AYUR MORNING – Prírodný energetický nápoj pre začiatok dňa

Výrobca ALTEVITA

7,49 

AYUR MORNING je prírodný nápoj, ktorý kombinuje silu koreňa púpavy a čakanky s množstvom ďalších prírodných zložiek. Nielenže ponúka chutnú alternatívu kávy, ale aj podporuje trávenie, funkciu pečene a celkovú obranyschopnosť organizmu. Vďaka kombinácii inulínu, ženšenu, guarany a reishi huby tento nápoj zvyšuje energiu, podporuje imunitu a zlepšuje celkovú vitalitu. Ideálny pre tých, ktorí hľadajú zdravý štart do dňa. Balenie obsahuje 120g, čo zodpovedá približne 20 porciám.

Na sklade

Množstvo

Popis

AYUR MORNING je výnimočný prírodný nápoj, ktorý kombinuje silu koreňa púpavy a čakanky s množstvom ďalších prírodných zložiek, aby vám poskytol dokonalý energetický štart do dňa. Tento nápoj je nielen chutnou alternatívou kávy, ale aj bohatým zdrojom živín a blahodarných účinkov, ktoré podporujú vaše celkové zdravie a vitalitu.

Hlavné výhody:

 • Koreň púpavy: Podporuje normálnu činnosť kardiovaskulárneho systému, trávenie a funkciu pečene. Pôsobí ako prebiotikum a podporuje vylučovanie.
 • Koreň čakanky: Pomáha pri kontrole telesnej hmotnosti, podporuje činnosť pečene a trávenie.
 • Inulín: Táto rozpustná vláknina z čakanky má pozitívny vplyv na imunitný systém, trávenie a celkové zdravie tráviaceho systému.
 • Eleuterokok (ženšeň sibírsky): Zvyšuje obranyschopnosť organizmu, podporuje duševnú a fyzickú výkonnosť a má mnoho ďalších blahodarných účinkov.
 • Guarana: Dodáva energiu, podporuje psychickú a fyzickú vitalitu, zlepšuje koncentráciu a náladu.
 • Reishi (huba mladosti): Táto huba je bohatá na vitamíny a minerály, podporuje imunitu, odolnosť proti stresu a má mnoho ďalších pozitívnych účinkov.
 • Škorica: Táto aromatická korenina dodáva nápoju výnimočnú chuť a má mnoho zdravotných výhod.

Príprava a dávkovanie: Jednoducho zmiešajte 2 lyžičky (6g) prášku s 150-200 ml vody o teplote približne 80°C. Odporúčaná denná dávka je maximálne 3 porcie. Produkt nie je vhodný pre deti, tehotné a kojace ženy.

Zloženie: Výrobok kombinuje koreň púpavy, čakanky, inulín, eleuterokok, guaranu, reishi hubu, škoricu a mnoho ďalších prírodných zložiek pre optimálny zdravotný prínos.

Výživové hodnoty: AYUR MORNING je bohatý na vlákninu, bielkoviny a mnoho ďalších dôležitých živín, ktoré podporujú vaše celkové zdravie.

Balenie: Produkt je dodávaný v tubuse s hmotnosťou 120g, čo zodpovedá približne 20 porciám.

Ďalšie informácie

Hmotnosť 0,1 kg
4.29
1 hviezdička 0 0
2 hviezdičiek 0 0
3 hviezdičiek 0 0
4 hviezdičiek 71.428571428571 5
28.571428571429 2
Pozrite si všetky recenzie
Pridať recenziu

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

 1. Adam (overený zákazník)

  Spĺňa všetky moje požiadavky.

 2. Stanislav (overený zákazník)

  Rýchla dodávka, top produkt.

 3. Nataša (overený zákazník)

  Nemôžem uveriť, koľko energie mi tento produkt dáva. Je to úžasná prírodná alternatíva.

 4. Gabriela (overený zákazník)

  Rýchle dodanie, super produkt.

 5. Karol (overený zákazník)

  Nemôžem uveriť, koľko energie mi tento produkt dáva. Je to úžasná prírodná alternatíva.

 6. Adam (overený zákazník)

  Pekný dizajn a funkčný.

 7. Igor (overený zákazník)

  Cením rýchle doručenie.

Dodanie produktu je 2 dni. Tovar odosielame v spolupráci s našim partnerom Packeta. Objednávku si môžete prevziať v Z-Boxe, HD Home (Kuriér) a na výber máte aj expresné večerné doručenie v BA.