CITRUS PASSION PREMIUM – Osviežujúca zmes obľúbených citrusových esenciálnych olejov

Výrobca NANOVITAE

25,49 

CITRUS PASSION PREMIUM je osviežujúca zmes obľúbených citrusových esenciálnych olejov, ktoré harmonicky spolupracujú, aby vytvorili vôňu, ktorá nielen poteší vaše čuchové zmysly, ale tiež povzbudí vašu myseľ a telo. 10ml

Na sklade

Množstvo

Popis

CITRUS PASSION PREMIUM je osviežujúca zmes obľúbených citrusových esenciálnych olejov, ktoré harmonicky spolupracujú, aby vytvorili vôňu, ktorá nielen poteší vaše čuchové zmysly, ale tiež povzbudí vašu myseľ a telo. Táto zmes nie je len o vôni; jej terapeutické vlastnosti môžu pomôcť posilniť imunitný systém, podporiť trávenie a revitalizovať vašu energiu.

Vďaka svojim antiseptickým vlastnostiam je Citrus Passion ideálny na čistenie a dezinfekciu vzduchu, čím vytvára čerstvé a čisté prostredie vo vašom domove alebo na pracovisku. Je skvelý na difúzovanie, čím naplníte miestnosť sviežou a energizujúcou vôňou citrusov.

Ak hľadáte niečo viac ako len difúzovanie, Citrus Passion je tiež vynikajúci ako súčasť masážnych zmesí. V kombinácii s inými esenciálnymi olejmi, ako sú rozmarín, borovica, eukalyptus alebo levanduľa, môže poskytnúť relaxačný a zároveň povzbudzujúci masážny zážitok.

Náš tip: Chcete, aby vaša bielizeň voňala čerstvo a čisto? Skúste pridať 5-10 kvapiek Citrus Passion do aviváže pred posledným žmýkaním. Nielenže to dodá vašej bielizni príjemnú vôňu, ale tiež pomôže dezinfikovať a osviežiť tkaniny.

Objem: 10ml

Ďalšie informácie

Hmotnosť 0,1 kg
4.60
1 hviezdička 0 0
2 hviezdičiek 0 0
3 hviezdičiek 0 0
4 hviezdičiek 40 2
60 3
Pozrite si všetky recenzie
Pridať recenziu

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

 1. Karol (overený zákazník)

  Spokojnosť, produkt dorazil v perfektnom stave.

 2. Nataša (overený zákazník)

  Vynikajúci produkt, presne ako bolo inzerované.

 3. Dušan (overený zákazník)

  Úžasná hodnota za peniaze!

 4. Richard (overený zákazník)

  Naozaj to stojí za peniaze.

 5. Michal (overený zákazník)

  Odporúčam, nemám čo vytknúť.

Dodanie produktu je 2 dni. Tovar odosielame v spolupráci s našim partnerom Packeta. Objednávku si môžete prevziať v Z-Boxe, HD Home (Kuriér) a na výber máte aj expresné večerné doručenie v BA.