Popis

Zloženie produktu FAT BURN DAY METABOLISM BOOSTER:
L-Karnitín
L-Karnitín je látka, ktorá pomáha telu premeniť tuk na energiu. Mnohé štúdie potvrdzujú význam tejto účinnej látky či už ide o spaľovanie tukov, znižovanie únavy a potláčania chuti do jedla. Pomáha tiež pri spaľovaní kalórií, dlhodobé zväčšenie svalov a sily. Je nápomocný pri úbytku kostnej hmoty, ale aj po úraze, či artritíde a osteoporóze. Ocenia ho športovci, ale aj seniori, u ktorých dochádza starnutím práve úbytok kostnej hmoty. Pravidelné užívanie sa odporúča aj pri srdcových ochoreniach, ochoreniach obličiek, mužskej neplodnosti (zlepšenie kvality spermií), diabetes. L-karnitín pomáha pri zlepšovaní funkcie mozgu.
Garcínia kambodžská extrakt
Garcitrín je ďalšou účinnou zložkou produktu FAT BURN DAY. Ide o extrakt z garcínie kambodžskej.
Garcinia sa v južnej Ázii používa už po stáročia ako ovocie, korenie a na vyvolanie pocitu sýtosti.
Dôležitou zložkou garcínie kambodžskej je kyselina hydroxycitrónová (HCA), ktorá má pozitívny vplyv na premenu sacharidov v potrave na zásobný glykogén a glukózu, ktorých zvýšená koncentrácia spôsobuje v mozgu pocit nasýtenia. Práve preto sa táto zložka nachádza v spaľovačoch a produktoch na podporu pri chudnutí.
Inozín
Inozín podporuje energetickú stimuláciu, napomáha odstraňovať únavu, podporuje činnosť srdca pri výkone a podporuje psychickú aktivitu.
MATCHA čaj
Prémiový zelený Matcha čaj je právom označovaný ako kráľ čajov. Je to ďalší pomocník, ktorý môže uľahčiť proces chudnutia a spaľovania. Okrem toho významne prispieva k očiste organizmu a odkyslení, takže je vhodný pre tých, ktorí chcú naštartovať svoje telo nielen na úsilie o optimálnu váhu, ale získať tak do organizmu množstvo prospešných látok a nabiť sa pozitívnou náladou a energiou.

  • Obsahuje veľké množstvo antioxidantov, ktoré zbavujú tela toxických a škodlivých látok.
  • Výrazne posilňuje obranyschopnosť organizmu.
  • Znižuje stres, únavu a vyčerpanie.
  • Výrazne zlepšuje kvalitu spánku a dopĺňa energiu počas celého dňa.

YERBA MATÉ čaj
YERBA MATÉ čaj má povzbudzujúce účinky  vďaka tzv. mateínu. Ten dokáže  stimulovať centrálny nervový systém rovnomernejšie a dlhšiu dobu ako napríklad syntetické energetické nápoje. Prispieva k mentálnemu zdraviu, obsahuje veľké množstvo minerálov a vitamínov, má priaznivý vplyv ako doplnok pri detoxikačných a redukčných diétach. Výborne pomáha aj pri odvodňovaní.
Kapsula HPMC

  • Kapsula HPMC je rastlinného pôvodu
  • Vhodné aj  pre vegetariánov a vegánov.
  • Neobsahuje: škrob, lepok a iné konzervačné látky

Upozornenie: Obsahuje teín a mateín, ktoré majú povzbudzujúce účinky.
NÁŠ TIP: Pre zlepšenie celkového efektu odporúčame kombinovať FAT BURN DAY METABOLISM BOOSTER s produktami FAT BURN NIGHT METABOLISM BOOSTERX SLIM COMPLEX. Uvedené preparáty nenahrádzajú zdravý životný štýl v podobe kvalitného jedálnička a pravidelného pohybu.
Užívanie: 2 kapsule ráno po jedle.
Balenie: 80 kapsúl
Upozornenie: Prípravok nie je vhodný pre deti a tehotné ženy. Neprekračovať odporúčané dávkovanie. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Skladovať mimo dosahu detí.

Nanovitae FAT BURN DAY METABOLISM BOOSTER 80 kapsúl

25,49 

Ďalšie informácie

Doprava zdarma pri nákupe nad 40 €

Podobné produkty

Prečo nakupovať u nás?
Overená kvalita
Všetky naše produkty sú testované a overené, aby sme zabezpečili ich bezpečnosť, kvalitu a účinnosť. Spolupracujeme iba s dôveryhodnými výrobcami a dodávateľmi, aby sme Vám poskytli iba tie najlepšie produkty.
Výhodné ceny
Snažíme sa poskytovať naše produkty za najlepšie možné ceny, aby sme zabezpečili dostupnosť pre čo najširšie spektrum zákazníkov. Naše ceny sú konkurencieschopné a často ponúkame špeciálne zľavy a akcie.
Rýchle a spoľahlivé doručenie
Chápeme, že rýchle doručenie je dôležité pre našich zákazníkov, preto spolupracujeme s overenými prepravnými spoločnosťami, ktoré zabezpečujú rýchle a spoľahlivé doručenie objednaných produktov.
Bezpečné a jednoduché platby
Ponúkame viacero možností platby vrátane platby kartou, bankovým prevodom a dobierkou, aby sme vyhoveli individuálnym potrebám našich zákazníkov. Naše platobné systémy sú zabezpečené a šifrované, takže si môžete byť istí, že vaše platby sú v bezpečí.
Profesionálny a osobný prístup
Naším cieľom je poskytovať profesionálny a osobný prístup pre každého zákazníka. Naše zákaznícke centrum je pripravené vám pomôcť so všetkými otázkami týkajúcimi sa našich produktov, objednávok alebo doručenia. Rádi Vám poradíme a pomôžeme vybrať najlepší produkt pre vaše potreby.
Zodpovedný prístup k životnému prostrediu
V našom e-shope dbáme na životné prostredie a udržateľnosť. Snažíme sa minimalizovať používanie plastov a obalov, spolupracujeme s dodávateľmi, ktorí zdieľajú naše hodnoty a podporujeme ekologické a udržateľné produkty. Nakupovaním u nás podporujete zodpovedný prístup k životnému prostrediu a prispievate k ochrane našej planéty pre budúce generácie.
Hodnotenie uživateľov
Zanechajte hodnotenie
heartusermagnifiercross