aj tvorbu histamínu, podporuje zdravie dýchacieho systému a celkovo posilňuje organizmus.

Silný extrakt kvercetínu pokrýva potreby organizmu, pretože je nevyhnutný pre fungovanie ľudského tela. Posilňuje imunitu a je všestranným pomocníkom pri mnohých zdravotných problémoch (kardiovaskulárne, neurodegeneratívne, ochorenia zápalového a vírusového charakteru).

Ruža šípová

Šípka – plod ruže šípovej obsahuje účinné triesloviny, flavonoidy, vitamíny a minerály. Pôsobí prečisťujúco a protizápalovo, podporuje optimálnu hladinu cholesterolu v krvi. Povzbudzuje v období rekonvalescencie a zvyšuje celkovú odolnosť organizmu, podporuje látkovú výmenu a je prevenciou pri mnohých ochoreniach. Prispieva k zlepšeniu imunitnej odpovede organizmu a účinne tak napomáha k zmierneniu alergických prejavov.

95% Kurkumín C3 komplex

Žltý flavonoid sa nachádza v korení kurkuma, ktoré významne dopĺňa a zosilňuje účinok horeuvedených zložiek produktu. Podporuje zníženie hladiny cukru, má silné protizápalové účinky a poskytuje podporu pri ochoreniach pečene, krvi a lymfatického systému. Vďaka rozmanitosti a sile účinkov tohto komplexu neodmysliteľne patrí k výživovému doplnku MORINGA HISTAMIN.

Výživový doplnok MORINGA HISTAMIN je vhodný pre celiatikov a diabetikov, vegetariánov a vegánov. Neobsahuje lepok, laktózu, škrob a konzervačné látky.

Upozornenia: Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Uchovávajte mimo dosahu detí.

Skladovanie: Skladujte v suchu. Nevystavujte slnečnému žiareniu. 

Odporúčaná denná dávka: 2 kapsuly 2x denne po jedle. Zapiť dostatočným množstvom vody.

Minimálna trvanlivosť: viď obal            

Hmotnosť: 63 g            

140 kapsúl 1 kapsula – 450 mg

 

Obsah aktívnych látok 1 kapsula
Odporúčaná denná dávka (%)
Moringa olejodárna (Moringa oleifera)*
148 mg Nie je stanovená
Quercetin 95% extrakt* 105 mg Nie je stanovená
Ruža šípová (Rosa canina)* 60 mg Nie je stanovená
Curcumin C3 complex ®95% extrakt z kurkumy pravej (Curcuma longa)* 37 mg Nie je stanovená

 

*RVH (referenčná výživová hodnota) nie je definovaná

Upozornenie: Prípravok nie je vhodný pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy.

Uchovávajte mimo dosahu malých detí. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie prekročiť.

Skladovanie: Skladujte v suchu, mimo priameho slnečného žiarenia pri teplotách 6-25°C. Nevystavujte mrazu a vlhkosti.

Uvedené informácie o rastlinách, rastlinných zložkách, rastlinných extraktoch a ich všeobecnom požití nie sú a nesmú byť považované za výživové a zdravotné tvrdenia podľa nariadenie Európskeho parlamentu a Rady (ES) č. 1924/2006 z 20. decembra 2006 o výživových a zdravotných tvrdeniach o potravinách.

 

Výrobca: Altevita s.r.o., nám. Slobody 10, 921 01 Piešťany

Altevita Moringa histamin 140 kapsúl

29,99 

Ďalšie informácie

Doprava zdarma pri nákupe nad 40 €

Podobné produkty

Prečo nakupovať u nás?
Overená kvalita
Všetky naše produkty sú testované a overené, aby sme zabezpečili ich bezpečnosť, kvalitu a účinnosť. Spolupracujeme iba s dôveryhodnými výrobcami a dodávateľmi, aby sme Vám poskytli iba tie najlepšie produkty.
Výhodné ceny
Snažíme sa poskytovať naše produkty za najlepšie možné ceny, aby sme zabezpečili dostupnosť pre čo najširšie spektrum zákazníkov. Naše ceny sú konkurencieschopné a často ponúkame špeciálne zľavy a akcie.
Rýchle a spoľahlivé doručenie
Chápeme, že rýchle doručenie je dôležité pre našich zákazníkov, preto spolupracujeme s overenými prepravnými spoločnosťami, ktoré zabezpečujú rýchle a spoľahlivé doručenie objednaných produktov.
Bezpečné a jednoduché platby
Ponúkame viacero možností platby vrátane platby kartou, bankovým prevodom a dobierkou, aby sme vyhoveli individuálnym potrebám našich zákazníkov. Naše platobné systémy sú zabezpečené a šifrované, takže si môžete byť istí, že vaše platby sú v bezpečí.
Profesionálny a osobný prístup
Naším cieľom je poskytovať profesionálny a osobný prístup pre každého zákazníka. Naše zákaznícke centrum je pripravené vám pomôcť so všetkými otázkami týkajúcimi sa našich produktov, objednávok alebo doručenia. Rádi Vám poradíme a pomôžeme vybrať najlepší produkt pre vaše potreby.
Zodpovedný prístup k životnému prostrediu
V našom e-shope dbáme na životné prostredie a udržateľnosť. Snažíme sa minimalizovať používanie plastov a obalov, spolupracujeme s dodávateľmi, ktorí zdieľajú naše hodnoty a podporujeme ekologické a udržateľné produkty. Nakupovaním u nás podporujete zodpovedný prístup k životnému prostrediu a prispievate k ochrane našej planéty pre budúce generácie.
Hodnotenie uživateľov
Zanechajte hodnotenie
heartusermagnifiercross