Set Náušnice a Náhrdelník – Zlatý List

podľa AWM

17,99 

Elegantný set náušnic a náhrdelníka od AWM zdobený zlatým listom, ktorý symbolizuje prírodnú krásu a obnovu. Náhrdelník s príveskom o veľkosti 7×4 cm má dĺžku 45 cm, zatiaľ čo prívesky náušnic merajú 4×2 cm. Balené v štýlovej krabičke s rozmermi 12x10x3 cm, tento set je ideálnym darčekom pre milovníkov prírody a elegancie.

Na sklade

Množstvo

Popis

Predstavujeme vám dokonale navrhnutý set náušnic a náhrdelníka od AWM, ktorý je inšpirovaný krásou prírody. Tento set, zdobený zlatým listom, je ideálnym vyjadrením elegance a jednoduchosti, ktoré sa spájajú s prírodnými motívmi.

Vlastnosti:

 • Dizajn: Očarujúci zlatý list je hlavným prvkom tohto setu, ktorý symbolizuje obnovu, rast a prírodnú krásu. Jeho jemné línie a detaily odzrkadľujú autentický tvar a textúru listu.
 • Náhrdelník: Prívesok náhrdelníku má rozmery približne 7×4 cm, čo mu dodáva výrazný, no zároveň nenápadný vzhľad. S dĺžkou náhrdelníka približne 45 cm je ideálne umiestnený na dekolte, čím pridáva jemný dotyk elegancie k akémukoľvek outfitu.
 • Náušnice: Prívesky náušnic sú navrhnuté v menšom meradle s rozmermi približne 4×2 cm, čo zabezpečuje, že sú dostatočne ľahké na nosenie a zároveň dopĺňajú náhrdelník.
 • Balenie: Set prichádza v elegantnej krabičke s rozmermi 12x10x3 cm, čo robí z neho dokonalý darček pre milovníkov prírody a módy.

Záver:

AWM Set Náušnice a Náhrdelník – Zlatý List je viac ako len šperk. Je to vyjadrenie lásky k prírode, elegancie a jedinečnosti. Či už hľadáte dokonalý darček pre svoju milovanú osobu alebo chcete doplniť svoju šperkovú kolekciu o niečo výnimočné, tento set je tou správnou voľbou. Buďte jedinečný a doprajte si tento nádherný set už dnes.

4.83
1 hviezdička 0 0
2 hviezdičiek 0 0
3 hviezdičiek 0 0
4 hviezdičiek 16.666666666667 1
83.333333333333 5
Pozrite si všetky recenzie
Pridať recenziu

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

 1. Gabriela (overený zákazník)

  Rýchle doručenie, spokojnosť.

 2. Zuzana (overený zákazník)

  Rýchle a bezproblémové doručenie.

 3. Helena (overený zákazník)

  Spokojnosť, produkt dorazil v perfektnom stave.

 4. Ema (overený zákazník)

  Nemôžem uveriť, koľko energie mi tento produkt dáva. Je to úžasná prírodná alternatíva.

 5. Beáta (overený zákazník)

  Tento zdravý produkt je naozaj niečo! Pomáha mi udržiavať si zdravý životný štýl a cítim sa skvelo.

 6. Lucia (overený zákazník)

  Cena a kvalita sú v perfektnej rovnováhe.

Dodanie produktu je 2 dni. Tovar odosielame v spolupráci s našim partnerom Packeta. Objednávku si môžete prevziať v Z-Boxe, HD Home (Kuriér) a na výber máte aj expresné večerné doručenie v BA.

Naposledy prezerané položky