Lisované Kvety – Sada Strom Života – Modrá

podľa AWM

10,49 

Elegantná sada šperkov s motívom Stromu Života obsahujúca náhrdelník a náušnice s lisovanými kvetmi v modrom odtieni. Dodáva sa v darčekovej krabičke a je ideálnym romantickým darčekom pre milovníkov prírody.

Na sklade

Množstvo

Popis

Predstavujeme Vám nádhernú sadu prírodných šperkov – AWM Lisované Kvety v modrej verzii s motívom Stromu Života. Ide o perfektný romantický darček pre všetkých milovníkov prírody, ktorý je ideálny do darčekových obchodov alebo na špeciálne príležitosti.

Zaujímavosti produktu:

 • Náhrdelník: Elegantný a sofistikovaný náhrdelník je stvorený s dôrazom na detail. Hmotnosť náhrdelníku je 24g, jeho rozmer je 3.7 x 3cm a má dĺžku 48cm, čo umožňuje nosenie pri rôznych príležitostiach.
 • Náušnice: Náušnice sú jemným doplnkom k náhrdelníku a sú taktiež inspirované motívom Stromu Života. Hmotnosť je 14g s rozmerom 2.5 x 1,7cm, čo je ideálne pre každodenné nosenie alebo špeciálne príležitosti.
 • Krabička: Šperky sú dodávané v elegantnej darčekovej krabičke s rozmermi 12 x 10 x 3cm, ktorá podčiarkuje výnimočnosť tejto sady a zároveň slúži ako bezpečné miesto pre uloženie šperkov.

Celá sada môže byť ideálnym darom alebo môžete ponúknuť jednotlivé časti sady (náhrdelník alebo náušnice) samostatne, v závislosti od Vašich potrieb alebo predstáv obdarovaného. Je to skutočne unikátny kúsok, ktorý spája prírodnú krásu s moderným dizajnom a je vhodný pre každého, kto si váži originalitu a elegance v jednom.

4.57
1 hviezdička 0 0
2 hviezdičiek 0 0
3 hviezdičiek 0 0
4 hviezdičiek 42.857142857143 3
57.142857142857 4
Pozrite si všetky recenzie
Pridať recenziu

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

 1. Michal (overený zákazník)

  Produkt presne zodpovedá popisu.

 2. Nataša (overený zákazník)

  Super cena a kvalita.

 3. Karol (overený zákazník)

  Cena zodpovedá kvalite, odporúčam.

 4. Nataša (overený zákazník)

  Wow, som prekvapený, ako dobrý je tento produkt! Môj jedálniček je oveľa zdravší.

 5. Petra (overený zákazník)

  Tento produkt je neuveriteľný! Má skvelú chuť a ešte je aj zdravý.

 6. Lucia (overený zákazník)

  Splnilo všetko, čo som očakával.

 7. Beáta (overený zákazník)

  Cením rýchle doručenie.

Dodanie produktu je 2 dni. Tovar odosielame v spolupráci s našim partnerom Packeta. Objednávku si môžete prevziať v Z-Boxe, HD Home (Kuriér) a na výber máte aj expresné večerné doručenie v BA.

Naposledy prezerané položky