Aktívne uhlie

Zobrazujú sa všetky 3 výsledky

 • AKTÍVNE UHLIE – Prírodný detoxikant v práškovej forme

  16

  Aktívne uhlie prášok (60g) je prírodný detoxikačný produkt, vyrobený zo škrupín kokosových orechov. Pri zmiešaní s vodou vytvára nápoj, ktorý pomáha pri problémoch ako zvracanie, nadúvanie, hnačka, ale aj pri vonkajších problémoch ako akné či zápaly. Tento produkt je vhodný pre diabetikov, celiatikov a vegánov, neobsahuje pridaný cukor, umelé farbivá, dochucovadlá ani konzervačné látky. Krajina pôvodu je Čína.

  4,49 151,49 
 • AKTÍVNE UHLIE C60 – Prémiové aktívne uhlie

  Activated Charcoal C60 je doplnok stravy, ktorý kombinuje prirodzené vlastnosti psyllia a aktívneho uhlia s kapsulami HPMC rastlinného pôvodu. Psyllium je prírodná vláknina, ktorá pomáha prečistiť tráviacu sústavu, zatiaľ čo aktívne uhlie z kokosových škrupín efektívne absorbuje toxíny. Tento produkt je navrhnutý na podporu zdravého trávenia, účinné pri problémoch s hnačkou a dokáže prispieť k znižovaniu cholesterolu. Produkt je vhodný pre vegetariánov a vegánov a je ideálnou voľbou pri častých tráviacich ťažkostiach, ale aj pri črevných infekciách.

  25,49 
 • BLACK DETOX – Váš kľúč k čistejšiemu a zdravšiemu telu

  1
  BLACK DETOX je prírodný detoxikačný nápoj bez pridaného cukru s vysokým obsahom vlákniny. Obsahuje aktívne uhlie z kokosových škrupín pre hlboke čistenie organizmu, antioxidanty z čučoriedok a čiernych ríbezlí pre posilnenie imunity a triesloviny z čierneho čaju pre podporu trávenia. Ideálny pre tých, ktorí hľadajú zdravú alternatívu pre podporu celkového zdravia. Hmotnosť: 210g. Príprava: 7g na 250ml vody 2x denne.
  19,49 
z 1 stránok