MILK THISTLE BODY CLEANER – Váš kľúč k očiste a energii

Výrobca NANOVITAE

20,99 

MILK THISTLE BODY CLEANER je prírodný detoxikačný produkt, ktorý kombinuje silu štyroch hlavných prírodných zložiek: pestrec mariánsky, ORAFTI® inulín z čakanky, cist šedavý a kurkumu. Tento produkt je navrhnutý tak, aby obnovil vitalitu, dodal energiu a podporil čistotu celého organizmu.

Na sklade

Množstvo

Popis

Máte pocit únavy alebo vás trápia časté zdravotné ťažkosti? Vďaka MILK THISTLE BODY CLEANER budete mať možnosť osvietiť a revitalizovať svoje telo, prinavrátiť mu potrebnú vitalitu a energiu.

Hlavné benefity produktu:

  • Pestrec Mariánsky: Špičkový prírodný antioxidant s bohatým zastúpením flavonoidov a silymarínu. Tieto zložky sú známe pre ich schopnosť obnovy a podpory pečene, detoxikácie a prevencie proti rôznym otravám. Pestrec je tiež plný bielkovín, vitamínov a aminokyselín, ktoré pomáhajú v boji proti stresu, migréne a dokonca aj kožným problémom.
  • Flavolignany a Silymarín: Kľúčové látky pre pečeň, ktoré pomáhajú v boji proti toxínom a podporujú jej regeneráciu.
  • Aminokyseliny a Mastné kyseliny: Esenciálne zložky, ktoré pôsobia ako antioxidanty a podporujú celkovú regeneráciu a ochranu tela.
  • Flavonoidy: Srdce a cievy budú vďaka nim v dokonalej forme! Prispievajú k zlepšenému prekrveniu a zvýšenej mužskej potencii.
  • ORAFTI® Inulín z čakanky: Táto rozpustná rastlinná vláknina posilňuje vašu tráviacu sústavu, podporuje rast prospešných baktérií a zvyšuje vstrebávanie minerálov.
  • Cist Šedavý: Starodávny liečivý poklad, ktorý pomáha pri stresovej úľave, zlepšuje náladu, chráni vaše zuby a posilňuje kardiovaskulárny systém. Táto bylinka je významná aj v boji proti vírusovým infekciám.
  • Kurkuma: Indická korenina plná vitamínov a antioxidantov, ktorá stimuluje imunitný systém, čistí krv a pôsobí protizápalovo.

Obohaťte svoj život týmto jedinečným detoxikačným produktom! MILK THISTLE BODY CLEANER nie je len obyčajným čistiacim doplnkom – je to komplexné riešenie pre vaše telo, ktoré vás povedie k lepšiemu zdraviu a pohode. Vyskúšajte ho ešte dnes!

Hmotnosť: 170 g
Počet porcií: 20 (1 porcia 8,5 g)
Príprava: 1 porciu zaliať 150 – 200 ml studenej vody, džúsu alebo iného nápoja, môžete ho pridať do smoothie, obľúbenej kaše či produktu.
Odporúčané dávkovanie: 1 dávka denne.
Upozornenie: Nevhodné pre deti a tehotné ženy.

Uvedené informácie o rastlinách, rastlinných zložkách, rastlinných extraktoch a ich všeobecnom požití nie sú a nesmú byť považované za výživové a zdravotné tvrdenia podľa nariadenie Európskeho parlamentu a Rady (ES) č. 1924/2006 z 20. decembra 2006 o výživových a zdravotných tvrdeniach o potravinách.

Ďalšie informácie

Hmotnosť 0,1 kg
Buďte prvý, kto napíše recenziu na „MILK THISTLE BODY CLEANER – Váš kľúč k očiste a energii“

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Recenzie

Zatiaľ tu nie sú žiadne recenzie.

Dodanie produktu je 2 dni. Tovar odosielame v spolupráci s našim partnerom Packeta. Objednávku si môžete prevziať v Z-Boxe, HD Home (Kuriér) a na výber máte aj expresné večerné doručenie v BA.