MASTICHA CURCUMIN – Na podporu zdravia a wellness

Výrobca ALTEVITA
1 recenzia

31,49 

MASTICHA CURCUMIN je výnimočný prírodný doplnok stravy, ktorý kombinuje silu mastichy, kurkumy a moringy na podporu trávenia, zmiernenie bolesti kĺbov, posilnenie imunity a podporu mozgovej funkcie. Tento produkt obsahuje aj antioxidanty a probiotiká, ktoré posilňujú celkové zdravie a pomáhajú pri liečbe cukrovky. Jeho jedinečná zmes zahŕňa aj Bioperine, známy svojimi protirakovinovými účinkami, a tak poskytuje komplexné riešenie pre vaše zdravie a wellness. 80 kapsúl

Na sklade

Množstvo

Možno by sa Vám páčilo…

Popis

MASTICHA CURCUMIN je výkonný prírodný doplnok stravy, ktorý kombinuje rôzne silné prírodné zložky na podporu zdravia a wellness. Tento komplex je ideálne riešenie pre tých, ktorí hľadajú podporu trávenia, zlepšenie zdravia kĺbov, posilnenie imunitného systému a účinnú pomoc pri cukrovke.

Hlavnou zložkou produktu je Masticha powder, ktorý je známy svojimi účinkami pri liečbe žalúdočných vredov a ďalších tráviacich problémov. Masticha pomáha zmierňovať príznaky týchto ochorení a tiež slúži ako preventívna opatrenia proti vzniku žalúdočných vredov. Je tiež vynikajúcim riešením pre podporu trávenia, zmiernenie zápalov žalúdka a pomoc pri rôznych druhoch nevoľnosti.

“Masticha Curcumin Complex” tiež obsahuje Kurkuma organic powder, známa svojimi účinkami na zmiernenie zápalov a bolestí kĺbov. Kurkuma je skvelým prírodným riešením pre podporu trávenia, reguláciu tvorby a vylučovania žlče, zníženie vysokého cholesterolu a posilnenie funkcií žalúdka.

Zložka Moringa organic powder v tomto produkte poskytuje podporu imunitného systému. Moringa je bohatá na vitamíny, aminokyseliny a flavonoidy, ktoré podporujú zdravý rast a vývoj buniek a stimulujú duševnú činnosť. Moringa dokáže pomôcť aj pri liečbe cukrovky, pretože pomáha regulovať hladinu glukózy v krvi.

“Curcumin C3 complex (95%) extrakt” vo “Masticha Curcumin Complex” je silný antioxidant, ktorý chráni bunky pred voľnými radikálmi. Tento extrakt podporuje zdravie pečene a funkciu mozgových buniek, čo vedie k zlepšeniu pamäti a sústredenia.

“Masticha Curcumin Complex” pôsobí tiež ako probiotikum, hlavne vďaka obsahu inulínu, ktorý je kombinovaný s Masticha powder. Táto kombinácia podporuje správnu funkciu tráviaceho traktu, pomáha pri liečbe žalúdočných vredov a podporuje rast prospešných baktérií v čreve.

Konečne, “Masticha Curcumin Complex” obsahuje aj Bioperine (1,5%) extrakt, ktorý je známy svojimi protirakovinovými účinkami. Bioperine pomáha zvyšovať vstrebávanie živín a je účinný v boji proti rakovinovým bunkám. Je tiež využívaný na zlepšenie funkcie mozgu a znižovanie zápalov.

“Masticha Curcumin Complex” je výkonný, viacúčelový doplnok stravy, ktorý kombinuje rôzne silné prírodné zložky, aby podporil vaše celkové zdravie a wellness. Jeho silné antioxidanty, protizápalové a probiotické vlastnosti robia tento produkt ideálnym doplnkom pre každodenné použitie.

