Popis

Zloženie produktu BEAUTY COLLAGEN COFFEE:
INSTANTNÁ KÁVA PREMIUM ARABICA / ROBUSTA
Základ produktu tvorí výberová instantná káva od svetoznámych výrobcov gréckeho FRAPPE.
ORAFTI ® Inulín z čakanky
Inulín je rozpustná vláknina z koreňa čakanky, zlepšuje peristaltiku čriev a absorbciu minerálov.

 • Rozpustná rastlinná vláknina, ktorá podporuje rast prospešných baktérií v hrubom čreve.
 • Posilňuje celkovú imunitu človeka.
 • Skvelé riešenie pre vstrebávanie vápnika a horčíka.
 • Zvyšuje pocit sýtosti.
 • Vyniká protirakovinovými účinkami, ktoré znižujú riziko vzniku nádorov tráviaceho traktu.

VERISOL ® – bioaktívne kolagénové peptidy
Kolagénové peptidy sú vhodný na výživu vlasov a nechtov, ale aj na kĺbovú výživu a výživu kostí. Taktiež sa starajú o zdravie vašej pokožky.
Účinky Verisolu:

 • Zdravie pokožky (vrásky, odolnosť, elasticita) – Verisol obsahuje špecifické peptidy, ktoré zlepšujú celkový stav a zdravie pokožky, zmierňuje tvorbu vrások a zvyšuje vlhkosť a tým elasticitu pokožky
 • Celulitída – Špeciálne peptidy Verisolu dokážu zmierniť prejavy celulitídy, čo je okrem iných benefitom významným faktom, keďže celulitída trápi nespočetne veľa žien. Práve preto sa mnohé vedecké štúdie zaoberajú okrem pôsobenia na vrásky taktiež na problémové partie, ktoré trápia hlavne ženy. Verisol pri pravidelnom užívaní pomáha pri obnovení normálnej štruktúry kože a podkožného tkaniva.
 • Vlasy a nechty – Kolagén je stavebná časť nechtov aj vlasov, jeho nedostatok sa prejavuje štiepením, lámaním a pri pravidelnom používaní sa dosahujú skvelé výsledky. To isté sa týka aj vlasov. Pravidelným používaním sa stávajú zdravie, lesklejšie a pevnejšie.
 • Trávenie – Kolagén dokáže chrániť sliznice tráviaceho systému (rovnako ako ostatné sliznice v našom organizme). Veľmi dobre vieme, že bez dostatočnej funkcie tráviaceho traktu a dostatočného vstrebávania živín nedokáže naše telo správne fungovať.

PEPTAN ® – hydrolyzovaný hovädzí kolagén
Peptan je enzymaticky štiepený tak, aby ponúkal nášmu telu práve tieto špecifické aminokyseliny, v optimálnom pomere a s čo najvyššou biovyužiteľnosťou. Jeho pravidelný príjem zlepší štruktúru pokožky, významne prispieva k zlepšeniu zdravia kĺbov a kostí, podporuje svalovú regeneráciu a pôsobí preventívne proti strate svalovej hmoty. Redukuje tým aj riziko zranení pri nadmernom namáhaní pohybového ústrojenstva.
Hydrolyzovaný hovädzí kolagén obsahuje predovšetkým kolagén typu 1 a 3, teda jeho najdôležitejšie druhy.
Celkový prínos pravidelného pitia BEAUTY COFFEE:

 • Zlepšenie stavu pleti (anti-age účinky), upokojenie, zjemnenie a lepšia odolnosť pokožky
 • Podporuje správne fungovanie imunitného systému hlavne vďaka pôsobeniu v črevách
 • Pomáha pri redukcii zápalov
 • Pomáha pri opuchoch a tmavých kruhoch pod očami
 • Zlepšuje výkon a dodáva energiu kedykoľvek to počas dňa potrebujete

Hmotnosť: 60 g
Počet porcií: 20 (1 porcia 3 g)
Príprava: 1 porciu zaliať 150 – 200 ml max. 80°C vody.
Odporúčané dávkovanie: max. 2 dávky denne.
Upozornenie: Nevhodné pre deti a tehotné ženy. Obsahuje kofeín.

 

Uvedené informácie o rastlinách, rastlinných zložkách, rastlinných extraktoch a ich všeobecnom požití nie sú a nesmú byť považované za výživové a zdravotné tvrdenia podľa nariadenie Európskeho parlamentu a Rady (ES) č. 1924/2006 z 20. decembra 2006 o výživových a zdravotných tvrdeniach o potravinách.

Nanovitae Instantná káva COLLAGEN COFFEE 60g

25,49 

Ďalšie informácie

Doprava zdarma pri nákupe nad 40 €

Podobné produkty

Prečo nakupovať u nás?
Overená kvalita
Všetky naše produkty sú testované a overené, aby sme zabezpečili ich bezpečnosť, kvalitu a účinnosť. Spolupracujeme iba s dôveryhodnými výrobcami a dodávateľmi, aby sme Vám poskytli iba tie najlepšie produkty.
Výhodné ceny
Snažíme sa poskytovať naše produkty za najlepšie možné ceny, aby sme zabezpečili dostupnosť pre čo najširšie spektrum zákazníkov. Naše ceny sú konkurencieschopné a často ponúkame špeciálne zľavy a akcie.
Rýchle a spoľahlivé doručenie
Chápeme, že rýchle doručenie je dôležité pre našich zákazníkov, preto spolupracujeme s overenými prepravnými spoločnosťami, ktoré zabezpečujú rýchle a spoľahlivé doručenie objednaných produktov.
Bezpečné a jednoduché platby
Ponúkame viacero možností platby vrátane platby kartou, bankovým prevodom a dobierkou, aby sme vyhoveli individuálnym potrebám našich zákazníkov. Naše platobné systémy sú zabezpečené a šifrované, takže si môžete byť istí, že vaše platby sú v bezpečí.
Profesionálny a osobný prístup
Naším cieľom je poskytovať profesionálny a osobný prístup pre každého zákazníka. Naše zákaznícke centrum je pripravené vám pomôcť so všetkými otázkami týkajúcimi sa našich produktov, objednávok alebo doručenia. Rádi Vám poradíme a pomôžeme vybrať najlepší produkt pre vaše potreby.
Zodpovedný prístup k životnému prostrediu
V našom e-shope dbáme na životné prostredie a udržateľnosť. Snažíme sa minimalizovať používanie plastov a obalov, spolupracujeme s dodávateľmi, ktorí zdieľajú naše hodnoty a podporujeme ekologické a udržateľné produkty. Nakupovaním u nás podporujete zodpovedný prístup k životnému prostrediu a prispievate k ochrane našej planéty pre budúce generácie.
Hodnotenie uživateľov
Zanechajte hodnotenie
heartusermagnifiercross