AKTÍVNE UHLIE C60 – Prémiové aktívne uhlie

25,49 

Activated Charcoal C60 je doplnok stravy, ktorý kombinuje prirodzené vlastnosti psyllia a aktívneho uhlia s kapsulami HPMC rastlinného pôvodu. Psyllium je prírodná vláknina, ktorá pomáha prečistiť tráviacu sústavu, zatiaľ čo aktívne uhlie z kokosových škrupín efektívne absorbuje toxíny. Tento produkt je navrhnutý na podporu zdravého trávenia, účinné pri problémoch s hnačkou a dokáže prispieť k znižovaniu cholesterolu. Produkt je vhodný pre vegetariánov a vegánov a je ideálnou voľbou pri častých tráviacich ťažkostiach, ale aj pri črevných infekciách.

Na sklade

Množstvo

Popis

Activated Charcoal C60 je špičkový doplnok stravy zložený z prírodných zložiek ako sú psyllium a aktívne uhlie, v kombinácii s kapsulami HPMC rastlinného pôvodu. Tento produkt bol navrhnutý s cieľom pomôcť upraviť trávenie, podporiť zdravie čriev a pomôcť pri rôznych tráviacich problémoch.

Psyllium, získané zo semien skorocelu indického, je prírodná vláknina bez chuti, ktorá slúži na prečistenie tráviacej sústavy. V tekutine napučí a zväčší objem až desaťkrát, čím efektívne prečisťuje črevá. Vďaka tomu, že absorbuje tekuté zložky v hrubom čreve a spevňuje stolicu, je psyllium účinné aj pri hnačke. Psyllium má tiež schopnosť znižovať celkový cholesterol, LDL cholesterol a triglyceridy v krvi, čo ho robí vhodným doplnkom pri liečbe vysokého cholesterolu.

Aktívne uhlie v našom produkte je vyrobené z kokosových škrupín. Je výborným pomocníkom pri absorbovaní nahromadených odpadových látok – toxínov, ktoré priťahuje ako magnet. Má potenciál pomáhať pri bakteriálnych a vírusových ochoreniach tráviacej sústavy, pri otravách jedlom a jedmi. Aktívne uhlie môže byť nápomocné aj pri znižovaní hladiny cholesterolu a triglyceridov, znižovaní kyseliny močovej v organizme a môže prispieť k eliminácii zápachu z úst spôsobeného tráviacimi problémami.

Kapsula HPMC, použitá v Activated Charcoal C60, je rastlinného pôvodu a je teda vhodná pre vegetariánov a vegánov. Neobsahuje škrob, lepok ani iné konzervačné látky.

Odporúčané dávkovanie Activated Charcoal C60 je 2 kapsule denne, ideálne na lačný žalúdok, asi 30 minút pred jedlom. Pri akútnych problémoch, ako je hnačka alebo zvracanie, je možné dávku zvýšiť až na 10 kapsúl denne. Veľmi dôležitý je príjem dostatočného množstva tekutiny. Balenie obsahuje 80 kapsúl.

Activated Charcoal C60 nie je vhodný pre deti a tehotné ženy. Nie je určený ako náhrada pestrej stravy a neprekračujte odporúčané dávkovanie. Skladujte mimo dosahu detí.

Aktivované uhlie C60 je ideálnou voľbou pri diétnych chybách, ktoré sú často sprevádzané častou a riedkou stolicou, ale aj pri črevných infekciách, ktoré spôsobujú baktérie a vírusy.

Uvedené informácie o rastlinách, rastlinných zložkách, rastlinných extraktoch a ich všeobecnom požití nie sú a nesmú byť považované za výživové a zdravotné tvrdenia podľa nariadenie Európskeho parlamentu a Rady (ES) č. 1924/2006 z 20. decembra 2006 o výživových a zdravotných tvrdeniach o potravinách.

Ďalšie informácie

Hmotnosť 0,1 kg
Kapsula

Rastlinná celulóza

Účinné látky

Aktívne uhlie, Psyllium

Určenie

Detoxikácia, Tráviaca sústava

Buďte prvý, kto napíše recenziu na „AKTÍVNE UHLIE C60 – Prémiové aktívne uhlie“

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Recenzie

Zatiaľ tu nie sú žiadne recenzie.

Dodanie produktu je 2 dni. Tovar odosielame v spolupráci s našim partnerom Packeta. Objednávku si môžete prevziať v Z-Boxe, HD Home (Kuriér) a na výber máte aj expresné večerné doručenie v BA.