Popis

Kedykoľvek sa potrebujete naštartovať, tak zmes Be Active vyskúšajte a zamilujete sa do zamilujete sa do jej sviežej a energickej kombinácii.
Táto zmes vás nakopne. V práci, v domácnosti, pri skúške, kdekoľvek to potrebujete. Zmes je vhodná pre tých, ktorí potrebujú dobiť baterky ráno, kedykoľvek počas dňa alebo ak je to potrebné aj večer.
Zmes Be Active podporí stabilitu a tvorivosť, pomáha nielen pri fyzickej, ale aj duševnej únave a nervovej vyčerpanosti. Sviežosť citrusov podporí jasnú myseľ a vnímavosť v každej situácii.
Zmes esenciálnych olejov Be Active pomôže zlepšiť sústredenie a koncentráciu, osviežuje, dodáva energiu a zlepšuje náladu.
Zmes je vhodná hlavne na difúzovanie (odporúčame použitie difúzovania v aute), prípadne na masáž po svalovej aktivite alebo rannej sprche. Pri aplikácii na pokožku vyskúšajte v kombinácii s našou zmesou prírodných olejov BODY PERFECTION.

Nanovitae BE ACTIVE – zmes esenciálnych olejov – ORGANIC quality 10ml

25,49 

Ďalšie informácie

Doprava zdarma pri nákupe nad 40 €

Podobné produkty

Prečo nakupovať u nás?
Overená kvalita
Všetky naše produkty sú testované a overené, aby sme zabezpečili ich bezpečnosť, kvalitu a účinnosť. Spolupracujeme iba s dôveryhodnými výrobcami a dodávateľmi, aby sme Vám poskytli iba tie najlepšie produkty.
Výhodné ceny
Snažíme sa poskytovať naše produkty za najlepšie možné ceny, aby sme zabezpečili dostupnosť pre čo najširšie spektrum zákazníkov. Naše ceny sú konkurencieschopné a často ponúkame špeciálne zľavy a akcie.
Rýchle a spoľahlivé doručenie
Chápeme, že rýchle doručenie je dôležité pre našich zákazníkov, preto spolupracujeme s overenými prepravnými spoločnosťami, ktoré zabezpečujú rýchle a spoľahlivé doručenie objednaných produktov.
Bezpečné a jednoduché platby
Ponúkame viacero možností platby vrátane platby kartou, bankovým prevodom a dobierkou, aby sme vyhoveli individuálnym potrebám našich zákazníkov. Naše platobné systémy sú zabezpečené a šifrované, takže si môžete byť istí, že vaše platby sú v bezpečí.
Profesionálny a osobný prístup
Naším cieľom je poskytovať profesionálny a osobný prístup pre každého zákazníka. Naše zákaznícke centrum je pripravené vám pomôcť so všetkými otázkami týkajúcimi sa našich produktov, objednávok alebo doručenia. Rádi Vám poradíme a pomôžeme vybrať najlepší produkt pre vaše potreby.
Zodpovedný prístup k životnému prostrediu
V našom e-shope dbáme na životné prostredie a udržateľnosť. Snažíme sa minimalizovať používanie plastov a obalov, spolupracujeme s dodávateľmi, ktorí zdieľajú naše hodnoty a podporujeme ekologické a udržateľné produkty. Nakupovaním u nás podporujete zodpovedný prístup k životnému prostrediu a prispievate k ochrane našej planéty pre budúce generácie.
Hodnotenie uživateľov
Zanechajte hodnotenie

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

heartusermagnifiercross