LUCKY TREE – Stromček šťastia z drahokamov

Výrobca AWM

8,99 16,49 

LUCKY TREE je estetický doplnok založený na princípoch feng-shui, navrhnutý na pritiahnutie šťastia a hojnosti. Skladá sa z drahých kameňov tvoriacich korunu a pevného podstavca. Ideálny na stôl alebo poličku. Rozmery: 5x4x15.5 cm.

Tovar máme na sklade!
U vás doma do 2 dní vďaka Packeta! Doprava >
Množstvo

Popis

LUCKY TREE je nielen nádherným doplnkom do vášho domova, ale aj mocným nástrojom, ktorý vám môže priniesť šťastie, hojnosť a prosperitu. Jeho korene siahajú do starovekej tradície feng-shui, kde sa verilo, že tento stromček má schopnosť pritiahnuť pozitívnu energiu a vyvážiť ju v priestore, v ktorom sa nachádza.

Vlastnosti a význam: Stromček šťastia je zoskupením drahých kameňov, ktoré sú pevne ukotvené v podstavci a vytvárajú korunu stromu. Každý kameň v stromčeku má svoj vlastný význam a energiu, ktorá môže ovplyvniť vašu náladu, myšlienky a dokonca aj vaše fyzické okolie.

Dizajn a rozmery: S rozmiermi 5x4x15.5 cm je tento stromček ideálny na umiestnenie na stôl, poličku alebo okenný parapet. Jeho kompaktná veľkosť znamená, že sa zmestí takmer kamkoľvek, a pritom je dostatočne nápadný, aby upútal pozornosť a stal sa centrálnym bodom miestnosti.

Starostlivosť a údržba: Stromček Šťastia je relatívne nenáročný na údržbu. Stačí ho pravidelne čistiť od prachu a udržiavať v suchom prostredí mimo priameho slnečného svetla.

Doporučenie: Stromček Šťastia je skvelým darčekom pre rodinu, priateľov alebo kolegov z práce. Môže slúžiť ako symbol vašich dobrých prianí a pozitívnej energie, ktorú chcete odovzdať iným.

V závere, Stromček Šťastia je nielen esteticky príjemným doplnkom, ale aj symbolom prosperity, šťastia a pozitívnej energie. Je to dokonalý spoločník pre každého, kto chce prilákať do svojho života viac šťastia a hojnosti.

Ďalšie informácie

Hmotnosť 0,1 kg
Drahokam

Ruženín, Agát, Krištál, Mix

Počet kamienkov

80ks, 160ks

Buďte prvý, kto napíše recenziu na „LUCKY TREE – Stromček šťastia z drahokamov“

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Recenzie

Zatiaľ tu nie sú žiadne recenzie.

Dodanie produktu je 2 dni. Tovar odosielame v spolupráci s našim partnerom Packeta. Objednávku si môžete prevziať v Z-Boxe, HD Home (Kuriér) a na výber máte aj expresné večerné doručenie v BA.