OREGANO – Pamajorán obyčajný

Výrobca ALTEVITA

14,99 

100% bio hydrolát z oregana je prírodným produktom s bohatými terapeutickými vlastnosťami. Vhodný pre vonkajšie aj vnútorné použitie, podporuje trávenie, rast vlasov a má antibakteriálne účinky. Pestovaný a vyrobený na Slovensku, balenie 200 ml. Ideálny pre každodennú starostlivosť o pleť, vlasy a celkové zdravie.

Na sklade

Množstvo

Popis

100% bio hydrolát z oregana je prírodným produktom s bohatými terapeutickými vlastnosťami. Je ideálny pre ľudský organizmus vďaka svojim hydrofilným zložkám. Má protizápalový účinok, je šetrný k pokožke a odporúča sa aj ako doplnok výživy. Vhodný pre vonkajšie aj vnútorné použitie, neobsahuje alkohol ani konzervanty. Pestovaný a vyrobený na Slovensku.

Zloženie: 100% bio vodný destilát z listov a kvetov pamajoránu obyčajného (Origanum vulgare) pochádzajúci z ekologického poľnohospodárstva v SR.

Vonkajšie použitie:

Vnútorné použitie:

Emocionálne vlastnosti: Oreganový hydrolát vytvára pocit istoty a navodzuje dobrú náladu.

Kulinárske využitie: Vhodné na dochucovanie omáčok, mäsa, zeleniny, cestovín a pizze.

Spracovanie: Produkt parnej destilácie s koncentráciou 1kg rastlín na 1 liter destilátu.

Použitie: Certifikovaný na vonkajšie a vnútorné použitie.

Upozornenia: Nepoužívať pri alergii alebo individuálnej neznášanlivosti na uvedené zložky. Skladujte v chladničke po otvorení a chráňte pred svetlom.

Kontraindikácie: Neužívať vnútorne u detí do 6 rokov.

Balenie: 200 ml sklo.

Hydroláty sú významný terapeutický nástroj, ktorý môžete zaradiť do každodenného života. Objavte s nami jemnú silu bylín vplývajúcu na našu psychiku a celé telo.

Buďte prvý, kto napíše recenziu na „OREGANO – Pamajorán obyčajný“

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Recenzie

Zatiaľ tu nie sú žiadne recenzie.

Dodanie produktu je 2 dni. Tovar odosielame v spolupráci s našim partnerom Packeta. Objednávku si môžete prevziať v Z-Boxe, HD Home (Kuriér) a na výber máte aj expresné večerné doručenie v BA.