MORINGA – Zvyšuje energiu a odolnosť

podľa ALTEVITA

12,59 

Moringa BIO je vysoko výživový produkt pochádzajúci z rastliny Moringa oleifera, ktorá je často označovaná ako “strom života”. Tento prášok sa vyrába z listov Moringy, ktoré sú známe svojou vysokou koncentráciou vitamínov, minerálov, bielkovín, antioxidantov, aminokyselín a chlorofylu. Pôvodne pochádza z Indie, kde je uznávaná v ajurvédskej medicíne.

Moringa BIO môže pomôcť zvýšiť energiu, zlepšiť imunitný systém, podporiť trávenie a zlepšiť náladu. S vysokým obsahom vlákniny a nízkym obsahom tuku a kalórií je ideálna aj pre tých, ktorí sa snažia schudnúť.

Balenie obsahuje 80 kapsúl (1 kapsula 300mg). Odporúčaná dávka je 4-8 kapsúl denne. Produkt je nevhodný pre deti do 3 rokov a pre tehotné a dojčiace ženy.

Na sklade

Množstvo

Popis

MORINGA je vysoko kvalitný výživový doplnok, ktorý prichádza vo forme prášku vyrobeného z listov rastliny Moringa oleifera. Tento doplnok je známy svojou schopnosťou zvyšovať energiu a odolnosť organizmu. S jeho širokým spektrom výživových hodnôt, Moringa BIO ponúka výrazné zlepšenie celkového zdravia.

Účinky

Moringa BIO ponúka široké spektrum výhod a pozitívnych účinkov na zdravie:

 1. Zdroj vitamínov a minerálov: Moringa BIO je bohatým zdrojom vitamínov A, E, K, B1, B2, B3, B6, B12 a esenciálnych minerálov ako draslík, vápnik, fosfor, horčík, železo, zinok, mangán, meď, selén a síra.
 2. Podpora imunitného systému: Pravidelné užívanie Moringy BIO môže posilňovať imunitný systém a zlepšovať celkovú odolnosť organizmu.
 3. Energia a výdrž: Moringa BIO je významným zdrojom dlhodobej energie, pomáha zvyšovať fyzickú a mentálnu výkonnosť.
 4. Podpora trávenia: Pomáha zlepšovať trávenie a regulovať črevnú mikroflóru.
 5. Dobré pre zrak: Vďaka vysokému obsahu vitamínu A a betakaroténu môže pomáhať pri rôznych zrakových problémoch.
 6. Podpora zdravia pokožky a vlasov: Moringa BIO podporuje zdravý vzhľad pokožky, pomáha bojovať proti vráskam a tiež posilňuje a zvyšuje hustotu vlasov.
 7. Pomoc pri chudnutí: Vďaka vysokému obsahu vlákniny a nízkemu obsahu tuku a kalórií môže pomôcť pri regulácii telesnej hmotnosti.
 8. Regulácia krvného tlaku a hladiny cukru v krvi: Moringa BIO môže pomáhať znižovať krvný tlak a udržiavať optimálnu hladinu cukru v krvi.
 9. Antioxidanty a antibakteriálne účinky: Moringa BIO obsahuje vysoké množstvo antioxidantov, ktoré pomáhajú chrániť telo pred voľnými radikálmi, a má silné antibakteriálne účinky.
 10. Posilnenie kostí: Vďaka vysokému obsahu vápnika môže Moringa BIO pomôcť pri posilňovaní kostí.

Svojou jedinečnou kombináciou nutričných látok a zdravotných výhod, Moringa BIO môže byť významným doplnkom do stravy a pomôcť pri podpore celkového zdravia a wellness.

Jedným z hlavných rysov Moringy je, že sa považuje za “strom života”, ktorý je jedným z najnutričnejších rastlín na našej planéte. Má príjemnú, jemne štipľavú chuť podobnú špenátu, čo z nej robí chutný príspevok do vášho výživového plánu.

Moringa BIO má svoj pôvod v Indii, kde sa používa v ajurvédskej medicíne už tisíce rokov, pričom sa verí, že poskytuje liečebné účinky na stovky rôznych ochorení. Táto všestranná rastlina sa nachádza aj v Afrike, kde sa jej pestovanie aktívne podporuje ako prostriedok boja proti podvýžive.

Doplnok Moringa BIO je bohatý na vitamíny, minerály, bielkoviny, a antioxidanty. Tieto živiny sú v organizme využité efektívne, vďaka jedinečnej rovnováhe a forme, v akej sú v moringe obsiahnuté.

