Popis

Je vhodnou voľbou pri diétnych chybách, ktoré sú často sprevádzané častou a riedkou stolicou, ale aj pri črevných infekciách, ktoré spôsobujú baktérie a vírusy.
Zloženie produktu ACTIVATED CHARCOAL C60:
PSYLIUM
Psylium je získaný zo semien skorocelu indického a slúži na prečistenie tráviacej sústavy. Obaly semien prechádzajú dôkladným procesom čistenia, ide o prírodnú vlákninu bez chuti. V tradičnej indickej medicíne je psyllium od pradávna používané na prečistenie tráviacej sústavy. V tekutine napučí a zväčší objem až desaťkrát. Tráviaci sústavou potom prechádza psyllium celé bez toho aby sa jeho štruktúra zmenila. Tým dochádza k prečisteniu čriev.
Psyllium v tráviacom trakte na seba naviaže tekutiny a pomáha tak odstraňovať škodlivé látky z tela. Vlákninu zo psylia naše telo nie je schopné spracovať, napriek tomu má užívanie psyllia svoj význam. V hrubom čreve je táto vo vode rozpustná vláknina dobrý zdrojom živín pre baktérie črevnej mikroflóry. Užívanie psyllia teda priaznivo vplýva na rast týchto prospešných baktérií a tým pádom aj na zdravie nášho tráviaceho traktu.
Psyllium je účinné aj pri hnačke, pretože tým, že vláknina absorbuje tekuté zložky v hrubom čreve a spevní stolicu. Tým zároveň spomalí prechod stolice z hrubého čreva von. Tým sa normalizuje činnosť čriev v traviacom trakte. K ďalším účinkom patrí aj znižovanie celkového cholesterolu, LDL cholesterolu a triglyceridov v našej krvi. Je teda vhodnou potravinou pri liečbe vysokého cholesterolu. Mnohé štúdie sa okrem cholesterolu venujú a znižovaniu hladiny cukru pri pravidelnom užívaní.
AKTÍVNE UHLIE
Aktívne uhlie v našom produkte je vyrobené z kokosových škrupín. Pomáha absorbovať nahromadené odpadové látky – toxíny, ktoré priťahuje ako magnet. Je výborný pomocník pri bakteriálnych aj vírusových ochoreniach tráviacej sústavy, pri otravách jedlom a jedmi, čo veľmi oceníte napríklad pri dovolenke alebo cestách mimo domov. Nezabudnite si ho teda pribaliť do cestovnej rodinnej lekárničky.
Môže byť nápomocný aj pri znižovaní hladiny cholesterolu a triglyceridov, tiež znižovaní kyseliny močovej v organizme, ktorá spôsobuje ochorenie DNA, ktoré súvisí s prijímaním tejto kyseliny napríklad zo živočísnych produktov. Oceníte ho aj pri zápachu z úst, ktorý má príčinu práve v tráviacom trakte alebo pri nevoľnostiach rôzneho pôvodu, ktoré sprevádza často aj zvracanie.
Kapsula HPMC

  • Kapsula HPMC je rastlinného pôvodu
  • Vhodné pre vegetariánov a vegánov.
  • Neobsahuje: škrob, lepok a iné konzervačné látky.

Užívanie: 2 kapsule denne, ideálne nalačno – cca 30 minút pred konzumáciou. Veľmi dôležité je príjem dostatočného množstva tekutiny. Pri akútnych problémoch (hnačka, zvracanie) je možné dávku zvýšiť až na 10 kapsúl denne.
Balenie: 80 kapsúl
Upozornenie: Prípravok nie je vhodný pre deti a tehotné ženy. Neprekračovať odporúčané dávkovanie. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Skladovať mimo dosahu detí.

 

Uvedené informácie o rastlinách, rastlinných zložkách, rastlinných extraktoch a ich všeobecnom požití nie sú a nesmú byť považované za výživové a zdravotné tvrdenia podľa nariadenie Európskeho parlamentu a Rady (ES) č. 1924/2006 z 20. decembra 2006 o výživových a zdravotných tvrdeniach o potravinách.

Nanovitae ACTIVATED CHARCOAL C60, 80 kapsúl

25,49 

Ďalšie informácie

Doprava zdarma pri nákupe nad 40 €

Podobné produkty

Prečo nakupovať u nás?
Overená kvalita
Všetky naše produkty sú testované a overené, aby sme zabezpečili ich bezpečnosť, kvalitu a účinnosť. Spolupracujeme iba s dôveryhodnými výrobcami a dodávateľmi, aby sme Vám poskytli iba tie najlepšie produkty.
Výhodné ceny
Snažíme sa poskytovať naše produkty za najlepšie možné ceny, aby sme zabezpečili dostupnosť pre čo najširšie spektrum zákazníkov. Naše ceny sú konkurencieschopné a často ponúkame špeciálne zľavy a akcie.
Rýchle a spoľahlivé doručenie
Chápeme, že rýchle doručenie je dôležité pre našich zákazníkov, preto spolupracujeme s overenými prepravnými spoločnosťami, ktoré zabezpečujú rýchle a spoľahlivé doručenie objednaných produktov.
Bezpečné a jednoduché platby
Ponúkame viacero možností platby vrátane platby kartou, bankovým prevodom a dobierkou, aby sme vyhoveli individuálnym potrebám našich zákazníkov. Naše platobné systémy sú zabezpečené a šifrované, takže si môžete byť istí, že vaše platby sú v bezpečí.
Profesionálny a osobný prístup
Naším cieľom je poskytovať profesionálny a osobný prístup pre každého zákazníka. Naše zákaznícke centrum je pripravené vám pomôcť so všetkými otázkami týkajúcimi sa našich produktov, objednávok alebo doručenia. Rádi Vám poradíme a pomôžeme vybrať najlepší produkt pre vaše potreby.
Zodpovedný prístup k životnému prostrediu
V našom e-shope dbáme na životné prostredie a udržateľnosť. Snažíme sa minimalizovať používanie plastov a obalov, spolupracujeme s dodávateľmi, ktorí zdieľajú naše hodnoty a podporujeme ekologické a udržateľné produkty. Nakupovaním u nás podporujete zodpovedný prístup k životnému prostrediu a prispievate k ochrane našej planéty pre budúce generácie.
Hodnotenie uživateľov
Zanechajte hodnotenie

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

heartusermagnifiercross