ESSENCE MANGO BOX XL – Nielen funkčné úložné riešenie

Výrobca AWM
1 recenzia

31,49 

ESSENCE MANGO BOX je nádherná a jedinečná schránka, ktorá je ručne vyrábaná s láskou a starostlivosťou v Indii. Táto krabička je nielen funkčným úložným riešením, ale aj umeleckým dielom, ktoré pridáva etnický a exotický nádych do každého interiéru. Do krabičky sa zmestí 12 olejov.

Na sklade

Množstvo

Popis

ESSENCE MANGO BOX je nádherná a jedinečná schránka, ktorá je ručne vyrábaná s láskou a starostlivosťou v Indii. Táto krabička je nielen funkčným úložným riešením, ale aj umeleckým dielom, ktoré pridáva etnický a exotický nádych do každého interiéru.

Jedinečný Dizajn: Každá ESSENCE MANGO BOX je originál. Rezba na krabičkách môže byť mierne odlišná, čo zabezpečuje, že každý kus je jedinečný a má svoju osobitosť. Detailné a precízne vyrezávanie zdôrazňuje remeselnú zručnosť a talent indických umelcov.

Kvalitné Materiály: Krabička je vyrobená z kvalitného mangového dreva, ktoré je známe svojou pevnosťou, odolnosťou a krásnou textúrou. Drevo je ošetrené tak, aby vydržalo dlhé roky a aby si zachovalo svoju prirodzenú krásu.

Praktická Veľkosť: S rozmiermi 14x20x8 cm je krabička dostatočne veľká na to, aby poskytovala úložný priestor pre šperky, drobnosti, alebo ako dekoratívny doplnok v obývacej izbe, spálni či kancelárii.

Krajina Pôvodu: ESSENCE MANGO BOX pochádza z Indie, krajiny bohatej na kultúru, tradície a remeselné umenie. Kúpou tohto produktu podporujete miestnych výrobcov a umelcov.

Využitie:

  • Úložný Priestor: Ideálna na uskladnenie šperkov, drobností, korenín, byliniek alebo iných malých predmetov.
  • Dekorácia: Vďaka svojmu exotickému vzhľadu a detailnému spracovaniu je krabička skvelým dekoratívnym prvkem.
  • Darček: Perfektný a originálny darček pre priateľov a rodinu, ktorí majú radi ručne vyrábané a etnické výrobky.

ESSENCE MANGO BOX je viac než len úložná krabička. Je to kúsok umeleckého remesla, ktorý odráža bohatstvo a rozmanitosť indického kultúrneho dedičstva. Je to dokonalý spôsob, ako pridať trochu exotiky a osobitosti do vášho domova alebo kancelárie.

Ďalšie informácie

Hmotnosť 0,1 kg
4.00
1 recenzia
1 hviezdička 0 0
2 hviezdičiek 0 0
3 hviezdičiek 0 0
4 hviezdičiek 100 1
0 0
Pozrite si všetky recenzie
Pridať recenziu

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

1 recenzia pre ESSENCE MANGO BOX XL – Nielen funkčné úložné riešenie

  1. Lucia (overený zákazník)

    Veľmi som spokojný s tým, ako tento produkt zlepšuje moju výživu. Odporúčam ho každému.

Dodanie produktu je 2 dni. Tovar odosielame v spolupráci s našim partnerom Packeta. Objednávku si môžete prevziať v Z-Boxe, HD Home (Kuriér) a na výber máte aj expresné večerné doručenie v BA.