AQUA DI COCO – Prírodný rehydratačný nápoj pre aktívny život

Výrobca ALTEVITA
2 recenzií

20,99 

AQUA DI COCO je vysoko výživný rehydratačný nápoj v práškovej forme, založený na 100% prírodných výťažkoch ako sú kokosová voda, baobab, citrónová šťava a modrá spirulina. Ideálny pre doplnenie tekutín a živín počas športu, cestovania alebo bežného dňa. BIO a vegánsky. Balenie obsahuje 240g, čo zodpovedá 30 porciám.

Na sklade

Množstvo

Popis

AQUA DI COCO je prémiový rehydratačný nápoj v práškovej forme, ktorý je založený na 100% prírodných výťažkoch. Tento nápoj je ideálny pre všetkých, ktorí hľadajú zdravý a efektívny spôsob, ako doplniť tekutiny a živiny do svojho tela, či už počas športu, cestovania alebo bežného dňa.

Hlavné zložky a ich výhody:

  • Kokosová voda: Táto prírodná tekutina je bohatá na elektrolyty, vitamíny a minerály. Pomáha pri hydratácii tela, podporuje trávenie a má antioxidačné účinky.
  • Baobab: Tento africký strom je známy svojimi výživovými vlastnosťami. Jeho semená obsahujú veľké množstvo vitamínu C, antioxidantov a vlákniny, ktoré podporujú trávenie a imunitu.
  • Citrónová šťava: Okrem toho, že dodáva nápoju osviežujúcu chuť, citrónová šťava je bohatá na vitamín C a má antioxidačné účinky.
  • Modrá spirulina: Táto modrá riasa je bohatá na proteíny, vitamíny a minerály. Má antioxidačné účinky, podporuje imunitu a zlepšuje trávenie.

Ako sa pripravuje?

Na prípravu jednej porcie stačí zmiešať 2 lyžičky prášku (8g) s 300-500ml vody. Tento nápoj je ideálny na doplnenie tekutín a živín počas dňa, najmä po fyzickej námahe.

Zloženie:

AQUA DI COCO obsahuje 75% kokosovej vody, baobab, 8% citrónovej šťavy a modrú spirulinu. Všetky zložky sú BIO a vegánske.

Výživové hodnoty:

Tento nápoj je bohatý na draslík, vápnik, vitamín C a horčík. V jednej porcii (8g) nájdete 121kJ/29 Kcal energie, 6,1g sacharidov, z toho 1,2g cukrov, 0,1g bielkovín a 0,9g vlákniny.

Balenie a skladovanie:

Produkt je balený v tubuse s hmotnosťou 240g, čo zodpovedá približne 30 porciám. Skladujte v suchu, mimo dosahu priameho slnečného žiarenia.

Výrobca:

ALTEVITA s.r.o., nám. Slobody 10, Piešťany, Slovakia. Pre viac informácií kontaktujte info@altevita.sk.

AQUA DI COCO je ideálny nápoj pre všetkých, ktorí hľadajú zdravý a chutný spôsob, ako doplniť tekutiny a živiny do svojho tela. Vyskúšajte ho aj vy a presvedčte sa o jeho výhodách!

Ďalšie informácie

Hmotnosť 0,1 kg
4.00
2 recenzií
1 hviezdička 0 0
2 hviezdičiek 0 0
3 hviezdičiek 0 0
4 hviezdičiek 100 2
0 0
Pozrite si všetky recenzie
Pridať recenziu

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

2 recenzií pre AQUA DI COCO – Prírodný rehydratačný nápoj pre aktívny život

  1. Igor (overený zákazník)

    Wow, som prekvapený, ako dobrý je tento produkt! Môj jedálniček je oveľa zdravší.

  2. František (overený zákazník)

    Už po prvom použití som si všimol rozdiel. Skutočne mi pomáha udržať sa fit.

Dodanie produktu je 2 dni. Tovar odosielame v spolupráci s našim partnerom Packeta. Objednávku si môžete prevziať v Z-Boxe, HD Home (Kuriér) a na výber máte aj expresné večerné doručenie v BA.