MATCHA SHAKE – Prírodný energetický nápoj

Výrobca KYOSUN

1,49 

Bio Matcha Shake je energetizujúci nápoj kombinujúci výhody čaju matcha, bio srvátky a sušeného manga. Dodá vám postupnú energiu na 3-6 hodín vďaka prírodnému kofeínu. Osladený je šetrným Bio ryžovým sirupom. Ideálny na rýchle naštartovanie dňa alebo ako zdravá desiatu. Vyrobený a balený v ČR. Obsahuje laktózu.

Množstvo

Popis

Bio Matcha Shake je ideálny pre všetkých, ktorí hľadajú zdravý a chutný spôsob, ako naštartovať svoj deň. Tento bioenergetický nápoj kombinuje výhody čaju matcha, bio srvátky a sušenej príchute, čo vám dodá potrebnú energiu na celý deň. Prírodný kofeín v čaji matcha postupne uvoľňuje energiu v priebehu 3-6 hodín, čo vám pomôže zostať aktívnym a sústredeným. Osladený je Bio ryžovým sirupom, ktorý je šetrný k vašemu tráviacemu systému a neprekysľuje žalúdok.

Ako pripraviť Bio Matcha Shake?

Príprava je jednoduchá a rýchla. Na studenú variantu jednoducho vysypte obsah balenia do šejkra, pridajte 2 dl studenej vody a poriadne premiešajte. Ak máte radšej teplý nápoj, zalejte prášok horúcou vodou o teplote cca 60°C. Pre ešte lepšiu chuť môžete nápoj pripraviť so studeným mandľovým alebo ryžovým mliekom.

Alergény a bezpečnosť

Bio Matcha Shake obsahuje srvátku, takže je dôležité vedieť, že produkt obsahuje laktózu. Samotný čaj matcha však neobsahuje žiadne známe alergény. Produkt je bez lepku, palmového tuku a neobsahuje rafinovaný cukor.

Trvanlivosť a skladovanie

Bio Matcha Shake má trvanlivosť 12 mesiacov. Aby ste si uchovali jeho čerstvosť a chuť, skladujte ho na suchom a chladnom mieste mimo dosahu priameho slnečného žiarenia.

Pôvod a výroba

Hlavnou zložkou, čajom matcha, pochádza priamo z Japonska, kde je tradične pestovaný a spracovaný. Výroba a balenie tohto produktu prebieha v Českej republike, konkrétne v spoločnosti Amylon a.s.

Záver

Bio Matcha Shake je nielen chutný, ale aj výživný nápoj, ktorý vám dodá potrebnú energiu a pomôže vám cítiť sa skvele po celý deň. Je ideálny pre tých, ktorí hľadajú zdravý a prirodzený spôsob, ako doplniť svoju stravu a zároveň si vychutnať skvelú chuť.

Ďalšie informácie

Príchute

Mango, Jahoda, Marhuľa

4.33
1 hviezdička 0 0
2 hviezdičiek 0 0
3 hviezdičiek 0 0
4 hviezdičiek 66.666666666667 4
33.333333333333 2
Pozrite si všetky recenzie
Pridať recenziu

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

 1. Adam (overený zákazník)

  Veľmi som spokojný s tým, ako tento produkt zlepšuje moju výživu. Odporúčam ho každému.

 2. Jana (overený zákazník)

  Veľmi sa mi páči cena a kvalita tohto produktu.

 3. Stanislav (overený zákazník)

  Skvelá komunikácia so zákazníckym servisom.

 4. Adam (overený zákazník)

  Cením rýchle doručenie.

 5. Michal (overený zákazník)

  Pekne balené, dorazilo v poriadku.

 6. Igor (overený zákazník)

  Odporúčam, nemám čo vytknúť.

Dodanie produktu je 2 dni. Tovar odosielame v spolupráci s našim partnerom Packeta. Objednávku si môžete prevziať v Z-Boxe, HD Home (Kuriér) a na výber máte aj expresné večerné doručenie v BA.