SHUYA ULTRA THIN DAY – Aniónové ultra tenké bavlnené vložky pre denné použitie

Výrobca SHUYA
1 recenzia

3,59 

Revolučné denné vložky Shuya Health s aniónovou technológiou pre maximálny komfort a zdravie. Obsahujú aktívny kyslík, dlhovlnné ultrafialové žiarenie a osem ochranných vrstiev. Balenie obsahuje 10ks v fialovom obale. Ideálne pre ženy, ktoré hľadajú kvalitu a ochranu.

Na sklade

Množstvo

Popis

Shuya Health predstavuje revolučné aniónové bavlnené vložky, ktoré sú navrhnuté tak, aby poskytovali maximálny komfort a zdravotné výhody počas celého dňa. Vďaka svojim unikátnym a patentovaným technológiám ponúkajú tieto vložky nielen ochranu, ale aj preventívne účinky na zdravie žien.

Hlavné Vlastnosti a Výhody:

 1. Anióny Najvyššej Kvality: Shuya Health vložky obsahujú až 6100 aniónov na každý cm³, ktoré sú známe svojimi antibakteriálnymi a protiplesňovými vlastnosťami. Tieto anióny znižujú nepríjemný zápach, posilňujú imunitný systém a zlepšujú celkové zdravie.
 2. Aktívny Kyslík: Zvyšuje priepustnosť vzduchu, zrýchľuje cirkuláciu vzduchu a udržiava intímne miesta čisté a svieže.
 3. Dlhovlnné Ultrafialové Žiarenie FAR-IR: Zlepšuje kvalitu krvi, podporuje regeneráciu buniek a posilňuje imunitný systém.
 4. Osem Ochranných Vrstiev: Každá vložka je navrhnutá s ôsmimi vrstvami, ktoré zabezpečujú maximálny komfort, ochranu a zdravie.
 5. Ekologické Lepidlo: Vložky sú vybavené ekologickým lepidlom, ktoré je bezpečné pre pokožku a zabezpečuje, že vložka zostane na mieste.
 6. Bavlnený Materiál: Mäkká a čistá bavlna poskytuje pocit pohodlia a sviežosti počas celého dňa.
 7. Fialové Balenie: Každé balenie obsahuje 10 kusov vložiek, ktoré sú pekne zabalené vo fialovom obale.
 8. Výrobok s Certifikáciou: Vložky sú vyrobené v súlade s najvyššími štandardmi kvality a bezpečnosti.

Shuya Health aniónové bavlnené vložky sú ideálnym riešením pre všetky ženy, ktoré hľadajú kvalitné a zdravé vložky pre denné použitie. Vďaka svojim výnimočným vlastnostiam a technológiám ponúkajú tieto vložky nielen ochranu, ale aj mnoho zdravotných výhod. Vyskúšajte ich a presvedčte sa sami o ich výnimočnosti!

 

Ďalšie informácie

Hmotnosť 0,1 kg
5.00
1 recenzia
1 hviezdička 0 0
2 hviezdičiek 0 0
3 hviezdičiek 0 0
4 hviezdičiek 0 0
100 1
Pozrite si všetky recenzie
Pridať recenziu

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

1 recenzia pre SHUYA ULTRA THIN DAY – Aniónové ultra tenké bavlnené vložky pre denné použitie

 1. Karol (overený zákazník)

  Tento produkt je neuveriteľný! Má skvelú chuť a ešte je aj zdravý.

Dodanie produktu je 2 dni. Tovar odosielame v spolupráci s našim partnerom Packeta. Objednávku si môžete prevziať v Z-Boxe, HD Home (Kuriér) a na výber máte aj expresné večerné doručenie v BA.