Aroma Lampa Mušla

8,99 

Aroma Lampa Série Nature je dokonalým spoločníkom pre chvíle relaxu. S moderným a jednoduchým dizajnom, táto lampa vytvára hrejivú atmosféru vďaka žiare sviečky a jemnej vôni, ktorú vydáva. Vyrobená z prírodného dreva a doplnená dvoma lakovanými keramickými prvkami, táto lampa nielenže šíri voňavú atmosféru, ale aj pôsobí dekoratívne s autentickým vzhľadom. Po zapálení sviečky odhalí svoju krásu svetelnými projekciami a teplým podaním. Je vybavená odnímateľným pohárom pre ľahké čistenie a je určená na použitie s čajovými sviečkami s priemerom 4 cm (nie sú súčasťou dodávky). Rozmery: Dĺžka 9 cm, šírka 7,5 cm, výška 16 cm a hmotnosť 400 g.

Na sklade

Množstvo

Popis

Jeho moderný a jednoduchý dizajn umožňuje, aby žiara sviečky vytvorila hrejivú atmosféru. Pridajte k tomu jemnú vôňu, ktorú vydáva, a získate ideálny produkt pre chvíle relaxu.

Prečo si vybrať aroma lampu série Nature?

Dokonale sa hodí na šírenie vôní v miestnosti. Vyberte si svoju obľúbenú vôňu a tá rýchlo rozptýli všetky vône, aby zabalzamovala miestnosť a navodila voňavú atmosféru. Nezabudnite pridať vodu na rozptýlenie esenciálnych olejov.

Vyrobená z prírodného dreva v kombinácii s 2 lakovanými keramickými prvkami je veľmi dekoratívny s prirodzeným a autentickým vzhľadom. Po zapálení sviečky odhalí celú svoju krásu magickými svetelnými projekciami a veľmi teplým podaním. Jeho harmonický tvar a táto zmes prírodných materiálov z neho robia ideálnu aroma lampu na vytvorenie tlmenej a voňavej atmosféry pre chvíle oddychu.

Ako sa to používa ?

Umiestnite svoje vône do odnímateľného pohára umiestneného na aroma lampe. Zapáľte sviečku (nie je súčasťou dodávky) a vložte ju do keramického držiaka pod pohárom. Ak to chcete zastaviť, stačí sfúknuť sviečku. Odnímateľný pohár uľahčuje čistenie. Pred manipuláciou počkajte, kým prvky vychladnú.

Naše vonné horáky je nutné používať s čajovými sviečkami s priemerom 4 cm a dobou horenia maximálne 4 hodiny (nie sú súčasťou dodávky). Zapaľovacia sviečka musí spĺňať platné normy. Nezabudnite tiež dodržiavať bezpečnostné pokyny uvedené na zapaľovacej sviečke.

Rozmery

Dĺžka: 9 cm
šírka: 7,5 cm
Výška: 16 cm
Hmotnosť: 400 g

4.33
1 hviezdička 0 0
2 hviezdičiek 0 0
3 hviezdičiek 0 0
4 hviezdičiek 66.666666666667 4
33.333333333333 2
Pozrite si všetky recenzie
Pridať recenziu

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

 1. Petra (overený zákazník)

  Zákaznícka služba je úžasná.

 2. Karol (overený zákazník)

  Fantastický zákaznícky servis.

 3. Lucia (overený zákazník)

  Wow, som prekvapený, ako dobrý je tento produkt! Môj jedálniček je oveľa zdravší.

 4. Karol (overený zákazník)

  Definitívne stojí za svoju cenu.

 5. Ema (overený zákazník)

  Stojí to za investované peniaze.

 6. Urban (overený zákazník)

  Super produkt!

Dodanie produktu je 2 dni. Tovar odosielame v spolupráci s našim partnerom Packeta. Objednávku si môžete prevziať v Z-Boxe, HD Home (Kuriér) a na výber máte aj expresné večerné doručenie v BA.

Naposledy prezerané položky