Popis
Vonné tyčinky 7 Čakier v darčekovom balení

Doba horenia cca 45 minút. Tyčinku umiestnite do stojanu, zapáľte a nechajte tleť. Nenechávajte horieť bez dozoru.

Súprava obsahuje 7 krabičiek.

Krabička obsahuje 18 kusov tyčiniek.

Zloženie: Bylinné zložky, vonné oleje, bambusová štepina.

Čakry

Korunná čakra (Sahasrara) – pozitívne ovplyvňuje čisté vedomie, duchovnú jednotu, meditácie, karmu. Fialová farba symbolizuje tvorivosť, nové začiatky a poznanie. Fialová v sebe kombinuje ohnivú vášeň červeného lúča a intuíciu fialovej farby. Pomáha nahliadnuť do našich emócií a logiky, je farbou porozumenia a sebapoznania.

Čakra Tretieho oka (Ajna -čelná čakra) – pozitívne ovplyvňuje intuíciu, vnútorné vedenie, vedomie a dáva do rovnováhy naše vlastné “ja”. Jej farba je modrá – indigo, symbolizuje múdrosť, otvorenosť, zrozumiteľnosť a pozitívnu komunikáciu.

Čakra hrdla (Vishuddha) – pozitívne ovplyvňuje sebavyjadrovanie, komunikáciu, nezávislosť, plynulé myšlienky. Farba čakry Vishuddha je tyrkysová a symbolizuje rovnováhu, emočnú stabilitu, harmóniu a pokoj.

Čakra srdca (Anahata) – pozitívne ovplyvňuje komplexné emócie, súcit, oddanosť, bezpodmienečnú lásku a blahobyt. Farba tejto čakry je zelená, symbolizuje produktivitu, pokrok, prosperitu a materiálny úspech. Zelená je farbou rastu, stelesnením životnej sily zrodenia, vývoja a neustálej obnovy prírody.

Čakra solar plexu (Manipura) – pozitívne ovplyvňuje komplexné emócie, osobnú silu, potláča strach, ovplyvňuje názory. Jej farba žltá, symbolizuje optimizmus, osvietenie, vrelosť a zrozumiteľnosť. Žltá je farbou prichádzajúcich a silnejúcich slnečných lúčov a vrelosti, ktorú so sebou prináša.

Sakrálna čakra (Svadisthana) – pozitívne ovplyvňuje základné emócie, vzťahy, potešenie, radosť a tvorivosť. Jej farba je oranžová, symbolizuje radosť, priateľstvo, rodinnú pospolitosť a fyzické potešenie. Oranžová je ideálnou farbou, pre svoju prirodzenú silu a pôsobenie.

Koreňová čakra (Muladhara) – pozitívne ovplyvňuje sexualitu, zmyselnosť a túžbu, stabilitu a pocit bezpečia. Jej farba je červená, symbolizuje energiu, vášeň, silu, odvahu a lásku.

Použitie: Tyčinku umiestnime do stojanu, zapálime, po niekoľkých sekundách sfúkneme a necháme tleť. Zapálenú tyčinku nenechávajte nikdy bez dozoru, chráňte pred deťmi.

Vyrobené: India

 

 

SURYA INCENSE Natural CHAKRA Collection Premium vonné tyčinky 1 balenie

10,49 

Ďalšie informácie

Doprava zdarma pri nákupe nad 40 €

Podobné produkty

Prečo nakupovať u nás?
Overená kvalita
Všetky naše produkty sú testované a overené, aby sme zabezpečili ich bezpečnosť, kvalitu a účinnosť. Spolupracujeme iba s dôveryhodnými výrobcami a dodávateľmi, aby sme Vám poskytli iba tie najlepšie produkty.
Výhodné ceny
Snažíme sa poskytovať naše produkty za najlepšie možné ceny, aby sme zabezpečili dostupnosť pre čo najširšie spektrum zákazníkov. Naše ceny sú konkurencieschopné a často ponúkame špeciálne zľavy a akcie.
Rýchle a spoľahlivé doručenie
Chápeme, že rýchle doručenie je dôležité pre našich zákazníkov, preto spolupracujeme s overenými prepravnými spoločnosťami, ktoré zabezpečujú rýchle a spoľahlivé doručenie objednaných produktov.
Bezpečné a jednoduché platby
Ponúkame viacero možností platby vrátane platby kartou, bankovým prevodom a dobierkou, aby sme vyhoveli individuálnym potrebám našich zákazníkov. Naše platobné systémy sú zabezpečené a šifrované, takže si môžete byť istí, že vaše platby sú v bezpečí.
Profesionálny a osobný prístup
Naším cieľom je poskytovať profesionálny a osobný prístup pre každého zákazníka. Naše zákaznícke centrum je pripravené vám pomôcť so všetkými otázkami týkajúcimi sa našich produktov, objednávok alebo doručenia. Rádi Vám poradíme a pomôžeme vybrať najlepší produkt pre vaše potreby.
Zodpovedný prístup k životnému prostrediu
V našom e-shope dbáme na životné prostredie a udržateľnosť. Snažíme sa minimalizovať používanie plastov a obalov, spolupracujeme s dodávateľmi, ktorí zdieľajú naše hodnoty a podporujeme ekologické a udržateľné produkty. Nakupovaním u nás podporujete zodpovedný prístup k životnému prostrediu a prispievate k ochrane našej planéty pre budúce generácie.
Hodnotenie uživateľov
Zanechajte hodnotenie

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

heartusermagnifiercross