CHOCO SMILES – Kakaové radosti na každý deň

Výrobca Jerry

2,99 

CHOCO SMILES – výnimočné kakaové cereálie pre zdravý začiatok dňa! Tieto cereálie sú BEZ gluténu, mlieka, palmového oleja a ďalších alergénov, avšak bohaté na obilniny a odtučnené kakao. Pochutnajte si na kombinácii kukuričnej a ryžovej kaše s nádychom škorice. Ideálny pre ľudí s potravinovými intoleranciami. Vyrobené s hrdosťou v EU. Skladujte na chladnom a suchom mieste.

Na sklade

Množstvo

Popis

Predstavte si zdravý a lahodný začiatok dňa s CHOCO SMILES! Tieto jedinečné cereálie sú bohatou zmesou obilnín s prídavkom odtučneného kakaa, ktoré zaručene poteší vaše chuťové bunky. Môžete sa tešiť na skutočný kakaový zážitok, ktorý je nielen chutný, ale aj zdravý.

Základom týchto cereálií je kombinácia kukuričnej a ryžovej kaše, ktoré tvoria až 62,3% celkového zloženia. Jemný dotyk sladkosti z cukru a ryžového sirupu je vyvážený prídavkom škorice a špeciálneho arómu. Repkový olej pridáva potrebnú šťavnatosť, zatiaľ čo sójový lecitín zabezpečuje dokonalú konzistenciu a textúru.

Jednou z hlavných výhod CHOCO SMILES je to, že sú úplne BEZ gluténu, mlieka, palmového oleja, laktózy, vajec, orechov a konzervantov. Vďaka tomu sú ideálne pre ľudí s rôznymi potravinovými intoleranciami alebo tých, ktorí sa snažia vyberať zdravšie možnosti pre svoju stravu.

Je dôležité upozorniť na prítomnosť alergénov, konkrétne sóje a výrobkov z nej, ktoré sú v zložení jasne označené tučným písmom.

Pokiaľ ide o výživové údaje, 100 g CHOCO SMILES obsahuje 1 662 kJ / 394 kcal. Výživa je zabezpečená vďaka 6,4 g tukom, 0,7 g nasýtených mastnými kyselinami, 74,4 g sacharidov, 21,3 g cukrov, 6,7 g bielkovín, 0,5 g soli a 5,8 g vlákniny.

Aby ste si zachovali čerstvosť a kvalitu CHOCO SMILES, odporúčame ich skladovať na chladnom a suchom mieste mimo dosahu priameho slnečného žiarenia.

Vyrábané s hrdosťou v Európskej únii, CHOCO SMILES sú dokonalým spoločníkom pre každý raňajkový stôl, ponúkajúc kvalitu a chuť, ktorú si zamilujete.

Buďte prvý, kto napíše recenziu na „CHOCO SMILES – Kakaové radosti na každý deň“

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Recenzie

Zatiaľ tu nie sú žiadne recenzie.

Dodanie produktu je 2 dni. Tovar odosielame v spolupráci s našim partnerom Packeta. Objednávku si môžete prevziať v Z-Boxe, HD Home (Kuriér) a na výber máte aj expresné večerné doručenie v BA.