REISHI COFFEE – Unikátna kávovina s výhodami Reishi

Výrobca ALTEVITA

0,99 14,99 

Reishi Coffee je unikátny nápoj kombinujúci tradičnú kávu s liečivými vlastnosťami reishi huby, známej z východnej medicíny. Táto huba je cenena pre svoje schopnosti posilniť imunitný systém a bojovať proti rakovine. V každej porcii nájdete kombináciu instantnej kávy, inulínu a extraktu z reishi huby. Ideálny pre tých, ktorí hľadajú zdravý nápoj s prínosmi pre zdravie.

Množstvo

Popis

Reishi Coffee je unikátny nápoj, ktorý kombinuje tradičnú chuť kávy s výhodami reishi huby, známej aj ako Ganoderma lucidum alebo lingzhi. Táto huba je v Ázii obľúbená už stáročia a je známa svojimi liečivými vlastnosťami, ktoré sú významnou súčasťou východnej medicíny.

O reishi hube:

Reishi huba rastie v horúcich a vlhkých oblastiach Ázie a je známa svojimi pozitívnymi účinkami na zdravie. Obsahuje molekuly ako triterpenoidy, polysacharidy a peptidoglykány, ktoré sú prospešné pre ľudský organizmus. Kým hubu možno konzumovať v čerstvej forme, často sa spracováva do práškov alebo extraktov, z ktorých je vyrobená aj Reishi Coffee.

Hlavné výhody:

 1. Posilnenie imunitného systému: Reishi huba stimuluje bielych krvných buniek, čo môže pomôcť v boji proti infekciám a rôznym chorobám.
 2. Boj proti rakovine: Konzumácia reishi môže pomôcť v boji proti rakovine tým, že zvyšuje aktivitu bielych krviniek.
 3. Prevencia chronických ochorení: Má potenciál pomáhať pri prevencii cukrovky, Parkinsonovej choroby a ďalších chronických ochorení.
 4. Ostatné výhody: Môže pomôcť pri liečbe vírusových infekcií, pľúcnych ochorení, srdcových chorôb, ochorení obličiek a pečene.

Príprava a dávkovanie:

Na prípravu jednej porcie Reishi Coffee zalejte 1 kopcovú čajovú lyžičku (3,1 g) vodou s teplotou max. 80°C. Odporúčaná denná dávka je maximálne 3 porcie denne. Výrobok obsahuje kofeín, preto nie je vhodný pre deti, tehotné a dojčiace ženy.

Zloženie:

Každá porcia obsahuje 2g instantnej kávy, 1g inulínu, a 0,1g extraktu z reishi huby. Tento extrakt je bohatý na polysacharidy a triterpény, ktoré sú zodpovedné za mnohé z jeho liečivých vlastností.

Nutričné hodnoty:

Reishi Coffee je nízkokalorický nápoj s vysokým obsahom vlákniny. Na 100g obsahuje 290 kcal, 0,32g tukov, 40,58g sacharidov, 14,49g bielkovín a 38,58g vlákniny.

Upozornenie:

Reishi Coffee je výživový doplnok a nemal by nahradiť vyváženú a pestrou stravu. Skladujte v suchu a mimo dosahu detí. Výrobca neručí za škody vzniknuté nevhodným použitím alebo skladovaním.

Ďalšie informácie

Hmotnosť 0,1 kg
Objem

100g, 3.1g

4.50
1 hviezdička 0 0
2 hviezdičiek 0 0
3 hviezdičiek 0 0
4 hviezdičiek 50 3
50 3
Pozrite si všetky recenzie
Pridať recenziu

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

 1. Viera (overený zákazník)

  Vynikajúci produkt, presne ako bolo inzerované.

 2. Tatiana (overený zákazník)

  Splnilo všetko, čo som očakával.

 3. František (overený zákazník)

  Toto je presne to, čo som potreboval na zlepšenie svojej diéty. Úplne som nadšený!

 4. Ondrej (overený zákazník)

  Skvelý servis a rýchla odpoveď.

 5. Ondrej (overený zákazník)

  Úžasná hodnota za peniaze!

 6. Gabriela (overený zákazník)

  Wow, som prekvapený, ako dobrý je tento produkt! Môj jedálniček je oveľa zdravší.

Dodanie produktu je 2 dni. Tovar odosielame v spolupráci s našim partnerom Packeta. Objednávku si môžete prevziať v Z-Boxe, HD Home (Kuriér) a na výber máte aj expresné večerné doručenie v BA.