Popis

Bohatý obsah aktívnych látok ako je zinok, vitamín C, biotín a selénium napomáhajú k zdravému rastu nechtov a vlasov, tiež k ich rýchlejšej obnove a regenerácii. Prináša účinnú pomoc v boji s nadmerným vypadávaním vlasov, pomalým rastom a zlou kvalitou vlasov, ale aj nechtov a pokožky.
Práve nedostatok dôležitých vitamínov a minerálov sa môže odzrkadliť aj na kvalite vlasov, pokožky či nechtov. Dôležité zložky a unikátny komplex všetkých potrebných nutrientov vám dopomôže k zlepšeniu kvality vlasov, nechtov a pokožky, ale aj k celkovému zdraviu organizmu.
Zloženie produktu HAIR WOMAN COMPLEX:
VERISOL ® – bioaktívne kolagénové peptidy
Kolagénové peptidy sú vhodný na výživu vlasov a nechtov, ale aj na kĺbovú výživu a výživu kostí. Taktiež sa starajú o zdravie vašej pokožky.
Účinky Verisolu:

 • Zdravie pokožky (vrásky, odolnosť, elasticita) – Verisol obsahuje špecifické peptidy, ktoré zlepšujú celkový stav a zdravie pokožky, zmierňuje tvorbu vrások a zvyšuje vlhkosť a tým elasticitu pokožky
 • Celulitída – Špeciálne peptidy Verisolu dokážu zmierniť prejavy celulitídy, čo je okrem iných benefitom významným faktom, keďže celulitída trápi nespočetne veľa žien. Práve preto sa mnohé vedecké štúdie zaoberajú okrem pôsobenia na vrásky taktiež na problémové partie, ktoré trápia hlavne ženy. Verisol pri pravidelnom užívaní pomáha pri obnovení normálnej štruktúry kože a podkožného tkaniva.
 • Vlasy a nechty – Kolagén je stavebná časť nechtov aj vlasov, jeho nedostatok sa prejavuje štiepením, lámaním a pri pravidelnom používaní sa dosahujú skvelé výsledky. To isté sa týka aj vlasov. Pravidelným používaním sa stávajú zdravie, lesklejšie a pevnejšie.
 • Trávenie – Kolagén dokáže chrániť sliznice tráviaceho systému (rovnako ako ostatné sliznice v našom organizme). Veľmi dobre vieme, že bez dostatočnej funkcie tráviaceho traktu a dostatočného vstrebávania živín nedokáže naše telo správne fungovať.

MSM (methylsulfonylmetán)
MSM (metylsulfonylmetán) je organická, prirodzene sa vyskytujúce forma síry, ktorá sa nachádza v čerstvých surových potravinách. V dnešných potravinách, ktoré sa často pestujú v skleníkoch s umelým zavlažovaním však nie je dostatočne zastúpený. Varením sa MSM poškodzuje a aj vďaka tomu sa táto látka nášmu telu nedostáva.
Pozitívne účinky MSM

 • základný kameň pre stavbu bielkovín a tkanív v tele
 • pomáha pri tvorbe kolagénu
 • posilňuje fyziologické procesy v tráviacej sústave
 • pozitívne účinky na zápaly a bolesti kĺbov
 • pomáha znižovať pH a kyslosť v organizme
 • pozitívne účinky na zuby, vlasy, nechty a pokožku
 • pozitívny účinok pri chronickom strese

SPIRULINA
Spirulina je jednoduchá jednobunková riasa žijúca v teplých, alkalických a sladkých vodách. Je jednou z najvýživnejších a najkomplexnejších prírodných potravín. V minulosti slúžila ako zdroj výživy mnohým civilizáciám.
Patrí medzi modrozelené riasy, okrem chlorofylu totiž obsahuje aj modré farbivo fytocyanín.  Je ideálnym doplnkom výživy pri redukčných diétach a vynikajúcim zdrojom živín (vitamíny, minerály, aminokyseliny, antioxidanty a aktívne enzýmy, ktoré blahodarne pôsobia na ľudský organizmus). Z horeuvedených dôvodov je tento zdroj živín ideálnym doplnkom na krásu vašich vlasov, nechtov a celkovo pokožky. Samozrejme okrem ďalších benefitov.
Účinky spiruliny:

