Difuzér do auta, Nastaviteľná intenzita vône, Jednoduchá výmena

8,99 

Štylový klip aroma difuzér, navrhnutý pre výduch vzduchu vo vozidle. Umožňuje reguláciu sily arómy pomocou otáčania, ľahké plnenie s esenciálnymi olejmi a rýchlu výmenu vône s vatovými tyčinkami. Ideálny pre čerstvú a príjemnú vôňu počas jazdy. Doporučujeme s 100% prírodnými esenciálnymi olejmi.

Tovar máme na sklade!
U vás doma do 2 dní vďaka Packeta! Doprava >
Množstvo

Popis

Difuzér do auta je navrhnutý tak, aby dokonale zapadol do výduchu vzduchu vo vašom vozidle, čím poskytuje prirodzenú vôňu a pohodlné prostredie počas vašich ciest.

Regulácia Sily Arómy:
Difuzér do auta má otáčanie konca s označením +/- čo vám umožňuje regulovať veľkosť otvorov, a tým aj silu arómy vychádzajúcej z difuzéra. To vám umožní prispôsobiť intenzitu vône podľa vašich osobných preferencií a aktuálnych potrieb.

Jednoduché Plnenie:
Plnenie difuzéra je mimoriadne jednoduché. Stačí otvoriť difuzér, na vatovú tyčinku nakvapkajte 4-5 kvapiek vašich obľúbených esenciálnych olejov a ste pripravení! Tento proces vám umožní vychutnať si rôzne vône podľa nálady alebo potreby.

Výmena Vône:
Ak máte chuť skúsiť novú vôňu, alebo sa vaša aktuálna tyčinka opotrebovala, jednoducho použite novú vatovú tyčinku. Doplnkové tyčinky sú dostupné ako príslušenstvo k difuzéru, čo vám umožní striedať a kombinovať rôzne vône podľa vašich želaní.

Kvalita a Bezpečnosť:
Odporúčame používať čisto 100% prírodné esenciálne oleje pre najlepší aromatický zážitok. Naša ponuka tiež zahŕňa špeciálne navrhnuté zmesi, ako sú koncentrácia, Anti smoke, Alergy a ďalšie, ktoré boli vytvorené s ohľadom na rôzne potreby a životné situácie.

Difuzér Do Auta
Difuzér Do Auta Je Navrhnutý Tak, Aby Dokonale Zapadol Do Výduchu Vzduchu Vo Vašom Vozidle, Čím Poskytuje Prirodzenú Vôňu A Pohodlné Prostredie Počas Vašich Ciest.

Vychutnajte si príjemný a relaxačný zážitok vo vašom vozidle s difuzér do auta a zabezpečte si svieži vzduch bez ohľadu na to, kam smerujete.

Ďalšie informácie

Hmotnosť 0,1 kg
Farba

Červený, Zlatý, Sivý, Čierny

4.50
1 hviezdička 0 0
2 hviezdičiek 0 0
3 hviezdičiek 0 0
4 hviezdičiek 50 3
50 3
Pozrite si všetky recenzie
Pridať recenziu

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

 1. Avatar Of Gabriela

  Gabriela (overený zákazník)

  Skvelý servis a rýchla odpoveď.

 2. Avatar Of Dušan

  Dušan (overený zákazník)

  Som úplne potešený z toho, ako tento zdravý produkt funguje. Cítim sa lepšie ako kedykoľvek predtým.

 3. Avatar Of Urban

  Urban (overený zákazník)

  OK

 4. Avatar Of Michal

  Michal (overený zákazník)

  Splnilo všetko, čo som očakával.

 5. Avatar Of Viera

  Viera (overený zákazník)

  Veľmi som spokojný s tým, ako tento produkt zlepšuje moju výživu. Odporúčam ho každému.

 6. Avatar Of Ondrej

  Ondrej (overený zákazník)

  Odporúčam.

Dodanie produktu je 2 dni. Tovar odosielame v spolupráci s našim partnerom Packeta. Objednávku si môžete prevziať v Z-Boxe, HD Home (Kuriér) a na výber máte aj expresné večerné doručenie v BA.