Badián – Exotická hviezda kuchyne

podľa TRS
1 recenzia

1,49 

Badián je exotické korenie v tvare osemcípej hviezdy, pochádzajúce z ihličnatého stromu z Číny. Má charakteristickú kombinovanú príchuť anízu a sladkého drievka, čo ho robí obľúbeným v čínskej kuchyni, najmä pri príprave mäsových pokrmov a ovocných džemov. Produkt je čistý, bez prídavkov, s pôvodom z Indie a je balený v Anglicku. Pre najlepšiu kvalitu skladujte v suchu a chlade. 50g.

Na sklade

Množstvo

Popis

Badián, známy aj ako hviezdový aníz, je korenie, ktoré svojím jedinečným tvarom pripomína osemcípu hviezdu a je plodom ihličnatého stromu z rodu magnólií. Tento strom má svoje korene v Číne, kde sa badián stal neoddeliteľnou súčasťou tradičnej kuchyne. Jeho príchuť je kombináciou anízu a sladkého drievka, čo mu dodáva charakteristický a nezameniteľný profil.

V čínskej kuchyni je badián obľúbeným doplnkom k rôznym druhom mäsa, najmä ku kurčaťu, bravčovému a rybám. Táto kombinácia vytvára harmonický kontrast medzi sladkosťou badiánu a bohatosťou mäsa. Ale jeho využitie nekončí len pri mäsových pokrmoch. Jeho sladká a štipľavá vôňa je ideálna aj pre ovocné zmesi a džemy, kde dokáže vytvoriť zaujímavý a komplexný chuťový zážitok.

Zloženie: Jednodruhové korenie badián. Bez prídavkov a konzervačných látok, čo zaručuje jeho čistotu a autentickú chuť.

Krajina pôvodu: India – krajina známa svojím bohatým korením a tradičnými metódami pestovania, ktoré zaručujú vysokú kvalitu a intenzitu chuti.

Balenie: Produkt je balený v Anglicku s dôrazom na kvalitu a zachovanie jeho čerstvosti.

Skladovanie: Aby ste si uchovali všetky chuťové a aromatické vlastnosti badiánu, skladujte ho v suchu a chlade, mimo dosahu priameho slnečného svetla.

Badián je skutočným klenotom medzi korením, ktorý by mal byť súčasťou každej kuchyne. Jeho jedinečná chuť a vôňa prinesie exotiku a nový rozmer do vašich pokrmov.

5.00
1 recenzia
1 hviezdička 0 0
2 hviezdičiek 0 0
3 hviezdičiek 0 0
4 hviezdičiek 0 0
100 1
Pozrite si všetky recenzie
Pridať recenziu

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

1 recenzia pre Badián – Exotická hviezda kuchyne

  1. Viera (overený zákazník)

    Dobrá kvalita.

Dodanie produktu je 2 dni. Tovar odosielame v spolupráci s našim partnerom Packeta. Objednávku si môžete prevziať v Z-Boxe, HD Home (Kuriér) a na výber máte aj expresné večerné doručenie v BA.

Naposledy prezerané položky