PATCHOULI ESSENCE – Prírodný produkt s pižmovou a korenistou zmyselnou vôňou

Výrobca ALTEVITA

5,99 

Patchouli olej je prírodný esenciálny olej s pižmovou korenistou vôňou. Získava sa parovodnou destiláciou listov rastliny Pogostemon cablin, ktorá je pôvodom z Indonézie. Jeho vôňa je považovaná za bázu s pomalým odparovaním. Patchouli olej má viacero fyzických účinkov, ako je podpora trávenia, starostlivosť o pokožku pri rôznych problémoch a účinné pôsobenie proti hmyzu. V psychickom zmysle môže pomôcť pri nespavosti, nepokoji a depresiách. Je vhodný aj pre meditácie a podporu koncentrácie.

Na sklade

Množstvo

Popis

100% Esenciálny olej PATCHOULI (pačuli) je vzácny prírodný produkt s pižmovou korenistou a zmyselnou vôňou. Je získavaný parovodnou destiláciou listov rastliny Pogostemon cablin, pôvodom z Indonézie. Olej má strednú intenzitu vône a patrí do skupiny bázových tónov, čo znamená, že jeho vôňa pomaly odparuje.

100% Esenciálny olej PATCHOULI má viacero fyzických účinkov vrátane podpory trávenia, starostlivosti o pokožku pri problémoch ako celulitída, ekzémy, uštipnutia hmyzom, lupiny, herpes a jazvy. Tiež sa využíva pri problémoch s hemoroidmi a kŕčovými žilami. Jeho vôňa je účinným repelentom proti hmyzu, a tiež má afrodiziakálne účinky.

V psychickom zmysle môže 100% Esenciálny olej PATCHOULI pomôcť pri nespavosti, nepokoji, vyčerpaní, depresiách a pocitoch neistoty. Má pozitívny vplyv na koncentráciu a je vhodný pre tých, ktorí žijú v neustálom napätí a prenikavo premýšľajú, ale aj pre tých, ktorí majú sklony k fantasizovaniu a nedokážu rozlíšiť realitu od fantázie. Je tiež vhodný na meditácie, kde môže pomôcť dosiahnuť vnútorný pokoj a sústredenie.

Patchouli olej je často kombinovaný s ďalšími olejmi ako bazalka, jazmín, pomaranč, levanduľa, bergamot, citrón, borievka, borovica, ylang-ylang, santalové drevo, cédrové drevo, ruža, myrha a šalvia. Hlavné zložky oleja sú patchouli alkohol, alfa-guaien, patchoulen a ďalšie látky ako eugenol, linalool a citral.

Je dôležité si uvedomiť, že 100% esenciálne oleje sú silné a cenné darčeky prírody. Sú vhodné na difúziu, inhaláciu a správne riedené aj na aplikáciu na pokožku. Oleje majú predovšetkým preventívny účinok a nie sú náhradou liekov. Vždy je vhodné si overiť informácie o konkrétnom oleji a konzultovať s odborníkom na aromaterapiu. Esenciálne oleje treba uchovávať mimo dosahu detí.

Esenciálny olej patchouli je balený v 10 ml tmavom skle s kvapkadlom a je distribuovaný spoločnosťou Altevita s.r.o.

Výhody oleja

Esenciálny olej Patchouli je známy svojimi unikátnymi výhodami a účinkami, ktoré sú široko využívané v rôznych oblastiach života. Nasledujú hlavné výhody a pozitívne vlastnosti tohto oleja:

 1. Starostlivosť o pokožku: Olej Patchouli je obľúbený v starostlivosti o pokožku pre svoje protizápalové, hojivé a antibakteriálne vlastnosti. Môže pomôcť pri liečbe rôznych kožných problémov ako sú ekzémy, akné, jazvy a lupiny. Jeho hydratačné vlastnosti tiež prispievajú k zdravšej a mladistvejšej pokožke.
 2. Podpora trávenia: Olej Patchouli môže tiež podporovať trávenie a pomáhať pri riešení problémov s trávením, ako je hnačka, zápcha alebo nadúvanie.
 3. Repelent proti hmyzu: Vďaka svojej silnej a jedinečnej vôni je olej Patchouli efektívnym repelentom proti hmyzu.
 4. Afrodiziakálne vlastnosti: Tradične sa olej Patchouli považuje za afrodiziakum. Môže pomôcť stimulovať libido a zvýšiť sexuálnu energiu.
 5. Psychická a emocionálna podpora: Olej Patchouli môže pomôcť zvládať stres, úzkosť a depresiu. Jeho upokojujúce a uvoľňujúce vlastnosti sú ideálne pre tých, ktorí hľadajú emocionálnu rovnováhu a vnútorný pokoj.
 6. Meditačné a duchovné využitie: Olej Patchouli je často používaný pri meditácii pre jeho schopnosť podporovať pokojnú myseľ a zvýšiť duchovnú sústredenosť.
 7. Vôňa: Olej Patchouli je známy svojou jedinečnou, zemskou a bohatou vôňou, ktorá je často využívaná v parfumérstve a aromaterapii.

Pripomíname, že esenciálne oleje by mali byť vždy používané podľa pokynov a bezpečnostných predpisov. Niektoré osoby môžu byť citlivé na esenciálne oleje, a preto je dôležité pred použitím vždy vykonať malý kožný test. Rovnako tak by esenciálne oleje nemali byť aplikované priamo na pokožku bez toho, aby boli riadne zriedené v nosičovom oleji. V prípade tehotenstva, dojčenia alebo zdravotných problémov sa vždy poraďte s odborníkom alebo lekárom pred použitím esenciálnych olejov.

4.73
1 hviezdička 0 0
2 hviezdičiek 0 0
3 hviezdičiek 0 0
4 hviezdičiek 27.272727272727 3
72.727272727273 8
Pozrite si všetky recenzie
Pridať recenziu

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

 1. Ema (overený zákazník)

  Naozaj to stojí za peniaze.

 2. Nataša (overený zákazník)

  Naozaj kvalitný produkt, odporúčam.

 3. Michal (overený zákazník)

  Naozaj hodnotný produkt, vrelo odporúčam.

 4. Adam (overený zákazník)

  Skvelý servis a rýchla odpoveď.

 5. Urban (overený zákazník)

  Nemôžem uveriť, koľko energie mi tento produkt dáva. Je to úžasná prírodná alternatíva.

 6. Adam (overený zákazník)

  Výborný, rozhodne doporučujem.

 7. Gabriela (overený zákazník)

  Definitívne stojí za svoju cenu.

 8. Tatiana (overený zákazník)

  Pekný dizajn a funkčný.

 9. Beáta (overený zákazník)

  Dorazilo včas a v dokonalej kondícii.

 10. Lucia (overený zákazník)

  Tento zdravý produkt je absolútne skvelý! Cítim sa oveľa lepšie a plný energie.

 11. Karol (overený zákazník)

  Skvelá komunikácia so zákazníckym servisom.

Dodanie produktu je 2 dni. Tovar odosielame v spolupráci s našim partnerom Packeta. Objednávku si môžete prevziať v Z-Boxe, HD Home (Kuriér) a na výber máte aj expresné večerné doručenie v BA.