 • udržuje normálnu hladinu cukru v krvi
 • podporuje imunitný systém organizmu
 • vďaka vysokému obsahu železa stimuluje tvorbu červených krviniek
 • vysoký obsah kvalitných bielkovín (65 – 70%) vrátane esenciálnych aminokyselín, preto je vhodná pre vegetariánov a vegánov
 • dodáva energiu a prispieva k duševnej pohode

Chudokrvnosť je často spájaná s vypadávaním a kvalitou vlasov a nechtov. Práve spirulina obsahuje všetky živiny, ktoré sú dôležité pre krvotvorbu (železo, chlorofyl, bielkoviny, vitamín E, B12 a kyseliny listovej).
Spirulina posilňuje imunitný systém, ktorý súvisí aj s našou krásou. Vďaka beta-karoténu, chlorofylu, vitamínu B6 a železu pomáha zlepšiť stav všetkých orgánov, ktoré sa podieľajú na imunite – pečeň, obličky, mandle, lymfatické uzliny, slezina a pod.
Spirulina môže pomáhať pri vylučovaní toxínov, vrátane ťažkých kovov ako sú olovo, kadmium, ortuť a pod. Vrámci detoxikácie pečene pomáha čistiť aj obličky a krv a je tiež silným alkalizátorom. Aj toto sú faktory, ktoré vplývajú na naše vlasy, nechty a pokožku.
OLIVOVÉ LISTY extrakt
Extrakt z olivových listov obsahuje oleuropeín – látku, ktorá slúži ako silný prírodný antioxidant, ktorý ochraňuje organizmus pred vplyvom voľných radikálov, je preto veľmi dôležitý na udržanie zdravia. Oleuropeín detoxikuje organizmus na bunkovej úrovni najmä v období stresu, posilňuje organizmus proti alergiám a posilňuje tiež imunitný systém.
Extrakt z olivových listov pozitívne ovplyvňuje krvný tlak a môže pomôcť pri srdcových ochoreniach. Pomáha predchádzať mnohým faktorom, ktoré vedú k cukrovke, rakovine, neurodegeneratívnym ochoreniam, mŕtviciam a artritíde.
VITAMIN PREMIX HAIR
Vitamínový vlasový premix obsahuje množstvo aktívnych látok, ktoré pozitívne vplývajú na stav vašich vlasov, nechtov a pokožky. Sú to predovšetkým vitamíny B12, B3, kyselina pantoténová, biotín, pyridoxín B6, vitamín C a z minerálov zinok, selén a meď.
Biotín B7
Biotín je dôležitou súčasťou enzýmov v tele. Tieto enzýmy rozkladajú látky ako tuky a sacharidy. Nízka hladina biotínu sa zvyčajne identifikuje podľa symptómov, ktoré zahŕňajú rednutie vlasov, červené šupinaté vyrážky okolo očí, nosa a úst. Biotín sa bežne používa aj pri vypadávaní vlasov, lámavosti nechtov, no neexistujú žiadne kvalitné vedecké dôkazy na podporu tohto použitia.
Zinok
Zinok môže účinne znížiť zápal, posilniť imunitu, znížiť riziko chorôb súvisiacich s vekom, urýchliť hojenie rán a zlepšiť príznaky akné. Je potrebný pre zrážanlivosť krvi, funkciu štítnej žľazy a mnohé ďalšie. Hrá tiež kľúčovú úlohu pri udržiavaní zraku a môže mať účinky proti vírusom. Zinok je esenciálny stopový prvok bežne sa vyskytujúci v červenom mäse, hydine a rybách. V malých množstvách je potrebný pre ľudské zdravie a rast. Telo si nadbytočný zinok neukladá, preto ho musí prijímať zo stravy.
Niacín B3
Niacín, tiež známy ako vitamín B3. V skutočnosti ho na správne fungovanie potrebuje každá časť ľudského tela. Ako doplnok môže niacín okrem iných výhod pomôcť znížiť hladinu cholesterolu, zmierniť artritídu a zvýšiť funkciu mozgu. Má pozitívny vplyv na pokožku, má protizápalové účinky a podporuje omladenie pleti.
Riboflavín B2
Riboflavín je vitamín B2. Vo veľkej miere sa vyskytuje v potravinách rastlinného aj živočíšneho pôvodu vrátane mlieka, mäsa, vajec, orechov, obohatenej múky a zelenej zeleniny. Je potrebný pre správny vývoj pokožky, výstelky tráviaceho traktu, krvných buniek a funkcie mozgu.
Kyselina pantoténová           
Kyselina pantoténová je vitamín B5. Vo veľkej miere sa vyskytuje v rastlinách aj zvieratách vrátane mäsa, zeleniny, obilných zŕn, strukovín, vajec a mlieka. Kyselina pantoténová pomáha telu využívať sacharidy, bielkoviny a lipidy. Je tiež dôležitá pre udržanie zdravej pokožky, a teda aj pokožky vlasov.
Vitamín C
Vitamín C je esenciálny vitamín, ktorý sa musí konzumovať v strave. Vitamín C je potrebný pre správny vývoj a fungovanie tela. Hrá dôležitú úlohu v imunitnej funkcii. Historicky sa vitamín C používal na prevenciu a liečbu skorbutu. Dnes ľudia najčastejšie používajú vitamín C na prevenciu a liečbu bežného prechladnutia. Používa sa tiež pri autizme, rakovine prsníka, srdcových chorobách a mnohých ďalších ochoreniach.
Selén  
Selén je esenciálny stopový minerál nachádzajúci sa v pôde, vode a niektorých potravinách. Je dôležitým faktorom v mnohých telesných procesoch. Selén zvyšuje antioxidačné účinky v tele. Selén chráni bunky pokožky a pomáha pri jej regenerácii
Kapsula HPMC

