CHAKRA CANDLE – Svieža vôňa ľanu

Výrobca ARÔME

8,99 

CHAKRA CANDLE: Predstavujeme vám unikátnu čakra sviečku s netradičnou a sviežou vôňou ľanu, ktorá vás okamžite prenesie do sveta relaxácie a harmónie.

Na sklade

Množstvo

Popis

CHAKRA CANDLE: Predstavujeme vám unikátnu čakra sviečku s netradičnou a sviežou vôňou ľanu, ktorá vás okamžite prenesie do sveta relaxácie a harmónie. Táto sviečka je navrhnutá tak, aby vám pomohla dosiahnuť duševnú rovnováhu a posilniť vaše vnútorné centrum energie. Po zapálení sviečky sa vôňa ľanu postupne šíri po miestnosti, čím vytvára upokojujúcu a meditatívnu atmosféru. Sviečka je súčasťou exkluzívnej kolekcie značky Arôme, ktorá je známa svojím záväzkom k vytváraniu produktov najvyššej kvality. S hmotnosťou 320 g je táto sviečka navrhnutá tak, aby vydržala horieť až 100 hodín, čo vám poskytne dlhotrvajúci zážitok z jej vône. Je ideálna na vytvorenie relaxačnej atmosféry v domácnosti, pri meditácii alebo pri čítaní knihy. Doprajte si chvíle pokoja a harmónie s touto výnimočnou čakra sviečkou.

Buďte prvý, kto napíše recenziu na „CHAKRA CANDLE – Svieža vôňa ľanu“

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Recenzie

Zatiaľ tu nie sú žiadne recenzie.

Dodanie produktu je 2 dni. Tovar odosielame v spolupráci s našim partnerom Packeta. Objednávku si môžete prevziať v Z-Boxe, HD Home (Kuriér) a na výber máte aj expresné večerné doručenie v BA.