Popis

Účinky:

  • V prvom rade kávový olej zanecháva zamatový pocit na pokožke a nádhernú vôňu kávy ako bonus.
  • CELULITÍDA. Kávový olej má anti-celulitídové a zoštíhľujúce účinky, pomáha odbúrať tuk pri pravidelnom ošetrovaní tukových vankúšikov (podkožný tuk). Právom sa používa pri zoštíhľovacích a detoxikačných kúrach. Pravidelným masírovaním s kávovým olejom pomôžete problematické partie detoxikovať a odvodniť.
  • PRE KAŽDÝ TYP PLETI. Kávový olej má rovnaké Ph ako je Ph pokožky. Vďaka jeho zloženiu udržuje rovnováhu a optimálnu hydratáciu pleti. Výrazne pomáha pri čistení pleti a upokojí aj pleť so sklonom k ekzémom. Je vhodný nielen na pleť a dekolt, ale aj na ošetrenie okolia očí.
  • AKNÉ. Kávový olej má protizápalové účinky, pomáha aj pri liečení akné.
  • ANTI AGE. Vďaka enzýmom, vitamínom a kofeínu patrí medzi popredné prípravky v starostlivosti o vrásky.
  • Kávový olej podporuje rast a lesk vlasov pri pravidelných vlasových zábaloch.

 

Náš tip: Ak vás trápi celulitída, vyskúšajte kombináciu kávového oleja a našich madero valčekov. Ženy, ktoré sa takto hýčkajú, vidia výsledky. Link?

 

Ingredients: 100% Coffea Arabica Seed Oil (Coffee roasted oil – olej z praženej kávy Arabica)

INCI Listing

Coffea Arabica Seed Oil

CAS Number 84650-00-0 / 8001-67-0

Krajina pôvodu: UK

Balenie: 50 ml sklo s pipetkou

Altevita KÁVOVÝ OLEJ 50 ml

14,99 

Ďalšie informácie

Doprava zdarma pri nákupe nad 40 €

Podobné produkty

Prečo nakupovať u nás?
Overená kvalita
Všetky naše produkty sú testované a overené, aby sme zabezpečili ich bezpečnosť, kvalitu a účinnosť. Spolupracujeme iba s dôveryhodnými výrobcami a dodávateľmi, aby sme Vám poskytli iba tie najlepšie produkty.
Výhodné ceny
Snažíme sa poskytovať naše produkty za najlepšie možné ceny, aby sme zabezpečili dostupnosť pre čo najširšie spektrum zákazníkov. Naše ceny sú konkurencieschopné a často ponúkame špeciálne zľavy a akcie.
Rýchle a spoľahlivé doručenie
Chápeme, že rýchle doručenie je dôležité pre našich zákazníkov, preto spolupracujeme s overenými prepravnými spoločnosťami, ktoré zabezpečujú rýchle a spoľahlivé doručenie objednaných produktov.
Bezpečné a jednoduché platby
Ponúkame viacero možností platby vrátane platby kartou, bankovým prevodom a dobierkou, aby sme vyhoveli individuálnym potrebám našich zákazníkov. Naše platobné systémy sú zabezpečené a šifrované, takže si môžete byť istí, že vaše platby sú v bezpečí.
Profesionálny a osobný prístup
Naším cieľom je poskytovať profesionálny a osobný prístup pre každého zákazníka. Naše zákaznícke centrum je pripravené vám pomôcť so všetkými otázkami týkajúcimi sa našich produktov, objednávok alebo doručenia. Rádi Vám poradíme a pomôžeme vybrať najlepší produkt pre vaše potreby.
Zodpovedný prístup k životnému prostrediu
V našom e-shope dbáme na životné prostredie a udržateľnosť. Snažíme sa minimalizovať používanie plastov a obalov, spolupracujeme s dodávateľmi, ktorí zdieľajú naše hodnoty a podporujeme ekologické a udržateľné produkty. Nakupovaním u nás podporujete zodpovedný prístup k životnému prostrediu a prispievate k ochrane našej planéty pre budúce generácie.
Hodnotenie uživateľov
Zanechajte hodnotenie

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

heartusermagnifiercross