Kyosun Matcha Tea Sklenená Flaša

Výrobca KYOSUN

5,99 

Elegantná a odolná sklenená fľaša od Kyosun, špeciálne navrhnutá pre milovníkov čaju matcha. Vyrobena z vysokokvalitného borosilikátového skla s integrovaným sitkom pre dokonalé miešanie. Uzavriteľná hermetickým viečkom z nerezovej ocele. Ideálna na cestovanie, prácu alebo šport. Eko-friendly a opakovane použiteľná. Styl a funkčnosť v jednom.

Na sklade

Množstvo

Popis

Pre všetkých milovníkov čaju matcha prináša značka Kyosun inovatívny a ekologický produkt – sklenenú fľašu pre čaj Matcha. Praktickým a elegantným spôsobom môžete vychutnávať svoj obľúbený nápoj kedykoľvek a kdekoľvek.

Hlavné vlastnosti:

 • Prémiový materiál: Fľaša je vyrobená z odolného borosilikátového skla, ktoré je známe svojou vysokou odolnosťou voči teplu a nárazom, čo zaručuje dlhú životnosť produktu.
 • Ergonomický dizajn: Kyosun Matcha Tea Glass Bottle má moderný a štíhly dizajn, ktorý nie je len esteticky príťažlivý, ale je aj praktický pre prenášanie a používanie.
 • Integrovaný sitko: V hornom časti fľaše nájdete jemné sitko, ktoré je ideálne na rozmiešanie čaju matcha, aby ste mali dokonale rovnomerný a hladký nápoj.
 • Bezpečné uzavretie: Veko fľaše je vyrobené z kvalitného nerezového ocele a tesnenia z potravinového silikónu, zabezpečujúce, že fľaša je hermeticky uzavretá a bez únikov.
 • Ekologický produkt: Sklenená fľaša je plne recyklovateľná a opakovane použiteľná, čím prispieva k zníženiu produkcie odpadu a zvyšuje udržateľnosť.
 • Objem: Fľaša má kapacitu XX ml (doplniť konkrétny objem, ak je známy), čo je ideálne na jednu porciu čaju matcha.

Odporúčania na použitie:

Naplniť fľašu vodou, pridať dávku čaju matcha, uzavrieť a pretrepať niekoľkokrát. Vďaka integrovanému sitku získate hladký a dobre premiešaný nápoj, ktorý si môžete vychutnať kdekoľvek na cestách, v práci alebo pri športe.

Údržba:

Po každom použití odporúčame fľašu dôkladne umyť teplou vodou s jemným mydlovým roztokom a nechať vyschnúť s otvoreným viečkom.

Kyosun Matcha Tea Glass Bottle je nielen praktickým spoločníkom pre všetkých milovníkov čaju, ale tiež stylovým doplnkom pre každodenný život. Vychutnajte si svoj obľúbený nápoj s touto unikátnou fľašou!

4.60
1 hviezdička 0 0
2 hviezdičiek 0 0
3 hviezdičiek 0 0
4 hviezdičiek 40 4
60 6
Pozrite si všetky recenzie
Pridať recenziu

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

 1. Beáta (overený zákazník)

  Veľmi som spokojný s tým, ako tento produkt zlepšuje moju výživu. Odporúčam ho každému.

 2. Michal (overený zákazník)

  Úžasná hodnota za peniaze!

 3. Viera (overený zákazník)

  OK

 4. Lucia (overený zákazník)

  Rýchle a bezproblémové doručenie.

 5. Michal (overený zákazník)

  Určite budem znova objednávať.

 6. Jana (overený zákazník)

  Doručenie bolo rýchlejšie, než som očakával.

 7. Beáta (overený zákazník)

  Urobilo mi radosť, vrelo odporúčam.

 8. Stanislav (overený zákazník)

  Dokonalé zabalenie, žiadne poškodenie.

 9. Gabriela (overený zákazník)

  Produkt presne ako na obrázku, spokojnosť.

 10. Jana (overený zákazník)

  Wow, som prekvapený, ako dobrý je tento produkt! Môj jedálniček je oveľa zdravší.

Dodanie produktu je 2 dni. Tovar odosielame v spolupráci s našim partnerom Packeta. Objednávku si môžete prevziať v Z-Boxe, HD Home (Kuriér) a na výber máte aj expresné večerné doručenie v BA.