 • Kapsula HPMC je rastlinného pôvodu
 • Vhodné pre vegetariánov a vegánov.
 • Neobsahuje: škrob, lepok a iné konzervačné látky.

Užívanie: 2 kapsule denne. Pre optimálny účinok sa odporúča užívať po dobu minimálne 3 mesiacov.
Upozornenie: Prípravok nie je vhodný pre deti a tehotné ženy. Neprekračovať odporúčané dávkovanie. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Skladovať mimo dosahu detí.
Balenie: 80 kapsúl

 

Uvedené informácie o rastlinách, rastlinných zložkách, rastlinných extraktoch a ich všeobecnom požití nie sú a nesmú byť považované za výživové a zdravotné tvrdenia podľa nariadenie Európskeho parlamentu a Rady (ES) č. 1924/2006 z 20. decembra 2006 o výživových a zdravotných tvrdeniach o potravinách.

Nanovitae HAIR WOMAN COMPLEX 80 kapsúl

34,49 

Ďalšie informácie

Doprava zdarma pri nákupe nad 40 €

Podobné produkty

Prečo nakupovať u nás?
Overená kvalita
Všetky naše produkty sú testované a overené, aby sme zabezpečili ich bezpečnosť, kvalitu a účinnosť. Spolupracujeme iba s dôveryhodnými výrobcami a dodávateľmi, aby sme Vám poskytli iba tie najlepšie produkty.
Výhodné ceny
Snažíme sa poskytovať naše produkty za najlepšie možné ceny, aby sme zabezpečili dostupnosť pre čo najširšie spektrum zákazníkov. Naše ceny sú konkurencieschopné a často ponúkame špeciálne zľavy a akcie.
Rýchle a spoľahlivé doručenie
Chápeme, že rýchle doručenie je dôležité pre našich zákazníkov, preto spolupracujeme s overenými prepravnými spoločnosťami, ktoré zabezpečujú rýchle a spoľahlivé doručenie objednaných produktov.
Bezpečné a jednoduché platby
Ponúkame viacero možností platby vrátane platby kartou, bankovým prevodom a dobierkou, aby sme vyhoveli individuálnym potrebám našich zákazníkov. Naše platobné systémy sú zabezpečené a šifrované, takže si môžete byť istí, že vaše platby sú v bezpečí.
Profesionálny a osobný prístup
Naším cieľom je poskytovať profesionálny a osobný prístup pre každého zákazníka. Naše zákaznícke centrum je pripravené vám pomôcť so všetkými otázkami týkajúcimi sa našich produktov, objednávok alebo doručenia. Rádi Vám poradíme a pomôžeme vybrať najlepší produkt pre vaše potreby.
Zodpovedný prístup k životnému prostrediu
V našom e-shope dbáme na životné prostredie a udržateľnosť. Snažíme sa minimalizovať používanie plastov a obalov, spolupracujeme s dodávateľmi, ktorí zdieľajú naše hodnoty a podporujeme ekologické a udržateľné produkty. Nakupovaním u nás podporujete zodpovedný prístup k životnému prostrediu a prispievate k ochrane našej planéty pre budúce generácie.
Hodnotenie uživateľov
Zanechajte hodnotenie

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

heartusermagnifiercross