KIDDY AROMA WRISTBAND – Aromaterapeutický náramok pre deti

14,39 

Aromaterapeutický náramok pre deti je praktický a štýlový doplnok, ktorý kombinuje veselý dizajn s účinkami esenciálnych olejov. Difuzér na náramku postupne uvoľňuje vôňu esenciálneho oleja počas celého dňa, čím pomáha dieťaťu zvládať stres alebo alergie. Náramok je odolný, nastaviteľný a dostupný v rôznych farebných kombináciách. Dĺžka náramku je 22,5 cm a šírka 2 cm.

Tovar máme na sklade!
U vás doma do 2 dní vďaka Packeta! Doprava >
Množstvo

Popis

Aromaterapeutický náramok pre detije odolný a dizajnovo prispôsobený pre deti, aby vyhovoval ich vkusu a zároveň bol funkčný. Potešte svoje dieťa skvelým darčekom, ktorý je nielen pekný, ale aj prospešný.

Na vrchu náramku je kruhový difuzér s veselým dizajnom, do ktorého stačí nakvapkať niekoľko kvapiek esenciálneho oleja. Tento olej sa postupne uvoľňuje počas celého dňa, čím dieťaťu poskytuje príjemnú vôňu a výhody aromaterapie, ako je napríklad lepšie zvládanie alergií alebo školského stresu.

Náramok je vytvorený tak, aby bol dostatočne odolný pre každodenné detské hrátky a zároveň príjemný na nosenie. Je dostupný v rôznych farebných kombináciách, takže si každé dieťa nájde svoju obľúbenú.

Celková dĺžka náramku je 22,5 cm, ale možno ho jednoducho skrátiť na menšie priemery, takže perfektne sadne aj na tenšie detské ruky. Šírka náramku je 2 cm, čo zabezpečuje pohodlné nosenie. Tento náramok nie je len módnym doplnkom, ale aj užitočnou pomôckou na podporu zdravia a pohody vášho dieťaťa.

Ďalšie informácie

Hmotnosť 0,1 kg
Farba

Ružová, Modrá, Zelená, Červená, Fialová

Buďte prvý, kto napíše recenziu na „KIDDY AROMA WRISTBAND – Aromaterapeutický náramok pre deti“

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Recenzie

Zatiaľ tu nie sú žiadne recenzie.

Dodanie produktu je 2 dni. Tovar odosielame v spolupráci s našim partnerom Packeta. Objednávku si môžete prevziať v Z-Boxe, HD Home (Kuriér) a na výber máte aj expresné večerné doručenie v BA.