GINKGO BILOBA SMOOTHIE – Kvalita pre zdravie krvného obehu

podľa ALTEVITA

7,19 

Ginkgo Biloba Smoothie je prírodný doplnok stravy získaný z listov stromu Ginkgo Biloba, známeho pre svoje silné antioxidanty. Tento produkt podporuje zdravý krvný obeh, zlepšuje duševnú výkonnosť a náladu, znižuje príznaky depresie a môže pomôcť pri liečbe určitých zdravotných problémov, ako sú Alzheimerova choroba, Parkinsonova choroba a tinitus. Odporúčané dávkovanie je 1 čajová lyžička 2 – 3 krát denne. Nie je vhodný pre deti do 3 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Objem 90g.

Na sklade

Množstvo

Popis

Ginkgo Biloba Smoothie je silný prírodný doplnok stravy vyrobený z jednej z najstarších druhov stromov na Zemi – Ginkgo Biloba. Obsahuje silné antioxidanty, ako sú flavonoidy a terpenoidy, ktoré zlepšujú krvný obeh, zvyšujú duševnú výkonnosť a zlepšujú náladu.

Jeho hlavné účinky sú:

 1. Zmierňuje príznaky depresie a náladových zmien: Ginko Biloba prášok BIO funguje ako prírodné antidepresívum, čo môže byť výhodné pre tých, ktorí trpia miernou depresiou.
 2. Poskytuje antioxidanty: Silné antioxidanty v Ginko Biloba prášok BIO sú kľúčové pre ochranu buniek pred škodlivými voľnými radikálmi a regeneráciu buniek v tele, čím sa predchádza srdcovým chorobám, rakovine a iným závažným ochoreniam.
 3. Lieči šumenie alebo zvonenie v ušiach: Ginko Biloba prášok BIO sa ukázal ako účinný pri liečbe šumu alebo zvonenia v ušiach, čo zlepšuje sluch a kvalitu života.
 4. Zvyšuje libido: Ginkgo podporuje prietok krvi do pohlavných orgánov, čo môže zvýšiť libido u oboch pohlaví a zmierňovať kŕče v rukách a nohách.
 5. Prispieva k boju proti Alzheimerovej a Parkinsonovej chorobe: Ginkgo Biloba je známe zvýšením prietoku krvi do mozgu a nervových vysielačov, čo pomáha zlepšovať pomalú degeneráciu mozgových buniek pri Alzheimerovej chorobe a zmierňovať príznaky Parkinsonovej choroby.
 6. Pomáha pri mŕtvici: Ginkgo Biloba zabraňuje tvorbe krvných zrazenín a zlepšuje krvný prietok, čo môže pomôcť predchádzať mŕtvici a obnoviť poškodené mozgové bunky u pacientov po mozgovej príhode.
 7. Môže byť užitočný pri liečbe roztrúsenej sklerózy: Očakáva sa, že Ginkgo Biloba bude v budúcnosti užitočným prípravkom na liečbu škodlivých účinkov roztrúsenej sklerózy.

Okrem týchto konkrétnych zdravotných výhod môže Ginkgo Biloba tiež zlepšiť náladu a koordináciu, zvýšiť energetickú úroveň, silu a duševnú výkonnosť.

Tento prášok sa odporúča konzumovať v dávke 1 čajovej lyžičky 2 – 3 krát denne. Môže sa pridať do jogurtov, nápojov, mliečnych zmrzlinových výrobkov alebo sa zmiešať s inými superpotravinami pre znásobenie účinkov. Nie je vhodný pre deti do 3 rokov, tehotné a dojčiace ženy.

Objem 90g.

Výživové údaje na 100g:

 • Energetická hodnota: 1321kJ/317kcal
 • Tuk: 8,36g z toho nas.mast.kys: 2,80g
 • Bielkoviny: 11,61g
 • Sacharidy: 31,60g z toho cukry 7,26g
 • Vláknina: 32,32g
 • Soľ: <0,01g

 

Ďalšie informácie

Hmotnosť 0,1 kg
Účinné látky

Ginkgo Biloba

Buďte prvý, kto napíše recenziu na „GINKGO BILOBA SMOOTHIE – Kvalita pre zdravie krvného obehu“

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Recenzie

Zatiaľ tu nie sú žiadne recenzie.

Dodanie produktu je 2 dni. Tovar odosielame v spolupráci s našim partnerom Packeta. Objednávku si môžete prevziať v Z-Boxe, HD Home (Kuriér) a na výber máte aj expresné večerné doručenie v BA.