LIBIDO 4 MEN – Afrodiziakum a prírodný doplnok pre mužskú vitalitu

30,59 

LIBIDO 4 MEN je prírodný doplnok výživy zameraný na zvýšenie mužskej vitality a sexuálnej výkonnosti. Kombinuje silné bylinné extrakty ako Maca Peruánska a kotvičník zemný na podporu libida, zlepšenie reprodukčného zdravia a posilnenie imunitného systému. Ideálny pre mužov hľadajúcich prirodzený spôsob, ako zlepšiť svoju energiu a celkovú pohodu. Bez GMO a konzervantov.

Na sklade

Množstvo

Popis

LIBIDO 4 MEN je prémiový výživový doplnok navrhnutý špeciálne pre mužov, ktorí hľadajú prirodzený spôsob, ako zvýšiť svoju vitalitu, energiu a celkovú pohodu. Tento doplnok kombinuje silu tradičných bylín a rastlín, ktoré sú známe svojimi pozitívnymi účinkami na mužské zdravie.

Benefity produktu LIBIDO4.me MEN:

 1. Prírodná Vitalita: Vďaka kombinácii tradičných bylín a rastlín tento doplnok prirodzene zvyšuje mužskú vitalitu a energiu.
 2. Podpora Libida: Ingrediencie ako Maca Peruánska a kotvičník zemný sú známe svojimi afrodiziakálnymi vlastnosťami, ktoré môžu prirodzene zvyšovať libido.
 3. Zlepšenie Sexuálnej Výkonnosti: Ašvaganda a ginko dvojlaločné môžu prispievať k lepšej erekcii a zvýšeniu sexuálnej výkonnosti.
 4. Podpora Reprodukčného Zdravia: Ingrediencie ako krpčiarka šípolistá a ženšen sibírsky môžu pozitívne ovplyvňovať reprodukčné zdravie, vrátane kvality spermií.
 5. Zlepšenie Mentálnej Pohody: Rozchodnica ružová a ženšen sibírsky sú adaptogény, ktoré môžu pomôcť telu lepšie zvládať stres a zlepšovať náladu.
 6. Podpora Imunitného Systému: Ašvaganda a ginko dvojlaločné môžu posilňovať imunitný systém a chrániť telo pred chorobami.
 7. Antioxidačné Účinky: Ginko biloba je známe svojimi antioxidačnými vlastnosťami, ktoré môžu chrániť telo pred voľnými radikálmi a spomaľovať proces starnutia.
 8. Podpora Trávenia: Niektoré zložky, ako je Maca Peruánska, môžu pozitívne ovplyvňovať tráviaci systém a podporovať lepšie vstrebávanie živín.
 9. Bezpečnosť a Čistota: Produkt je certifikovaný, neobsahuje GMO, konzervanty ani pridané látky, čo zabezpečuje jeho čistotu a kvalitu.
 10. Vhodný pre Dlhodobé Užívanie: Vďaka prírodnému zloženiu je tento doplnok vhodný na dlhodobé užívanie bez vedľajších účinkov.

Užívanie: Odporúčaná denná dávka je 1 až 2 kapsule dvakrát denne po jedle. Pre optimálne výsledky zapijte kapsule dostatočným množstvom tekutiny.

Upozornenie: Produkt nie je určený pre deti ani tehotné ženy. Ako vždy, pred začatím užívania akéhokoľvek doplnku sa odporúča konzultovať sa s lekárom. Tento výživový doplnok by nemal nahradiť rozmanitú a vyváženú stravu.

Skladovanie: Aby ste si zachovali čerstvosť a účinnosť produktu, skladujte ho v suchu, mimo priameho slnečného žiarenia a v teplote medzi 4 a 25°C. Produkt by nemal byť vystavený mrazu ani vlhkosti.

Balenie: Každé balenie obsahuje 60 kapsúl, čo je dostatočné na mesiac užívania pri dodržaní odporúčanej dávky.

Zloženie: Tento doplnok kombinuje silné prírodné ingrediencie, ako sú Maca Peruánska, kotvičník zemný, krpčiarka šípolistá, ašvaganda, ginko dvojlaločné, rozchodnica ružová a ženšen sibírsky. Tieto byliny sú tradične používané v rôznych kultúrach na podporu mužskej vitality a zdravia.

LIBIDO4.me MEN je ideálnym riešením pre mužov, ktorí hľadajú prirodzený spôsob, ako zlepšiť svoju vitalitu a celkovú pohodu. Vyskúšajte silu prírody a pocíťte rozdiel!

Ďalšie informácie

Hmotnosť 0,1 kg
4.50
1 hviezdička 0 0
2 hviezdičiek 0 0
3 hviezdičiek 0 0
4 hviezdičiek 50 11
50 11
Pozrite si všetky recenzie
Pridať recenziu

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

 1. Igor (overený zákazník)

  Som úplne potešený z toho, ako tento zdravý produkt funguje. Cítim sa lepšie ako kedykoľvek predtým.

 2. Jana (overený zákazník)

  Kvalitný a dlhodobý výkon.

 3. Ema (overený zákazník)

  Odporúčam.

 4. Lucia (overený zákazník)

  Super kúpa, určite tu ešte nakúpim.

 5. František (overený zákazník)

  Rýchle doručenie, spokojnosť.

 6. Jana (overený zákazník)

  Už po prvom použití som si všimol rozdiel. Skutočne mi pomáha udržať sa fit.

 7. Beáta (overený zákazník)

  Skvelý servis a rýchla odpoveď.

 8. Helena (overený zákazník)

  Paráda, presne čo som potreboval.

 9. Ondrej (overený zákazník)

  Odporúčam, nemám čo vytknúť.

 10. Jana (overený zákazník)

  Dobrá kvalita.

 11. Igor (overený zákazník)

  Už po prvom použití som si všimol rozdiel. Skutočne mi pomáha udržať sa fit.

 12. Lucia (overený zákazník)

  Rýchle dodanie, super produkt.

 13. Igor (overený zákazník)

  Super nákup, určite sa vrátim.

 14. Jana (overený zákazník)

  Rýchle doručenie, spokojnosť.

 15. Ema (overený zákazník)

  Splnilo všetko, čo som očakával.

 16. Viera (overený zákazník)

  Cena a kvalita sú v perfektnej rovnováhe.

 17. Jana (overený zákazník)

  Super produkt!

 18. Richard (overený zákazník)

  Spĺňa všetky moje požiadavky.

 19. Dušan (overený zákazník)

  Paráda, presne čo som potreboval.

 20. Helena (overený zákazník)

  Produkt presne ako na obrázku, spokojnosť.

 21. Stanislav (overený zákazník)

  Dodanie bolo rýchle.

 22. Viera (overený zákazník)

  Dorazilo včas a v dokonalej kondícii.

Dodanie produktu je 2 dni. Tovar odosielame v spolupráci s našim partnerom Packeta. Objednávku si môžete prevziať v Z-Boxe, HD Home (Kuriér) a na výber máte aj expresné večerné doručenie v BA.

Naposledy prezerané položky