Moringa BIO pomáha znižovať krvný tlak, zlepšuje trávenie a náladu, posilňuje imunitný systém a podporuje chudnutie vďaka vysokému obsahu vlákniny a nízkemu obsahu tuku a kalórií. Má tiež priaznivý vplyv na znižovanie cholesterolu a podporuje reguláciu hladiny cukru v krvi.

Svojim užívateľom prináša Moringa BIO širokú paletu esenciálnych aminokyselín a je významným zdrojom dlhodobej energie. Má tiež pozitívny vplyv na zdravie očí, podporuje tvorbu mlieka u kojícich matiek, udržuje optimálnu hladinu cukru v krvi, znižuje zlý cholesterol a má silné antibakteriálne účinky. Podporuje rast a zdravie vlasov, zlepšuje stav pokožky, posilňuje močovo-pohlavné ústrojenstvo a pomáha pri bolestiach pohybového ústrojenstva.

Moringa BIO obsahuje vysoké koncentrácie vitamínov a minerálov ako sú vitamín A, E, K, B1, B2, B3, B6, B12, draslík, vápnik, fosfor, horčík, železo, zinok, mangán, meď, selén a síra.

Odporúčané dávkovanie je 4-8 kapsúl denne zapiť vodou. Tento produkt nie je vhodný pre deti do 3 rokov ani pre tehotné a dojčiace ženy.

Výrobok pochádza z Indie a je balený v balení po 80 kapsúl, pričom každá kapsula obsahuje 300mg produktu. Moringa BIO je zaregistrovaná pod číslom registrácie RUVZ 2600/2021.

Výživové údaje na 100g produktu sú nasledovné: Energetická hodnota: 1280kJ/307kcal, Tuk: 6,70g z toho nas.mast.kys: 1,70g, Bielkoviny: 23,80g, Sacharidy: 24,00g z toho cukry 6,10g, Vláknina: 27,80g, Soľ: <50mg.

Odporúčané dávkovanie:

Maximálna odporúčaná dávka 4-8 kapsúl denne zapiť vodou

Krajina pôvodu: India

Balenie: 80 kapsúl (1 kapsula 300mg)

Nevhodné pre deti do 3 rokov. Nevhodné pre tehotné a dojčiace ženy.

Číslo registrácie RUVZ: 2600/2021

Výživové údaje na 100g:

Energetická hodnota: 1280kJ/307kcal
Tuk: 6,70g z toho nas.mast.kys: 1,70g
Bielkoviny: 23,80g
Sacharidy: 24,00g z toho cukry 6,10g
Vláknina: 27,80g
Soľ: <50mg

Ďalšie informácie

Hmotnosť 0,1 kg
4.63
1 hviezdička 0 0
2 hviezdičiek 0 0
3 hviezdičiek 0 0
4 hviezdičiek 37.5 6
62.5 10
Pozrite si všetky recenzie
Pridať recenziu

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

 1. Ondrej (overený zákazník)

  Spokojnosť, produkt dorazil v perfektnom stave.

 2. Ondrej (overený zákazník)

  Dobrá kvalita.

 3. Helena (overený zákazník)

  Cena a kvalita sú v perfektnej rovnováhe.

 4. František (overený zákazník)

  Kvalitný a dlhodobý výkon.

 5. Urban (overený zákazník)

  Veľmi praktické a efektívne.

 6. František (overený zákazník)

  Tento zdravý produkt je naozaj niečo! Pomáha mi udržiavať si zdravý životný štýl a cítim sa skvelo.

 7. Karol (overený zákazník)

  Fantastický zákaznícky servis.

 8. Richard (overený zákazník)

  Kvalitný a dlhodobý výkon.

 9. Jana (overený zákazník)

  Cena a kvalita sú v perfektnej rovnováhe.

 10. Beáta (overený zákazník)

  Toto je presne to, čo som potreboval na zlepšenie svojej diéty. Úplne som nadšený!

 11. Lucia (overený zákazník)

  Wow, som prekvapený, ako dobrý je tento produkt! Môj jedálniček je oveľa zdravší.

 12. Richard (overený zákazník)

  Nemôžem uveriť, koľko energie mi tento produkt dáva. Je to úžasná prírodná alternatíva.

 13. Jana (overený zákazník)

  Naozaj hodnotný produkt, vrelo odporúčam.

 14. Adam (overený zákazník)

  Spokojnosť, produkt dorazil v perfektnom stave.

 15. Nataša (overený zákazník)

  Robustný a spoľahlivý produkt.

 16. Adam (overený zákazník)

  Stojí to za investované peniaze.

Dodanie produktu je 2 dni. Tovar odosielame v spolupráci s našim partnerom Packeta. Objednávku si môžete prevziať v Z-Boxe, HD Home (Kuriér) a na výber máte aj expresné večerné doručenie v BA.

Naposledy prezerané položky