Účinky

“Masticha Curcumin Complex” je prírodný doplnok stravy, ktorý poskytuje široké spektrum zdravotných účinkov vďaka svojmu unikátnemu zloženiu. Tu je zoznam hlavných účinkov:

 1. Liečba a prevencia žalúdočných vredov: Hlavnou zložkou tohto produktu je Masticha powder, známy svojimi schopnosťami liečiť žalúdočné vredy a iné tráviace ťažkosti. Tiež slúži ako preventívna opatrenia proti vzniku žalúdočných vredov.
 2. Podpora trávenia: Masticha a kurkuma v produktu sú účinné pre podporu trávenia. Pomáhajú regulovať tvorbu a vylučovanie žlče, znižujú vysoký cholesterol a posilňujú funkciu žalúdka.
 3. Zmiernenie zápalov a bolesti kĺbov: Kurkuma v Masticha Curcumin Complex je známa svojimi protizápalovými vlastnosťami, ktoré pomáhajú zmierniť bolesti kĺbov.
 4. Posilnenie imunitného systému: Zložka Moringa organic powder je bohatá na vitamíny, aminokyseliny a flavonoidy, ktoré podporujú imunitný systém a stimulujú duševnú činnosť.
 5. Pomoc pri cukrovke: Moringa v produktovej formulácii pomáha regulovať hladinu glukózy v krvi, čo môže byť užitočné pre ľudí s cukrovkou.
 6. Antioxidant a podpora zdravia mozgu: Curcumin C3 complex (95%) extrakt je silný antioxidant, ktorý chráni bunky pred voľnými radikálmi. Okrem toho podporuje zdravie pečene a funkciu mozgových buniek, čo vedie k zlepšeniu pamäti a sústredenia.
 7. Probiotické účinky: Tento produkt pôsobí ako probiotikum vďaka obsahu inulínu, ktorý v kombinácii s mastichou podporuje správnu funkciu tráviaceho traktu a rast prospešných baktérií v čreve.
 8. Protirakovinové účinky: Bioperine (1,5%) extrakt v Masticha Curcumin Complex je známy svojimi protirakovinovými účinkami. Pomáha zvyšovať vstrebávanie živín a je účinný v boji proti rakovinovým bunkám. Tiež zlepšuje funkciu mozgu a znižuje zápaly.

Vďaka týmto účinkom môže byť “Masticha Curcumin Complex” účinným doplnkom stravy pre tých, ktorí hľadajú podporu v oblastiach trávenia, bolesti kĺbov, imunitného zdravia, zdravia mozgu a celkového wellness.

Obsah aktívnych látok1 kapsula
Odporúčaná denná dávka (%)
Mastich Powder ( Pistacia lentiscus Var. Chia)84 mgNie je stanovená
Kurkuma organic powder (Curcuma longa) 70 mgNie je stanovená
Moringa organic powder (moringa oleifera) 70 mgNie je stanovená
Curcumin C3 complex® exktrakt z kurkumy dlhej 64:1 (Curcuma longa) (95% obsah kurkuminoidov )67 mgNie je stanovená
Inulín – vláknina z koreňa čakanky(Cichorium intybus) 56 mgNie je stanovená
BioPerine® – exktrakt z čierneho korenia 50:1 (Piper nigrum) 4 mgNie je stanovená

Zloženie

Mastich Powder ( Pistacia lentiscus Var. Chia), Inulín – vláknina z koreňa čakanky(Cichorium intybus), Kurkuma organic powder (Curcuma longa), Moringa organic powder (moringa oleifera), Curcumin C3 complex® exktrakt z kurkumy dlhej 64:1 (Curcuma longa) (95% obsah kurkuminoidov ), BioPerine® – exktrakt z čierneho korenia 50:1 (Piper nigrum)

Upozornenie

Výživový doplnok. Výrobok nie je náhradou vyváženej a pestrej stravy. Skladujte v suchu pri teplote do 25 stupňov. Chráňte pred mrazom a priamym slnečným žiarením. Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Skladujte mimo dosah detí. Výrobca neručí za škody vzniknuté nevhodným použitím alebo skladovaním.

80 kapsúl

Ďalšie informácie

Hmotnosť 0,1 kg
Účinné látky

Čierne korenie, Inulín, Kurkumín, Masticha, Moringa

Určenie

Imunita, Pohybová sústava, Tráviaca sústava

5.00
1 recenzia
1 hviezdička 0 0
2 hviezdičiek 0 0
3 hviezdičiek 0 0
4 hviezdičiek 0 0
100 1
Pozrite si všetky recenzie
Pridať recenziu

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

1 recenzia pre MASTICHA CURCUMIN – Na podporu zdravia a wellness

 1. Helena (overený zákazník)

  Už po prvom použití som si všimol rozdiel. Skutočne mi pomáha udržať sa fit.

Dodanie produktu je 2 dni. Tovar odosielame v spolupráci s našim partnerom Packeta. Objednávku si môžete prevziať v Z-Boxe, HD Home (Kuriér) a na výber máte aj expresné večerné doručenie v BA.