Popis

Výrazné zmiernenie stresu

O čaji Cistus + levanduľa je známe, že dokáže výrazne redukovať stres. Práve ten patrí medzi najčastejšie faktory vzniku rôznych zdravotných komplikácií. Ak sa vám nedarí stres zmierniť samovoľne, vyskúšať môžete čaj Cistus, ktorý vás dokáže upokojiť. Vďaka tomu budete mať možnosť predchádzať aj rôznym ochoreniam, a to najčastejšie tým civilizačným.

Zaručené zlepšenie nálady

Čaj Cistus + levanduľa sa môže užívať aj v prípade úplného zdravia. Slúži totiž na celkové zlepšenie kvality života. K tomu patrí aj podpora nálady a zvýšenie energie. Potrebné je však pravidelné užívanie. Po užití sa budete cítiť skvelo. Energie tak budete mať dostatok aj na vykonávanie rôznych fyzických aktivít počas celého dňa.

Znížený výskyt zubného plaku

V ústach sa nachádzajú rôzne druhy baktérií, ktoré sa v tomto prostredí vyskytujú prirodzene. Čaj Cistus + levanduľa obsahuje kombináciu látok, ktorá zabezpečuje výrazné zníženie výskytu zubného plaku v ústnej dutine. To podporí aj prevenciu ochorení v tejto oblasti, ako napríklad vznik zubného kazu.

Prevencia srdcových ochorení

Okrem iného, bylina Cistus Incanus slúži aj ako prevencia kardiovaskulárnych ochorení. Medzi tie patrí infarkt myokardu alebo ischémia srdca. Ide o civilizačné choroby, ktoré je potrebné riešiť už v začiatkoch. Vďaka čaju Cistus + levanduľa máte možnosť týmto a podobným ochoreniam predchádzať.

Liečba lymskej boreliózy

O čaji Cistus je známe, že dokáže napomáhať pri ochorení, akým je lymská borelióza. To však nie je všetko. Táto bylina totiž dokáže lymskej borelióze úplne predísť. Cistus Incanus totiž obsahuje manoyloxidy. Táto látka dokáže chrániť organizmus a bojovať proti baktérii Borrelia burgdorferi. Práve táto baktéria spôsobuje ochorenie lymská borelióza.

Vysoký obsah antioxidantov

Po preskúmaní byliny Cistus Incanus sa potvrdilo, že obsahuje aj veľké množstvo antioxidantov. Má tak významný antioxidačný potenciál, a to najmä v kombinácii s flavonoidmi a polyfenolmi. Vďaka tomu aj čaj Cistus + levanduľa dokáže odstrániť voľné radikály z telesných buniek. V dôsledku toho sa redukujú aj škody, ktoré boli spôsobené oxidáciou priamo v tele.

Boj proti infekčným ochoreniam

Cistus Incanus je bylina, ktorá má aj antivírusové účinky. To znamená, že čaj Cistus + levanduľa môže byť použitý aj na liečbu vírusových infekcií. Veľkým benefitom je to, že táto cistusová bylina nejakým spôsobom nepoškodzuje hostiteľské bunky v tele. To sa totiž môže stať pri mnohých iných prírodných liečbach. Cistus Incanus je, dokonca, účinný aj v rámci chronických vírusových infekcií.

Zvýšenie obranyschopnosti organizmu

Základom všetkého je imunitný systém, ktorý by mal byť v dobrom stave. Čaj Cistus + levanduľa obsahuje látky, ktoré dokážu zvýšiť celkovú obranyschopnosť organizmu. Vplyvom toho je možné predchádzať aj respiračným infekciám, ktoré sa vyskytujú veľmi často najmä v chladnejšom období.

Prírodné zloženie

Ak chcete zlepšiť vaše zdravie, čaj Cistus + levanduľa je skutočne to pravé riešenie pre vás! Obsahuje totiž výlučne prírodné zložky, ktoré zabezpečujú všetky zdravotné benefity. Sušený čaj Cistus sa ručne zbiera z polí priamo na Kréte. Už po prvom použití vás očarí úžasnou chuťou a nezameniteľnou arómou. Čaj Cistus + levanduľa je, okrem iného, aj bez obsahu kofeínu. Vychutnať si ho tak môžete kedykoľvek cez deň.

Zloženie: 95% Cistus Incanus (Cist šedavý) – list, 5% levanduľa lekárska – kvet.

Príprava: 1 lyžičku sušiny (3g) zalejte 2dl vriacej vody a nechajte 8-10 minút lúhovať. Môže sa konzumovať teplý aj studený. Vhodný aj na večer.

Upozornenie: Nevhodné pre malé deti do 5 rokov, tehotné a dojčiace ženy.

Altevita Cistus & Levanduľa 100g

5,99 

Ďalšie informácie

Doprava zdarma pri nákupe nad 40 €

Podobné produkty

Prečo nakupovať u nás?
Overená kvalita
Všetky naše produkty sú testované a overené, aby sme zabezpečili ich bezpečnosť, kvalitu a účinnosť. Spolupracujeme iba s dôveryhodnými výrobcami a dodávateľmi, aby sme Vám poskytli iba tie najlepšie produkty.
Výhodné ceny
Snažíme sa poskytovať naše produkty za najlepšie možné ceny, aby sme zabezpečili dostupnosť pre čo najširšie spektrum zákazníkov. Naše ceny sú konkurencieschopné a často ponúkame špeciálne zľavy a akcie.
Rýchle a spoľahlivé doručenie
Chápeme, že rýchle doručenie je dôležité pre našich zákazníkov, preto spolupracujeme s overenými prepravnými spoločnosťami, ktoré zabezpečujú rýchle a spoľahlivé doručenie objednaných produktov.
Bezpečné a jednoduché platby
Ponúkame viacero možností platby vrátane platby kartou, bankovým prevodom a dobierkou, aby sme vyhoveli individuálnym potrebám našich zákazníkov. Naše platobné systémy sú zabezpečené a šifrované, takže si môžete byť istí, že vaše platby sú v bezpečí.
Profesionálny a osobný prístup
Naším cieľom je poskytovať profesionálny a osobný prístup pre každého zákazníka. Naše zákaznícke centrum je pripravené vám pomôcť so všetkými otázkami týkajúcimi sa našich produktov, objednávok alebo doručenia. Rádi Vám poradíme a pomôžeme vybrať najlepší produkt pre vaše potreby.
Zodpovedný prístup k životnému prostrediu
V našom e-shope dbáme na životné prostredie a udržateľnosť. Snažíme sa minimalizovať používanie plastov a obalov, spolupracujeme s dodávateľmi, ktorí zdieľajú naše hodnoty a podporujeme ekologické a udržateľné produkty. Nakupovaním u nás podporujete zodpovedný prístup k životnému prostrediu a prispievate k ochrane našej planéty pre budúce generácie.
Hodnotenie uživateľov
Zanechajte hodnotenie

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

heartusermagnifiercross