ŠUNGITOVÝ NÁRAMOK – Na liečenie čakier

25,49 

Šungitový náramok je elegantný doplnok vyrobený z autentického šungitu, ktorý je známy svojimi liečivými a ochrannými vlastnosťami. Navrhnutý na harmonizáciu čakier, doplnenie energie a ochranu pred elektromagnetickým žiarením, tento náramok kombinuje módu s funkčnosťou a poskytuje nositeľovi pocit pohody a ochrany.

Na sklade

Množstvo

Popis

Šungitový náramok nie je len obyčajným doplnkom, ale skutočným zosobnením starodávnej liečivej sily prírody. Tento náramok je vyrobený z autentického šungitu, ktorý je známy svojimi liečivými a ochrannými vlastnosťami.

Použitie:

  1. Liečenie čakier: Šungit je považovaný za silný kameň, ktorý môže vyvážiť a aktivovať čakry. Jeho energie sa najmä sústreďuje na koreňovú čakru, čím pomáha uzemniť a stabilizovať naše energetické pole.
  2. Doplnenie energie: V dnešnom rýchlo sa meniacom svete môže byť ľahké cítiť sa vyčerpaný a bez energie. Šungitový náramok funguje ako zdroj obnovy energie, ktorý vám pomôže obnoviť svoju vnútornú silu a vitalitu.
  3. Celková harmonizácia a posilnenie organizmu: Šungit je známy svojou schopnosťou harmonizovať a posilňovať telo na fyzickej, emocionálnej a duchovnej úrovni. Jeho energie pomáhajú vyrovnať sa s každodenným stresom a podporujú celkové zdravie a pohodu.
  4. Ochrana pred elektromagnetickým žiarením: V dnešnej dobe sú naše životy neoddeliteľne spojené s elektronickými zariadeniami, ktoré vysielajú elektromagnetické žiarenie. Šungit je považovaný za jeden z najlepších prírodných materiálov na ochranu pred týmito negatívnymi účinkami. Nosím šungitový náramok, môžete si byť istí, že ste chránení pred týmito škodlivými vplyvmi.

Dizajn a špecifikácie:

Náramok je zložený z korálok s priemerom 10 mm, ktoré sú navlečené na odolnej gumičke, čo zabezpečuje pohodlné nosenie a prispôsobenie sa väčšine veľkostí zápästia. Jeho jednoduchý, no elegantný dizajn je ideálny pre každodenné nosenie alebo špeciálne príležitosti.

Ako symbol ochrany, liečby a harmónie, šungitový náramok je dokonalým darčekom pre seba alebo pre milovanú osobu.

Buďte prvý, kto napíše recenziu na „ŠUNGITOVÝ NÁRAMOK – Na liečenie čakier“

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Recenzie

Zatiaľ tu nie sú žiadne recenzie.

Dodanie produktu je 2 dni. Tovar odosielame v spolupráci s našim partnerom Packeta. Objednávku si môžete prevziať v Z-Boxe, HD Home (Kuriér) a na výber máte aj expresné večerné doručenie v BA.