Náhradné tyčinky do Aroma inhalátora

5,99 

Náhradné buničinové tyčinky do Aroma inhalátora (10ks) sú ideálne pre efektívne a dlhotrvajúce uvoľňovanie vône esenciálnych olejov. S dĺžkou 9 cm sú prispôsobiteľné strihaním na požadovanú veľkosť, čo zabezpečuje kompatibilitu s rôznymi inhalátormi. Vyrobili z kvalitnej buničiny pre optimálnu absorpciu olejov.

Na sklade

Množstvo

Možno by sa Vám páčilo…

Popis

Tieto náhradné buničinové tyčinky sú navrhnuté špeciálne pre váš Aroma inhalátor, aby ste mohli plne využiť výhody esenciálnych olejov, kdekoľvek sa nachádzate. Každá tyčinka je vyrobená z vysoko kvalitnej buničiny, ktorá dokonale absorbuje a udržiava vôňu vášho obľúbeného esenciálneho oleja alebo zmesi olejov.

Kľúčové vlastnosti:

  • Vysoká absorpčná schopnosť: Tyčinky sú navrhnuté tak, aby dokonale absorbovali a postupne uvoľňovali vôňu esenciálnych olejov.
  • Prispôsobiteľná dĺžka: Každá tyčinka má dĺžku 9 cm, ale môže byť ľahko prispôsobená vašim potrebám. Stačí ju jednoducho ostrihať na požadovanú dĺžku, čo je ideálne pre rôzne veľkosti inhalátorov.
  • Viacnásobné použitie: Tyčinky môžete používať s rôznymi esenciálnymi olejmi. Ak chcete zmeniť vôňu, jednoducho vymeňte tyčinku za novú.
  • Ekologický výrobok: Tyčinky sú vyrobené z obnoviteľných zdrojov a sú plne biologicky rozložiteľné.

Odporúčania pre použitie:

  1. Odkryte jeden koniec inhalátora.
  2. Vložte náhradnú buničinovú tyčinku do inhalátora.
  3. Pridajte 5-15 kvapiek vášho obľúbeného esenciálneho oleja alebo zmesi olejov na tyčinku.
  4. Zatvorte inhalátor a vychutnajte si terapeutické výhody esenciálnych olejov kedykoľvek počas dňa.

Tieto náhradné tyčinky sú ideálnym doplnkom pre váš Aroma inhalátor, či už ste doma, v práci alebo na cestách. Umožňujú vám vychutnať si výhody aromaterapie kedykoľvek a kdekoľvek.

Buďte prvý, kto napíše recenziu na „Náhradné tyčinky do Aroma inhalátora“

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Recenzie

Zatiaľ tu nie sú žiadne recenzie.

Dodanie produktu je 2 dni. Tovar odosielame v spolupráci s našim partnerom Packeta. Objednávku si môžete prevziať v Z-Boxe, HD Home (Kuriér) a na výber máte aj expresné večerné doručenie v BA.

Naposledy prezerané položky