WOMEN VITALITY – Prírodná sila pre ženskú vitalitu

Výrobca ALTEVITA
1 recenzia

31,49 

WOMEN VITALITY je bio certifikovaný doplnok stravy určený pre ženy, ktoré čelia výzvam moderného života. Tento prírodný výrobok bez GMO a konzervantov kombinuje sílu výberu bylín ako šatavari, maca peruánska a mnoho ďalších, čím poskytuje komplexnú podporu ženskému zdraviu.

Na sklade

Množstvo

Popis

WOMEN VITALITY je výnimočným bio certifikovaným doplnkom stravy, ktorý vás obohatí o prémiové účinky 100% prírodných bylín. Výrobok je bez pridaných látok, GMO a konzervantov, a je teda čistý a bezpečný pre vaše telo.

WOMEN VITALITY je špeciálne navrhnutý pre ženy, ktoré sa denne stretávajú s nežiadúcimi vplyvmi prostredia. Pasívny životný štýl, stres, nepravidelný spánok, nedostatočne pestrá strava a nedostatok vitamínov a minerálov – to všetko môže mať negatívny vplyv na naše telo a myseľ. Tento výrobok prichádza ako riešenie pre zmiernenie týchto nežiaducich účinkov.

Altevita Vitality Women BIO Complex ponúka širokú paletu prínosov pre zdravie žien, od podpory reprodukčného zdravia až po zlepšenie trávenia a vylučovania. Jeho účinné zložky, ako sú šatavari, maca peruánska, mucuna pruriens, rozchodnica ružová, škorica cejlónska a ženšen sibírsky, sa harmonicky spájajú v silnej a vysoce účinnej kombinácii.

Šatavari podporuje plodnosť a sexualitu, posilňuje ženské orgány a pomáha pri PMS. Maca peruánska je bohatá na vlákninu, minerály a vitamíny a zvyšuje libido a energiu. Mucuna pruriens stimuluje nervový systém a má afrodiziakálne účinky. Rozchodnica ružová zlepšuje sexuálne libido, mentálne schopnosti a imunitu. Škorica cejlónska má pozitívny vplyv na pohlavné žľazy a uvoľňuje napätie, zatiaľ čo ženšen sibírsky pomáha pri zvyšovaní vitality a zlepšuje fyzickú aj mentálnu výkonnosť.

Doplnok je možné užívať dlhodobo, ideálne minimálne 3 mesiace. Denná dávka predstavuje 1 – 2 kapsule 2 x denne po jedle. Prípravok nie je vhodný pre deti a tehotné ženy a nesmie byť používaný ako náhrada pestrej stravy. Skladujte ho v suchu, mimo priameho slnečného žiarenia pri teplotách 4 – 25°C a mimo dosahu detí.

S Altevita Vitality Women BIO Complex získate skutočnú podporu pre svoje telo a myseľ v náročnom svete. Vďaka prírodným zložkám a prísnej kontrole kvality je tento výrobok ideálny pre náročných zákazníkov, ktorí hľadajú vysoko kvalitné a prírodné produkty.

Účinky

ltevita Vitality Women BIO Complex ponúka množstvo výhod, ktoré prispievajú k celkovému zdraviu a pohode ženy. Toto sú niektoré z nich:

 1. Všestranná podpora zdravia: Tento komplexný doplnok stravy bol navrhnutý tak, aby podporoval rôzne aspekty ženského zdravia vrátane reprodukčného zdravia, imunity, vitality, a tráviaceho systému.
 2. Prírodné a bio certifikované zložky: Výrobok je zložený z 100% prírodných bylín a je bio certifikovaný. Neobsahuje žiadne pridané látky, GMO ani konzervanty.
 3. Podpora sexuálneho zdravia a výkonnosti: Receptúra kombinuje účinné zložky bylín, ktoré majú pozitívny vplyv na sexuálne zdravie a výkonnosť bez vedľajších účinkov.
 4. Zlepšuje trávenie a vylučovanie: Okrem podpory reprodukčných funkcií, tento doplnok stravy taktiež pozitívne ovplyvňuje trávenie a vylučovanie.
 5. Dlhodobé užitie: Altevita Vitality Women BIO Complex je možné užívať dlhodobo, ideálne minimálne 3 mesiace.
 6. Podporuje celkovú pohodu: Vďaka zloženiu rôznych bylín tento produkt podporuje celkovú pohodu a pomáha pri zvládaní stresu a únavy.
 7. Vysoká kvalita: Altevita Vitality Women BIO Complex je vyrábaný podľa najvyšších štandardov kvality, čo zaručuje jeho účinnosť a bezpečnosť.
 8. Široká paleta účinkov: Zložky ako šatavari, maca peruánska, mucuna pruriens, rozchodnica ružová, škorica cejlónska a ženšen sibírsky prinášajú široké spektrum benefitov, vrátane podpory plodnosti, zlepšenia pamäti, zvyšovania fyzickej výkonnosti, podpory imunity, a mnohé iné.

Užívanie:

Denná dávka predstavuje 1 – 2 kapsule 2 x denne po jedle. Zapiť dostatočným množstvom tekutiny.

Upozornenie:

Prípravok nie je vhodný pre deti a tehotné ženy.

Uchovávajte mimo dosahu detí. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy.

Skladovanie:

Skladujte v suchu, mimo priameho slnečného žiarenia pri teplotách 4 – 25°C. Nevystavujte mrazu a vlhkosti.

Balenie: 60 ks

Zloženie: Šatavari (Asparagus Racemosus) Maca Peruánska (Lepidium Meyenii),Mucuna (Mucuna Pruriens), rozchodnica ružová (rhodiola rosea) ženšen sibírsky( siberian gingseng), škorica cejlónska (cinnamon ceylon)

Obsah aktívnych látok1 kapsulaOdporúčaná denná dávka (%)
bio Šatavari – Špargľa hroznovitá (Asparagus racemosus)234 mgNie je stanovená
BIO Žerucha peruánska (Lepidium Meyenii)136 mgNie je stanovená
BIO Mucuna pruriens (Mucuna pruriens)52 mgNie je stanovená
BIO Rozchodnica ružová (Rhodiola rosea)26 mgNie je stanovená
BIO Škoricovník ceylónsky (Cinnamomum ceylanicum)26 mgNie je stanovená
BIO Všehojovec štetinatý (Siberian gingseng)26 mgNie je stanovená

 

Ďalšie informácie

Účinné látky

Mucuna pruriens, Rhodiola rosea, Šatavari, Sibírsky ženšen, Škorica cejlónska, Žerucha peruánska

5.00
1 recenzia
1 hviezdička 0 0
2 hviezdičiek 0 0
3 hviezdičiek 0 0
4 hviezdičiek 0 0
100 1
Pozrite si všetky recenzie
Pridať recenziu

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

1 recenzia pre WOMEN VITALITY – Prírodná sila pre ženskú vitalitu

 1. Zuzana (overený zákazník)

  Tento zdravý produkt je naozaj niečo! Pomáha mi udržiavať si zdravý životný štýl a cítim sa skvelo.

Dodanie produktu je 2 dni. Tovar odosielame v spolupráci s našim partnerom Packeta. Objednávku si môžete prevziať v Z-Boxe, HD Home (Kuriér) a na výber máte aj expresné večerné doručenie v BA.