Aroma Lampa s Dreveným Stojanom a Keramickou Nádobkou

Výrobca Zen Arôme
1 recenzia

8,99 

Táto aroma lampa kombinuje eleganciu lakovanej keramiky s teplom bambusu, vytvárajúc autentický a remeselný vzhľad. Stačí pridať esenciálne oleje, domáce vône alebo vonný vosk do nádobky a zapáliť čajovú sviečku s priemerom 4 cm v keramickej časti. Teplo sviečky jemne difunduje vôňu, oživujúc interiér miestnosti. S odnímateľným držiakom pre jednoduchú údržbu a kapacitou 50 ml. Rozmery: 10,5 cm x 10,5 cm x 12,5 cm, hmotnosť 400 g. Dodržiavajte bezpečnostné pokyny pre sviečky.

Na sklade

Množstvo

Popis

Má drevený stojan s keramickou nádobkou, do ktorého sa zmestia esenciálne oleje, domáce vône alebo vonný vosk. Potom jednoducho umiestnite čajovú sviečku do keramickej nádoby tak, aby teplo aktivovalo difúziu a jemne prevoňalo interiér miestnosti.

Tento proces difúzie je jedným z najstarších, ale stále je veľmi obľúbený u spotrebiteľov, ktorí milujú jeho teplú a dekoratívnu stránku, ktorú zvýrazňujeme prírodnými materiálmi.

Naše aroma lampy je nutné používať s čajovými sviečkami s priemerom 4 cm a dobou horenia maximálne 4 hodiny. Zapaľovacia sviečka musí spĺňať platné normy. Nezabudnite tiež dodržiavať bezpečnostné pokyny uvedené na zapaľovacej sviečke.

Produkt:
– Z lakovanej keramiky a bambusu.
– Autentický dizajn a remeselné spracovanie.
– Odnímateľný držiak na nádobku a sviečku, jednoduchá údržba.
– Kompatibilné s esenciálnymi olejmi, bytovými vôňami a vonnými voskami.
– Kapacita: 50 ml.

Rozmery
Dĺžka: 10,5 cm
šírka: 10,5 cm

Výška: 12,5 cm
Hmotnosť: 400 g
Kapacita: 50 ml

5.00
1 recenzia
1 hviezdička 0 0
2 hviezdičiek 0 0
3 hviezdičiek 0 0
4 hviezdičiek 0 0
100 1
Pozrite si všetky recenzie
Pridať recenziu

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

1 recenzia pre Aroma Lampa s Dreveným Stojanom a Keramickou Nádobkou

  1. Adam (overený zákazník)

    Super cena a kvalita.

Dodanie produktu je 2 dni. Tovar odosielame v spolupráci s našim partnerom Packeta. Objednávku si môžete prevziať v Z-Boxe, HD Home (Kuriér) a na výber máte aj expresné večerné doručenie v BA.