MASTICHOVÁ VODA – Vitalizujúci a osviežujúci hydrolát

Výrobca ALTEVITA
2 recenzií

2,99 7,49 

Mastichová voda je osviežujúci a vitalizujúci hydrolát, ktorý ponúka silné protizápalové a antibakteriálne účinky. Tento produkt, využívajúci živicu masticha z Grécka, pomáha pri ošetrovaní rán, boju proti akné, prevencii predčasného starnutia a zlepšovaní celkovej pleti. Mastichová voda má analgetické účinky, funguje ako ústny sprej, je účinná pri liečbe plesňových ochorení kože a dokonca funguje ako odpudzovač hmyzu. Balený v sklenenej fľaštičke s rozprašovačom, obsahuje 100 ml 100% hydrolátu zo živice Pistacia Lentiscus. Pôvod: Grécko (Chios).

Množstvo

Popis

Mastichová voda, známa aj ako hydrolát z masticha, prináša množstvo účinkov, vďaka ktorým je obľúbená v rámci prirodnej starostlivosti o zdravie a krásu:

 1. Protizápalové a antibakteriálne účinky: Živica masticha je známa svojimi silnými protizápalovými a antibakteriálnymi vlastnosťami, čo robí mastichovú vodu výnimočným prostriedkom na čistenie a hojenie pleti.
 2. Starostlivosť o pleť: Mastichová voda môže pomáhať pri liečbe rôznych kožných problémov, vrátane akné, vďaka svojim protizápalovým a antibakteriálnym účinkom. Okrem toho pomáha rozjasniť pleť a zvyšuje jej prekrvenie.
 3. Anti-aging účinok: Má sa za to, že mastichová voda môže chrániť pred predčasným starnutím, pretože môže zvyšovať produkciu kolagénu, čo je základná bielkovina pre udržanie elasticity a pevnosti pokožky.
 4. Účinky na lymfatický a žilový systém: Mastichová voda môže pomôcť zlepšiť mikrocirkuláciu krvi, čo môže byť užitočné pri liečbe opuchov končatín, celulitídy, kŕčových žíl, hemoroidov a pod.
 5. Analgetický účinok: Môže sa používať na zmiernenie bolesti, vrátane bolesti hlavy a svalového napätia.
 6. Osviežujúci a antiseptický účinok: Mastichová voda je často používaná ako ústny sprej pre jej antiseptické vlastnosti a schopnosť redukovať zubný povlak. Tiež poskytuje osviežujúci účinok v prašnom prostredí.
 7. Použitie pri plesňových ochoreniach kože: Vďaka svojim antibakteriálnym vlastnostiam sa mastichová voda často používa ako doplnok liečby pri plesňových ochoreniach kože.
 8. Odpudzovač hmyzu: Môže sa používať ako efektívny odpudzovač hmyzu.
 9. Podpora emocionálnej pohody: Na emocionálnej úrovni sa mastichová voda často používa na dodanie sily, povzbudenie, zvyšovanie odolnosti a vyrovnávanie emocionálnej rovnováhy.

Upozorňujeme, že hoci sú tieto účinky dobre zdokumentované, individuálne reakcie na mastichovú vodu sa môžu líšiť a je vždy najlepšie konzultovať použitie akéhokoľvek nového produktu so zdravotníckym odborníkom.

Mastichová voda je vitalizujúci a osviežujúci hydrolát, ktorý využíva silné protizápalové a antibakteriálne vlastnosti mastichy, prírodnej živice pôvodom z Grécka. S charakteristickou citrusovo-drevitou živicovou vôňou, tento produkt poskytuje rôzne výhody pre starostlivosť o pokožku a zdravie.

Mastichová voda má schopnosť rozjasniť a osviežiť vašu pokožku, pričom je vhodná pre všetky typy pleti. S jej regeneračnými účinkami môže urýchliť hojenie rán, zatiaľ čo jej protizápalové vlastnosti môžu pomôcť pri ošetrovaní akné a iných kožných problémov.

Tento produkt je účinný pri prevencii predčasného starnutia, pomáha zvyšovať tvorbu kolagénu v pokožke, čím podporuje jej pružnosť a vitalitu. Ďalšie využitie nájdete pri ošetrení mastnej pleti, kde hydrolát pomáha vyrovnať produkciu kožného mazu.

Mastichová voda je tiež ideálna pre osvieženie pleti v prašnom prostredí a jej použitie môže zlepšiť mikrocirkuláciu v lymfatickom a žilovom systéme, čo je užitočné pri opuchoch končatín, celulitíde, kŕčových žilách, hemoroidoch a podobne.

Výrobok má tiež analgetické účinky, ktoré môžu pomôcť zmierňovať bolesti hlavy, svalov a artritídy. Je vhodný aj ako ústny sprej, kde jeho antiseptické účinky môžu pomôcť redukovať zubný povlak.

Mastichová voda sa dokonca používa ako doplnok liečby pri plesňových ochoreniach kože a ako efektívny odpudzovač hmyzu.

Po emocionálnej stránke tento hydrolát dodáva silu, povzbudzuje, zvyšuje odolnosť a pomáha pri vyrovnávaní sa s napätím a stresom.

Aplikácia tohto produktu je jednoduchá. Aplikujte ho na postihnuté miesto 2 x denne (pleť, vlasy, končatiny a pod.) a nechajte uschnúť. Pre dosiahnutie lepších výsledkov by mala byť voda chladená, a tým sa tiež predlžuje životnosť hydrolátu.

Mastichová voda je vyrobená z 100% hydrolátu zo živice Pistacia Lentiscus, ktorá je známa aj ako Chioská masticha. Produkt je pôvodom z Grécka, konkrétne z ostrova Chios.

Hydrolát je balený do sklenenej fľaštičky s rozprašovačom pre jednoduché a pohodlné použitie.

Ďalšie informácie

Hmotnosť 0,1 kg
Účinné látky

Masticha

Objem

10ml, 100ml

4.00
2 recenzií
1 hviezdička 0 0
2 hviezdičiek 0 0
3 hviezdičiek 0 0
4 hviezdičiek 100 2
0 0
Pozrite si všetky recenzie
Pridať recenziu

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

2 recenzií pre MASTICHOVÁ VODA – Vitalizujúci a osviežujúci hydrolát

 1. Urban (overený zákazník)

  Wow, som prekvapený, ako dobrý je tento produkt! Môj jedálniček je oveľa zdravší.

 2. Adam (overený zákazník)

  Toto je presne to, čo som potreboval na zlepšenie svojej diéty. Úplne som nadšený!

Dodanie produktu je 2 dni. Tovar odosielame v spolupráci s našim partnerom Packeta. Objednávku si môžete prevziať v Z-Boxe, HD Home (Kuriér) a na výber máte aj expresné večerné doručenie v BA.